Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 8. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Izvēlne Aizvērt

Radiņi

sezona 2, epizode 8

8. sērija

Radiņu viesnīcā apmetas labs Gunta Grāvīša draugs un kolēģis, profesors Berkovičs. Turklāt viņš nav ieradies viens, bet ar pievilcīgu dāmu, par ko ļoti neapmierināta ir ne tikai Gunta bijusī sieva Rasma, bet arī Ivars Cibulis, kurš biznesa partnerim izsaka ultimātu – draudzība ir draudzība, bet bizness ir bizness! Bet ar laiku Berkovičs pašu Ivaru iesaista savās viltīgajās spēlītēs. Profesora Berkoviča kārtējā avantūra – savā vietā gatavot lekciju un lasīt ziņojumu viņš uzdod savam draugam Guntim Grāvītim. Kā Guntis mēģinās izlocīties no šīs sarežģītās situācijas? Nepatīkamā un diezgan bīstamā situācijā radiņu viesnīcā beidzot nonāk arī pats Berkovičs. Interesanti, vai šoreiz situācija norisināsies mierīgi un bez cilvēku upuriem?

Pastāsti draugiem

8. sērija

Radiņu viesnīcā apmetas labs Gunta Grāvīša draugs un kolēģis, profesors Berkovičs. Turklāt viņš nav ieradies viens, bet ar pievilcīgu dāmu, par ko ļoti...

7. sērija

Veneranda pamazām iesaistās kosmētikas izplatīšanas firmas darbībā, ar ko ļoti neapmierināts ir viņas vīrs, kurš, savukārt, vienmēr atradīs brīvu istabu jauniem klientiem pat pārpildītā viesnīcā,...

6. sērija

Pavadot cienījamu viesnīcas viesi, negaidīti pazūd Ivars Cibulis. Taču tikpat negaidīti, cik pazudis, tikpat negaidīti viņš atrodas, un viesnīcā atgriežas nevis viens, bet ar veselu...

5. sērija

5. sērija. Veneranda, Ivars un Guntis Grāvīši visādos veidos mēģina pievilināt klientus uz savu spontāni atvērto viesnīcu, savukārt Rasma, kura nav pievienojusies ģimenes biznesam, izbauda...

4. sērija

4. sērija. Veneranda un Ivars Cibuļi nolemj apciemot bērnu nometnē esošo mazmeitiņu Katrīnu, bet par saviem nodomiem nepastāsta otriem mazmeitiņas vecvecākiem Grāvīšiem. Ierodoties bērnu nometnē,...

3. sērija

3.sērija. Jauno Grāvīšu ģimene nolemj saviem vecākiem uzdāvināt ceļojumu uz Zviedriju ar prāmi. Šī dāvana vecākiem ir patīkams pārsteigums, kas sagādā lielu prieku, īpaši...

2. sērija

Agri no rīta Grāvīšu ģimene savās mājās ierauga negaidītus viesus, savukārt Ivars Cibulis, nepārzinādams lielpilsētas īpatnības, uzreiz nokļūst nepatīkamā situācijā ar Grāvīšu kaimiņu. Vanda,...

1. sērija

1. sērija. Radinieki zvana saviem bērniem, lai paziņotu priecīgo ziņu, ka mazā Katrīna uzņemta ļoti prestižā skolā Rīgā, savukārt Reinim un Dacei ir savs...