Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 8. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Izvēlne Aizvērt

Grejas anatomija

Grey's Anatomy

sezona 4, epizode 4

4. sērija

Meredita piekrīt pavadīt nedēļas nogali kopā ar Dereku, bet tā iznākums nav gluži tāds, uz kādu viņa cerējusi. Meredita kļūst nikna uz Normenu, kad viņa kļūdas dēļ nepareizam pacientam tiek paziņots, ka viņš mirst. Kellija piedod Džordžam par sakaru ar Iziju, un Džordžs izmisīgi mēģina atrast Iziju, pirms viņu satiek Kellija. Derekam, Kristīnai un Leksijai ir pacients – jauns sportists, kurš varētu kļūt paralizēts, bet tēvs, kurš ir arī viņa treneris, turpina dēlu kritizēt.

Pastāsti draugiem

vēl 5 dienas

8. sērija

Autobusa avārijā cietuši koledžas studenti, kas liek ārstiem atcerēties laikus, kad paši mācījās koledžā. Autobusa šoferis izrādās Beilijas sena mīlestība. Starp Leksiju un Mereditu...

vēl 4 dienas

7. sērija

Izijas un Džordža attiecības sākas ar sliktu seksu. Kellija izvairās no internu vadītājas pienākumiem, un amats viņai tiek atņemts. Kristīna ir šokā, kad Ērika...

vēl 3 dienas

6. sērija

Ričards organizē džentlmeņu vakaru, un Dereks un Marks prāto, ko tas īsti varētu nozīmēt. Divas līgavas kleitu veikalā sakāvušās par kleitu un stipri savainojušas...

vēl 2 dienas

5. sērija

Mereditu nakts murgos vajā māte, tāpēc viņa tās pelnus izber no urnas un iznes no mājas. Alekss nepievērš uzmanību tam, ka Normens nejūtas labi,...

vēl 17 stundas

4. sērija

Meredita piekrīt pavadīt nedēļas nogali kopā ar Dereku, bet tā iznākums nav gluži tāds, uz kādu viņa cerējusi. Meredita kļūst nikna uz Normenu, kad...