Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 7. jūnijs

Gaida, Arnis, Arno

Iet uz sadaļu:
Seko mums:
Izvēlne Aizvērt

Absolūts skaistums

Totalmente Demais

sezona 1, epizode 26

26. sērija

Kasandra rada problēmas sev un Elizai konkursa pirmajā posmā. Artūrs dienu pavada studijā, lai uzmanītu Karolinu un palīdzētu Elizai. Fabiņu ir greizsirdīgs uz Žonatašu. Skolā ierodas jauns sporta skolotājs.

Pastāsti draugiem

vēl 28 dienas

46. sērija

Lilī nespēj piedot Žermanu to, ka viņš nodevis savu dēlu policijai, un padzen vīru no mājām. Kurisikā ar skaļu ballīti tiek nosvinēta Žonataša atbrīvošana....

vēl 27 dienas

45. sērija

Žakarē mēģina sagrābt Elizu pēc filmēšanas. Rozanžela uzzina par Žonataša arestu. Leila un Žamaika atklāj pierādījumus Žonataša lietā. Lilī mājā ierodas policija.

vēl 26 dienas

44. sērija

Žonatašs ved strādniekiem algas, bet izrādās, ka naudas vietā aploksnēs ir sagrieztas avīzes. Tiek iesaistīta policija, un Žonatašu apcietina par zādzību. Eliza pārdzīvo par...

vēl 25 dienas

43. sērija

Esteliņa strikti gatavo Elizu nākamajai konkursa kārtai. Žakarē plāno notvert Elizu un Žonatašu. Karolina apžēlo Kasandru un ļauj viņai turpināt dalību konkursā.

vēl 24 dienas

42. sērija

Žonatašs atklāj, ka Kasandra viņu sazāļojusi. Uzzinot patiesību, Eliza salabst ar Žonatašu. No Parīzes ierodas Artūra māte, lai mācītu Elizai etiķeti.

vēl 21 dienu

41. sērija

Leila nojauš, ka Žonataša ballītes dzērienam kāds kaut ko pielējis klāt, un piesakās palīdzēt draugam. Fabiņu ir greizsirdīgs uz Žonatašu un grib viņu iegāzt....

vēl 20 dienas

40. sērija

Artūrs un Makss apmāca Elizu nākamajai konkursa kārtai. Fabiņu greizsirdības dēļ cenšas atbrīvoties no Žonataša. Maristela un Rozanžela uz ielas sarīko skandālu.

vēl 19 dienas

39. sērija

Žonatašs dara visu, lai izlūgtos Elizas piedošanu. Karolina izplāno nākamo konkursa kārtu, lai ieriebtu Elizai. Fabiņu ierauga Leilu apskaujam Žonatašu.

vēl 18 dienas

38. sērija

Pēc trača konkursā Elizai draud izbalsošana, taču viena no dalībniecēm paziņo, ka ir stāvoklī, un pamet konkursu Elizas vietā. Karolina saprot, ka nav stāvoklī,...

vēl 17 dienas

37. sērija

Eliza baidās tikt izbalsota no konkursa. Debora draud Kasandrai izstāstīt patiesību par to, kas notika svinībās. Karolina pasniedz Artūram negaidītu dāvanu.

vēl 14 dienas

36. sērija

Žonataša nepiedienīgās uzvedības dēļ Eliza kļūst par apsmieklu konkursa rīkotajās svinībās. Meitenei draud izslēgšana no konkursa. Žonatašs notikušo neatceras.

vēl 13 dienas

35. sērija

Kasandra cenšas izbojāt Elizas izredzes izturēt konkursa kārtu. Artūrs vēlas pastāstīt Karolinai par veikto vasektomiju. Bērni pieķer Rozanželu kopā ar Florišvalu.