Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops vērsim

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops dvīņiem

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

Horoskops vēzim

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops lauvai

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops jaunavai

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops svariem

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops skorpionam

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops strēlniekam

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops mežāzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops ūdensvīram

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Pieteikšanās TV3 šovam “Saimnieks meklē sievu” ir noslēgusies!

Paldies par iesūtītajām vēstulēm.

Ar izvēlētajām dalībniecēm raidījuma veidotāji sazināsies personīgi.

Raidījumu “Saimnieks meklē sievu” kanālā TV3 skaties jau septembrī!

Jānis (34 gadi)

Dzīvesvieta: Smiltenes novads

Jānis pa pusei ir pilsētnieks, jo skolas gadus dzīvojis un mācījies pilsētā. Tagad mantojumā saņēmis vectēva mājas, visu savu sirdi un dvēseli ielicis to atjaunošanā. Jānis ir no tiem, par kuriem saka - puisis ar zelta rokām - visus darbus lauku sētā veicis pats bez algotiem palīgiem. Pat virtuves iekārta un gulta guļamistabā ir viņa paša roku darbs. Jautāts, kādu meiteni vēlas satikt, Jānis saka: "Galvenais lai viņai patiktu lauki!"

Jānis

Gunārs (58 gadi)

Dzīvesvieta: Balvu novads

58 gadus jauns, aktīvs un ļoti dzīvespriecīgs saimnieks. Savā dzīves laikā paspējis gan apprecēties, gan izveidot milzīgu saimniecību. Šobrīd no abiem ir palikusi tikai saimniecība, tāpēc Gunārs ir spēka pilns atrast savu dzīves īsto mīlestību. Gunārs ir senākās vēžu audzētavas Latgalē īpašnieks, taču šobrīd lielākais saimniecības darbības lauks ir zivjsaimniecība. Gunārs meklē sievieti, kura ir mīļa, sirsnīga un pats, pats galvenais - noteikti patiesa pret viņu un nemelo. Gunāram ir ne tikai plaša sirds, bet tik pat plaša trīsstāvīga māja, kuru joprojām līdz galam nav iekārtojis, jo grib to darīt kopā ar savu jauno mīļoto, lai patīkami abiem.

Gunārs

Ilmārs (33 gadi)

Dzīvesvieta: Vidzemes novads

Ilmārs nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem. Pārdevis savu māju, jo bez sievas tur bijis par plašu, viņš tagad dzīvo divstāvu dzīvoklī mazpilsētā un teic, ja satiks īsto, māja atkal būs. Ilmārs saka, ka darbs kaulus nelaužot, vien uz pusstundiņu esot lopiņi katru dienu jāaizbrauc apraudzīt! Ilmārs ir modernais saimnieks, kurš vairāk strādā ar galvu, nekā rokām. Ilmāram ir meitiņa, kura dzīvo pie tēta, tādēļ viņam nekas nebūšot pretī, ja arī otrai pusītei būšot atvasīte.

Ilmārs

Igors (32 gadi)

Dzīvesvieta: Madonas novads

Igors arī ir viens no tiem, kuri beidzot atgriezušies atpakaļ uz tēvzemi pēc laimes un naudas meklējumiem ārzemēs. Atgriezies un šobrīd atjauno savas ģimenes mājas Madonas rajonā. Igors varbūt sākumā šķiet nedaudz kautrīgs, bet, nedaudz pavadot laiku kopā, šis saimnieks nepavisam neliks garlaikoties. Sirsnīgs un patiess. Meklē sievieti, kura būs viņam uzticīga un sniegs atbalstu mājas atjaunošanā.

Igors

Edgars (30 gadi)

Dzīvesvieta: Preiļu novads

Edgars pirms neilga laika atgriezies uz dzīvi Latvijā, jo krīzes laikā devies laimi meklēt uz Angliju. Savu dzīvi tur nav varējis iztēloties arī nākotnē, tāpēc ar ārzēmēs iekrāto naudu atgriezies Latvijā un uzsācis kāpostu biznesu. Audzē daudzus hektārus kāpostu savās ģimenes mājās Preiļu novadā. Šobrīd dzīvo tur kopā ar brāli, bet pavisam netālu, apmēram kilometra attālumā iegādājies arī savu māju, kuru remontē, lai ar topošo sievu būtu, kur iekārtot ģimenes ligzdiņu. Varbūt nedaudz kautrīgs, bet gatavs sniegt savai mīļotajai daudz. Vēlas čaklu un skaistu meiteni, kurai galvenais dzīvē nav ballītes, bet gan ģimene.

Edgars

Māris (46 gadi)

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

Māris klusi dzīvo savās mājās Kuldīgas novadā. Māra saimniecība nav liela, bet tam ir izaugsmes iespējas. Šobrīd saimnieks nodarbojās ar zemes darbiem, - vairāk tieši ar kartupeļu audzēšanu, bet plāno iegādāties arī mājlopus. Visvairāk par visu Mārim patīk muzicēt.. Tieši šajā brīdī redzams, kā viņa acis iedegas un sirds gavilē. Savu sieviņu Māris grib tādu, lai saprot! Lai saprot un pieņem! Protams, bonuss, ja sieviete pratīs ar Māri kopā arī muzicēt vai uzdziedāt!

Māris

Oskars (27 gadi)

Dzīvesvieta: Līvānu novads

Oskars ir Riebiņu jauniešu centra vadītājs. Par šo saimnieku atliek vien brīnīties - kā viens cilvēks tik daudz paspēj. Viņš ne tikai režisē dažādus pasākumus un teātra lugas, bet arī pats dejo un dzied.

Ģimenes saimniecībā gan vairāk saimnieko vecāki, bet Oskars smej, ka pēc 40 gadiem īpašums piederēs viņam un tik ilgi jau nemaz nav jāgaida! Audzē vistiņas, tītarus un trušus. Vēlas aktīvu meiteni, kura spētu saprast viņa aktīvo un ļoti piepildīto dzīvesveidu!

Šis smaidīgais, humora pilnais latgalietis ir ar pavisam plašu sirdi un gatavs beidzot atrast savu izredzēto. Jautrība garantēta!

Oskars

Aldis (27 gadi)

Dzīvesvieta: Preiļu novads

Sirdī nedaudz traks. Brauc ar moci un patīk asas izjūtas. Ikdienā strādā par mehāniķi.

Viņš dzīvo kopā ar brāli, bet līdzko brālis būs izremontējis savu jauno īpašumu, - pārņems ģimenes māju un saimniekos tur viens. Aldis pats nav sācis savu biznesu, bet aktīvi palīdz brāļa Edgara biznesā un kaut arī jaunākais no brāļiem, bet noteikti ne sliktāks.

Aldis

Jānis (36 gadi)

Dzīvesvieta: Vidzeme

36 gadus vecais Jānis ikdienā strādā Rīgā, bet aktīvi rosās saimniecībā Vidzemes pusē. Jānis televizoru neskatās, tāpēc daudz laika radošam darbam - viņš ir pirmais vīrs šī šova vēsturē, kura sētā ir pat estrāde! Viņš meklē gudru un patstāvīgu meiteni, kurai būtu savi hobiji.

Jānis

Vitālijs (31 gads)

Dzīvesvieta: Talsu novads

Vitālijs ikdienā strādā celtniecībā un pārējā laikā nodarbojās ar mājas darbiem. Arī Vitālijs, līdzīgi kā citi saimnieki, grūtajos laikos meklējis laimi ārzemēs, iekrājis naudu un atgriezies dzimtenē. Kā pats smej, ir nauda, kuru ieguldīt jaunās ģimenes mājās un viņa nākamajai meitenei par šādām problēmām nebūs jāuztraucas. Vitālijs ir smaidīgs, aktīvs, daudz smejas un humors nudien viņam ir labs - potenciālajai sieviņai garlaicīgi nebūs. Ir gatavs iepazīties arī ar dāmām, kurām jau ir bērns no iepriekšējām attiecībām, jo uzskata, ka galvenais, lai domas sakrīt un ir līdzīgas dzīves vēlmes.

Vitālijs