Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vērsim

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops dvīņiem

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops vēzim

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops lauvai

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops jaunavai

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops svariem

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops skorpionam

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

Horoskops strēlniekam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops mežāzim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops zivīm

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Pieteikšanās TV3 šovam “Saimnieks meklē sievu” ir noslēgusies!

Paldies par iesūtītajām vēstulēm.

Ar izvēlētajām dalībniecēm raidījuma veidotāji sazināsies personīgi.

Raidījumu “Saimnieks meklē sievu” kanālā TV3 skaties jau septembrī!

Jānis (34 gadi)

Dzīvesvieta: Smiltenes novads

Jānis pa pusei ir pilsētnieks, jo skolas gadus dzīvojis un mācījies pilsētā. Tagad mantojumā saņēmis vectēva mājas, visu savu sirdi un dvēseli ielicis to atjaunošanā. Jānis ir no tiem, par kuriem saka - puisis ar zelta rokām - visus darbus lauku sētā veicis pats bez algotiem palīgiem. Pat virtuves iekārta un gulta guļamistabā ir viņa paša roku darbs. Jautāts, kādu meiteni vēlas satikt, Jānis saka: "Galvenais lai viņai patiktu lauki!"

Jānis

Gunārs (58 gadi)

Dzīvesvieta: Balvu novads

58 gadus jauns, aktīvs un ļoti dzīvespriecīgs saimnieks. Savā dzīves laikā paspējis gan apprecēties, gan izveidot milzīgu saimniecību. Šobrīd no abiem ir palikusi tikai saimniecība, tāpēc Gunārs ir spēka pilns atrast savu dzīves īsto mīlestību. Gunārs ir senākās vēžu audzētavas Latgalē īpašnieks, taču šobrīd lielākais saimniecības darbības lauks ir zivjsaimniecība. Gunārs meklē sievieti, kura ir mīļa, sirsnīga un pats, pats galvenais - noteikti patiesa pret viņu un nemelo. Gunāram ir ne tikai plaša sirds, bet tik pat plaša trīsstāvīga māja, kuru joprojām līdz galam nav iekārtojis, jo grib to darīt kopā ar savu jauno mīļoto, lai patīkami abiem.

Gunārs

Ilmārs (33 gadi)

Dzīvesvieta: Vidzemes novads

Ilmārs nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem. Pārdevis savu māju, jo bez sievas tur bijis par plašu, viņš tagad dzīvo divstāvu dzīvoklī mazpilsētā un teic, ja satiks īsto, māja atkal būs. Ilmārs saka, ka darbs kaulus nelaužot, vien uz pusstundiņu esot lopiņi katru dienu jāaizbrauc apraudzīt! Ilmārs ir modernais saimnieks, kurš vairāk strādā ar galvu, nekā rokām. Ilmāram ir meitiņa, kura dzīvo pie tēta, tādēļ viņam nekas nebūšot pretī, ja arī otrai pusītei būšot atvasīte.

Ilmārs

Igors (32 gadi)

Dzīvesvieta: Madonas novads

Igors arī ir viens no tiem, kuri beidzot atgriezušies atpakaļ uz tēvzemi pēc laimes un naudas meklējumiem ārzemēs. Atgriezies un šobrīd atjauno savas ģimenes mājas Madonas rajonā. Igors varbūt sākumā šķiet nedaudz kautrīgs, bet, nedaudz pavadot laiku kopā, šis saimnieks nepavisam neliks garlaikoties. Sirsnīgs un patiess. Meklē sievieti, kura būs viņam uzticīga un sniegs atbalstu mājas atjaunošanā.

Igors

Edgars (30 gadi)

Dzīvesvieta: Preiļu novads

Edgars pirms neilga laika atgriezies uz dzīvi Latvijā, jo krīzes laikā devies laimi meklēt uz Angliju. Savu dzīvi tur nav varējis iztēloties arī nākotnē, tāpēc ar ārzēmēs iekrāto naudu atgriezies Latvijā un uzsācis kāpostu biznesu. Audzē daudzus hektārus kāpostu savās ģimenes mājās Preiļu novadā. Šobrīd dzīvo tur kopā ar brāli, bet pavisam netālu, apmēram kilometra attālumā iegādājies arī savu māju, kuru remontē, lai ar topošo sievu būtu, kur iekārtot ģimenes ligzdiņu. Varbūt nedaudz kautrīgs, bet gatavs sniegt savai mīļotajai daudz. Vēlas čaklu un skaistu meiteni, kurai galvenais dzīvē nav ballītes, bet gan ģimene.

Edgars

Māris (46 gadi)

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

Māris klusi dzīvo savās mājās Kuldīgas novadā. Māra saimniecība nav liela, bet tam ir izaugsmes iespējas. Šobrīd saimnieks nodarbojās ar zemes darbiem, - vairāk tieši ar kartupeļu audzēšanu, bet plāno iegādāties arī mājlopus. Visvairāk par visu Mārim patīk muzicēt.. Tieši šajā brīdī redzams, kā viņa acis iedegas un sirds gavilē. Savu sieviņu Māris grib tādu, lai saprot! Lai saprot un pieņem! Protams, bonuss, ja sieviete pratīs ar Māri kopā arī muzicēt vai uzdziedāt!

Māris

Oskars (27 gadi)

Dzīvesvieta: Līvānu novads

Oskars ir Riebiņu jauniešu centra vadītājs. Par šo saimnieku atliek vien brīnīties - kā viens cilvēks tik daudz paspēj. Viņš ne tikai režisē dažādus pasākumus un teātra lugas, bet arī pats dejo un dzied.

Ģimenes saimniecībā gan vairāk saimnieko vecāki, bet Oskars smej, ka pēc 40 gadiem īpašums piederēs viņam un tik ilgi jau nemaz nav jāgaida! Audzē vistiņas, tītarus un trušus. Vēlas aktīvu meiteni, kura spētu saprast viņa aktīvo un ļoti piepildīto dzīvesveidu!

Šis smaidīgais, humora pilnais latgalietis ir ar pavisam plašu sirdi un gatavs beidzot atrast savu izredzēto. Jautrība garantēta!

Oskars

Aldis (27 gadi)

Dzīvesvieta: Preiļu novads

Sirdī nedaudz traks. Brauc ar moci un patīk asas izjūtas. Ikdienā strādā par mehāniķi.

Viņš dzīvo kopā ar brāli, bet līdzko brālis būs izremontējis savu jauno īpašumu, - pārņems ģimenes māju un saimniekos tur viens. Aldis pats nav sācis savu biznesu, bet aktīvi palīdz brāļa Edgara biznesā un kaut arī jaunākais no brāļiem, bet noteikti ne sliktāks.

Aldis

Jānis (36 gadi)

Dzīvesvieta: Vidzeme

36 gadus vecais Jānis ikdienā strādā Rīgā, bet aktīvi rosās saimniecībā Vidzemes pusē. Jānis televizoru neskatās, tāpēc daudz laika radošam darbam - viņš ir pirmais vīrs šī šova vēsturē, kura sētā ir pat estrāde! Viņš meklē gudru un patstāvīgu meiteni, kurai būtu savi hobiji.

Jānis

Vitālijs (31 gads)

Dzīvesvieta: Talsu novads

Vitālijs ikdienā strādā celtniecībā un pārējā laikā nodarbojās ar mājas darbiem. Arī Vitālijs, līdzīgi kā citi saimnieki, grūtajos laikos meklējis laimi ārzemēs, iekrājis naudu un atgriezies dzimtenē. Kā pats smej, ir nauda, kuru ieguldīt jaunās ģimenes mājās un viņa nākamajai meitenei par šādām problēmām nebūs jāuztraucas. Vitālijs ir smaidīgs, aktīvs, daudz smejas un humors nudien viņam ir labs - potenciālajai sieviņai garlaicīgi nebūs. Ir gatavs iepazīties arī ar dāmām, kurām jau ir bērns no iepriekšējām attiecībām, jo uzskata, ka galvenais, lai domas sakrīt un ir līdzīgas dzīves vēlmes.

Vitālijs