Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 15. aprīlis

Aelita, Gastons

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kas notika līderu debatēs?

KO SOLA PARTIJU PROGRAMMAS?

Cilvēks politikā

Kāpēc vēlēt 2018

Citas ziņas

Daļa "KPV LV" biedru aicina no partijas izslēgt Artusu Kaimiņu

Daļa "KPV LV" biedru aicina no partijas izslēgt Artusu Kaimiņu 84

Kvoruma trūkuma dēļ partijai “KPV LV” sestdien nācās atcelt plānoto biedru sapulci, kurā bija iecerēts spriest par politiskā spēka attīstību. No kopumā 666 biedriem uz to bija ieradušies vien 220. Partijas valde neuzskata, ka “KPV LV” nonākusi uz iziršanas robežas, tikmēr tās biedri žurnālistiem gaiteņos dalīja iesniegumu, ar ko šodien bija plānots aicināt no partijas rindām izslēgt virkni Saeimā ievēlēto deputātu.

Bordāna birojā strādā trīs bijušās KNAB amatpersonas

Bordāna birojā strādā trīs bijušās KNAB amatpersonas 7

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) biroju papildinājis preses sekretārs Andris Vitenburgs un padomnieks Mārtiņš Lode, tādējādi ministra birojā strādā trīs bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonas, liecina informācija Tieslietu ministrijas mājaslapā.

Tieslietu ministram Jānim Bordānam pārmet Latvijas reputācijas graušanu

Tieslietu ministram Jānim Bordānam pārmet Latvijas reputācijas graušanu 13

Ceturtdien Saeimā visvairāk tika locīts tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) vārds. Opozīcijas deputāti kaismīgi kritizēja viņa pirms pāris nedēļām ārvalstu diplomātiem izplatīto vēstuli. Tajā skaidrojot jautājumu par kriminālvajāšanai izdoto partijas biedru Juri Jurašu, tieslietu ministrs sūrojās par tiesiskuma trūkumu Latvijā. Opozīcija uzskata, ka tas grauj valsts reputāciju.

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem 5

Daļa Latvijas iedzīvotāju aicinājusi atcelt kompensācijas Saeimas deputātiem, kuri atkārtoti netiek ievēlēti parlamentā. Par iespējamajām izmaiņām dāsnajā kompensāciju sistēmā otrdien spriedīs Valsts pārvaldes komisijas deputāti.

Jurašs pagaidām nenoliks deputāta mandātu

Jurašs pagaidām nenoliks deputāta mandātu

Ar Saeimas lēmumu kriminālvajāšanai izdotais deputāts Juris Jurass (JKP) pagaidām neplāno nolikt Saeimas deputāta mandātu, jo, viņaprāt, tas nav aktuāls jautājums, kamēr viņa lieta vēl atrodas prokuratūrā. To deputāts atzina LNT Ziņām.