Cik daudz tu zini par sava mīluļa labsajūtu? Aizpildi testu un laimē savam mīlulim gardumus! REKLĀMRAKSTS

15 komentāri
Cik daudz tu zini par sava mīluļa labsajūtu? Aizpildi testu un laimē savam mīlulim gardumus!
Foto: Flickr.com

Tiem, kuriem ir mājdzīvnieki, zina, cik liels pozitīvisma avots ir suns vai kaķis. Taču vai tu zini, kā pareizi parūpēties par savu mājdzīvnieku, lai arī viņam būtu prieks un labsajūta? Tāpēc zooveikalu un veterināro aptieku tīkls Pet Imperium tev piedāvā aizpildīt testu, kurā varēsi uzzināt interesantus faktus par suņu un kaķu veselību.

Aizpildot testu, tu piedalīsies arī konkursā un, iespējams, varēsi iepriecināt savu mīluli ar kādu no Pet Imperium balvām – gardu un veselīgu barību! Tātad – aizpildi testu, uzzini interesantus faktus par suņu un kaķu veselību un laimē balvu! Testa norises laiks ir no 23.- 30. septembrim.

Balvu ieguvējus noteiks radio Star FM ēterā 26., 27., 28., 29. un 30. septembrī plkst. 17.45. Katras dienas izlozē piedalās visi pareizo atbilžu iesūtītāji.

Izloze tiek veikta radio Star FM tiešajā ēterā, zvanot pareizo atbilžu sniedzējiem pēc nejaušības principa. Ja izvēlētais cilvēks neatbild uz telefona zvanu, tiek zvanīts nākamajam. Par uzvarētāju kļūst tas cilvēks, kurš tiešajā ēterā atbild uz telefona zvanu.

[petimperium]

Pet Imperium veterinārajās aptiekās un zooveikalos ir daudzveidīgs un kvalitatīvs zoopreču klāsts – barības, konservi, papildbarības, vitamīni, medikamenti, našķi, aksesuāri un kopšanas līdzekļi – viss, kas nepieciešams Tava mīluļa veselībai un labsajūtai! Tikai Pet Imperium veikalos ir pieejamas visas Itālijas ražotāja Farmina Pet Foods ražotās suņu un kaķu barības, kas izceļas ar augstiem kvalitātes standartiem, 100% dabīgu sastāvu un īpaši oriģinālu piedāvājumu speciāli gaļēdājiem.

Mūsu lielākais lepnums ir bezgraudu un zema graudu satura barības līnijas Natural&Delicious un Vet Life, par kuru efektivitāti liecina gan zinātniski pētījumi, gan mūsu klientu uzticība un regulāra atgriešanās mūsu aptiekās un zooveikalos! Pet Imperium aptiekas un zooveikali atrodami Rīgā, Rēzeknē, un tagad arī jaunā adresē Lubānas 52, Rīgā. Vairāk informāciju par veikalu atrašanās vietu meklējiet mājas lapā.

15 komentāri