Uzdāvini sev 20 stundas mēnesī jeb veļas žāvētājs tavās mājās! Piedāvā Electrolux

0 Komentāru
Uzdāvini sev 20 stundas mēnesī jeb veļas žāvētājs tavās mājās!
Electrolux veļas mašīna un veļas žāvētājs. (Publicitātes foto)

Ja tev būtu brīvas 20 stundas mēnesī, ko ar tām iesāktu? Dotos ar ģimeni sen izlolotajā piedzīvojumu takas iekarošanā, bet varbūt bez sirdsapziņas pārmetumiem brīvdienās varētu stundiņu ilgāk pagulēt? Lai arī cik neierasti un negaidīti varētu šķist, šīs iespējas tev un tavai ģimenei var sniegt veļas žāvētāja iegāde un uzstādīšana tavās mājās, jo tieši tas var ietaupīt līdz pat piecām stundām nedēļā un 20 stundām mēnesī!

Ja laiku nevar izmērīt naudā, tad to noteikti var novērtēt ar smaidiem un dzīvesprieku, kas gūts, izklaidējoties un priecājoties kopā ar saviem mīļajiem.

Laika un vietas ekonomija

Līdz ko mājās parādās veļas žāvētājs, telpās atbrīvojas daudz vietas – vairs nav nepieciešams nopūlēties ar veļas statīvu, kas aizņem pusi no dzīvojamās telpas. Tavs modernais mājoklis kļūs vēl stilīgāks, jo veļas žāvētājs iederēsies jebkurā interjerā, turklāt tas neaizņems daudz vietas. Veļas žāvētāju iespējams novietot ”tornī” uz veļas mazgājamās mašīnas, bet, ja tas nav iespējams, veļas žāvētāju vari likt arī skapī, pieliekamajā telpā vai zem virtuves skapja, jo tam nav nepieciešams ūdens pievads.

Jaunākās paaudzes veļas žāvētājs ne tikai atbrīvo vietu tavā mājoklī, bet arī ietaupa laiku visdažādākajās situācijās. Izkarinot veļu uz veļas statīva, tu patērē daudz vairāk laika nekā, veļu ieliekot žāvētājā. Lielāko daļu no izžāvētās veļas nav nepieciešams gludināt, kas ir milzīgs laika ietaupījums.

Priekšrocības, kas ikdienu mājās padara vēl ērtāku

Veļas žāvētājam ir vairākas priekšrocības – tas ne tikai izžāvē veļu, bet arī padara veļu mīkstāku un maigāku pieskārieniem, kā arī atbrīvo tevi no gludināšanas. Žāvētājs parūpēsies arī par putekļiem uz drēbēm, dzīvnieku spalvām un alergēniem, tādējādi padarot māju vēl tīrāku. Patentētā vilnas programma “Electrolux” žāvētājos ir ieguvusi “Woolmark” zilo sertifikātu, kas nozīmē – žāvēšana ir maksimāli saudzīga un atšķirībā no žāvēšanas izklātā veidā garantē apģērba pasargāšanu no saraušanās.

“Electrolux” ir viens no tiem dažiem zīmoliem, kuru žāvētāju cilindros ir iebūvēti trīs veļas pacēlājspārni, kas nodrošina īpaši saudzīgas rūpes par apģērbu – griešanās pretējā virzienā samazina apģērba burzīšanos. “Electrolux” veļas žāvētāja tehnoloģijas izžāvē veļu īpaši saudzīgi, un ierīcei var ieprogrammēt vairākus režīmus, tostarp arī veļas mitruma pakāpi. Tādēļ arī lielāko daļu apģērba, kā arī dvieļus un gultas veļu vairs nemaz nav nepieciešams gludināt – vienkārši saloki un ieliec skapī.

Drošība, kuru var garantēt

Zīds, kašmirs un vilna – dārgi materiāli, kuriem līdz šim ir pievērsta īpaša uzmanība un rūpes. Katra apģērba etiķete ir studēta ilgi un kārtīgi, lai tikai pasargātu drēbes no bojājumiem, bet tagad, izmantojot veļas žāvētāja īpašās programmas, tu bez raizēm žāvētājā vari likt jebkāda materiāla apģērbu. Jaunākās paaudzes žāvētājos bez raizēm vari žāvēt pat tādus apģērbus, kuru etiķetes norāda, ka tie ir paredzēti tikai mazgāšanai ar rokām. Īpaši pielāgotās veļas tilpnes kustības ir izstrādātas tā, lai nepieļautu apģērba saraušanos vai savelšanos. “Electrolux PerfectCare” sistēma ir īpaši izstrādāta visiem materiālu tipiem – tā sniedz lieliskus rezultātus, turklāt pasargā drēbes no turpmākiem defektiem.

Sarežģītais, kas kļuvis vienkāršs: uzstādīšana, lietošana un apkope

No veļas žāvētāja uzstādīšanas pavisam noteikti nav jābaidās. Tam nav nepieciešama ūdens padeve, viss, kas ir jāizdara, – žāvētājs ir jāpieslēdz elektrībai. Ūdens, kas paliek pāri pēc žāvēšanas, tiek uzglabāts kondensāta nodalījumā, kas kopšanu padara pavisam elementāru – vienkārši izlej ūdeni izlietnē vai vannā. Ja vēlies, veļas žāvētāju iespējams pievienot arī notekcaurulēm, un to ir iespējams izdarīt ar jebkuru no “Electrolux” veļas žāvētājiem.

Ne tikai uzstādīšana ir elementāra, bet arī lietošana un apkope nav bijusi vienkāršāka. Ar “Electrolux” veļas žāvētājiem tu vari būt drošs, ka pats varēsi pielāgot durvju atvēršanos, kā vien vēlies – žāvētājam ir iespējamas četras roktura pozīcijas, kā arī tam ir tikai kombinētais filtrs, no kura audumu pūku izņemšana un iztīrīšana ir tīrais nieks.

Elektroenerģijas patēriņš un naudas tēriņi

“Electrolux” veļas žāvētāji patērē īpaši maz elektroenerģijas, turklāt tie ierindojas starp energoefektīvākajiem žāvētājiem. Piemēram, A+++ enerģijas klases veļas žāvētājā “PerfectCare 800”, iestatot kokvilnas programmu, astoņus kilogramus smagas veļas žāvēšana patērēs tikai 1,99 kWh elektroenerģijas. Ja elektrības cena ir € 0,18 par 1 kWh, viens žāvēšanas cikls izmaksās tikai € 0,36. Izmantojot šo pašu programmu, tikai uz pusi mazākam veļas apjomam, žāvēšana patērēs 1 kWh, kas nozīmē, ka viens žāvēšanas cikls izmaksās tikai € 0,18. Vēl viena priekšrocība tik mazam elektroenerģijas patēriņam ir iespēja veļas mašīnu un žāvētāju izmantot vienlaicīgi, neraizējoties par abu iekārtu darbināšanu atsevišķos elektrotīklos. Šis pieņēmums balstīts, aprēķinot jaunāko paaudžu veļas žāvētāju elektrības patēriņu.

www.electrolux.lv
Facebook: www.facebook.com/ElectroluxLatvija/

0 Komentāru