Tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis ciemojas Tele2 projektā ”Gudrā māja” piedāvā Tele2

0 Komentāru

Jauno tehnoloģiju entuziasts Kristaps Skutelis ar lielāko prieku apmeklēja ”Gudro māju” un mājas saimnieka Gustava Terzena pavadībā iepazinās ar dažādajām iespējām. ”Gudrā māja” piedāvā efektīvi pārvaldīt sadzīvi un atvieglo ikdienas dzīvi. Pateicoties mobilā telefona aplikācijai, iespējams atslēgt elektrību, ieslēgt gaismu, aizslēgt vai atslēgt durvis un tās ir tikai dažas no lieliskajām iespējām.

Malkojot ūdeni, tehnoloģiju guru neslēpa, ka viņa mājā nav tik daudz foršu lietiņu, arī ”Google” asistents nekad nav izmēģināts. Puisis piebilst, ka reizēs, kad viņš nav mājās, tam noderētu mājvietā noregulēt gaisa temperatūru. Nekaitētu arī vakaros ieslēgt gaismu, lai bandīti domā, ka kāds atrodas dzīvesvietā.

Saņemot jautājumu, kuru no četrām opcijām viņš izvēlētos – ”Gudrais apgaismojums”, kad iespējams nomainīt apgaismojuma krāsu, ”Iekšējais apgaismojums”, kad var ieslēgt un izslēgt mājā gaismu vai ”Gudrais durvju zvans”, kas parāda, kas ieradies ciemos.

Kristaps izvēlējās durvju zvanu, tā vienmēr var redzēt, kas atrodas aiz durvīm. Paplašinot zvana kameras leņķi to var izmantot gluži kā novērošanas kameru.

Tehnoloģiju eksperts nevēlētos izmantot tehnoloģijas saistībā ar durvju atslēgšanu vai aizslēgšanu, tik ļoti tehnikai viņš vēl neuzticas, bet visā citā ir gatavs eksperimentēt. Īpaši, ja tas attiecas uz izklaidi – mūzikas atskaņošanu, apgaismojuma krāsas maiņu.

Noskaties pilnu video un uzzini Skuteļa prognozes par nākotnes tehnoloģiju attīstību, kā arī ielūkojies ”Gudrajā mājā” no iekšpuses.

0 Komentāru