Spogulīt, spogulīt! Reklāmraksts

0 Komentāru
Spogulīt, spogulīt!
PUBLICITĀTES FOTO

Ja mājoklī ir vieta, kur satiekam paši sevi, tad tā noteikti ir vannas istaba. Kur gan vēl citur varam pienākt sev tik tuvu?

Apstāties skrējienā. Aizmirst sadzīves sīkumus. Pakavēties atmiņās. Iedomāties nākotni un piemiegt sev ar aci. Mazliet padungot un doties tālāk. Pag, pag! -Nevar taču iet ielās, kā pagadās! Kur spogulis!

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Protams, spoguļa izvēle ir tik svarīga tādai mājokļa vietai, kā vannas istaba, ir gana nopietna lieta, taču, ja paskatāmies no otras puses, viss ir gauži vienkārši – galu galā, nav nemaz tik grūti atbildēt uz tādiem vienkāršiem jautājumiem, kā “cik bieži vēlies mainīt spoguli vannas istabā” un “vai tev ir svarīgi ik dienu izskatīties labi”, vai ne?

Ja pavisam īsi – kvalitāte ne vien atmaksājas ilgākā laika posmā, bet arī sekmē tavu un citu mājinieku labsajūtu.

Un, ja par kvalitāti, tad laikam jau pirmā asociācija ir tieši “vācu kvalitāte”, vismaz lietās, kuru lietojamība, izskats un ilgmūžība ir atkarīga no kvalitatīviem materiāliem, precīziem mehāniskajiem elementiem un pedantiski ievērotiem ražošanas procesiem – tieši elegants, savā atturīgumā nekad nenovecojošs dizains, nevainojama precizitāte un īsta vācu kvalitāte ir tas, kas jau 66 gadus raksturo KEUCO ražoto vannas istabas aprīkojumu – kā santehniku, tā spoguļus, plauktiņus, mēbeles un aksesuārus.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

KEUCO iLook_move ir vannas istabas kosmētiskais spogulis ar apgaismojumu – tā pieckārtīgais palielinājums, augstā optiskā kvalitāte un nevainojami precīzā mehānika, iespējams, būs tas mazais noslēpums, kurš vēl gadiem ilgi ļaus tev izskatīties labāk, kā citām. Protams, arī citi mājinieki drīkstēs tajā ieskatīties, savu ik rīta kosmētisko vai bārdas veidošanas rituālu piekopdami. Ja pratīs uzvesties. :)

Skaidrs, ka tik uzticamas kvalitātes zīmolam, kā KEUCO, ir nepieciešamas ne mazāk uzticams sadarbības partneris Latvijā – jau trīsdesmito gadu SIA “EVA-SAT” santehnikas un apkures tehnikas veikali “KOMFORTS” Rīgā, Rēzeknē, Liepājā un Ventspilī nodrošina zinošāko un pieredzējušāko profesionāļu konsultācijas un laipnu apkalpošanu.
Vienmēr laikā un vienmēr – visaugstākā izpildījuma kvalitātē, saprotot un ņemot vērā tieši jūsu vajadzības un vēlmes.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

iLook_move ir labākais, ko savas vannas istabas un paša labsajūtas labad vari darīt. -Kas vēl trūkst? -Pareizi, plauktiņš! Saprotams, arī ar KEUCO rūpīgumu un kvalitāti radīts, piemēram, no KEUCO Moll kolekcijas. Līdzīgi, kā spogulis, atturīgi elegantā, nenovecojošā dizainā un augstākajā vācu kvalitātē.

Labā ziņa ir tā, ka tieši šobrīd šīs lieliskās lietas ir nopērkamas ar patīkamu atlaidi – esiet gaidīti viesi “KOMFORTS” salonos Rīgā un citviet Latvijā. Vai, ja gadās skriet garām – arī Viļņā!

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

0 Komentāru