Soli pa solim! Kā uzkrāsot sarkanas lūpas, lai tās izskatās patiešām pievilcīgi! iesaka drogas!

5 komentāri
Soli pa solim! Kā uzkrāsot sarkanas lūpas, lai tās izskatās patiešām pievilcīgi!

Sagatavojies mīlestības svētkiem un vakaram ar mīļoto jau laikus – izlasi padomus, kā uzklāt koši sarkanu lūpu krāsu, lai izveidotu perfektu un romantisku grimu!

Lūpas jāsagatavo pārvērtībām

Lai nodrošinātu vieglu lūpu krāsas uzklāšanu, vispirms nepieciešams atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām. Ar pirkstu lūpās maigi iemasē speciālu skrubi, taču tas jādara ļoti uzmanīgi. Lūpu āda ir ļoti plāna un, lai gan tā sadzīst ātrāk, nekā citur uz ķermeņa, lūpas ir arī vieglāk satraumēt.

Pēc skrubja izmantošanas, lūpu āda kļūs gluda un maiga, tāpēc nākamais solis ir pienācīga mitrināšana – lūpu balzamam jāļauj iesūkties pēc iespējas ilgāk. Pēc tam lūpas jānotīra, lai tās būtu pilnīgi sausas.

Lai nodrošinātos pret lūpu krāsas izsmērēšanos, plānā kārtā var uzklāt konsīleri vai caurspīdīgu pūderi. Tādējādi arī lūpas tiks viegli matētas un būs vieglāk uzklāt lūpu krāsu.

Lūpu formu iekrāsošana

Lai gan parasti lūpu krāsošanu sāk ar kontūru iezīmēšanu, vispirms iesakām iekrāsot lūpu formu. Ja ievēros šādu secību, būs daudz vieglāk uzklāt lūpu zīmuli. Tas vieglāk klāsies un arī roka tik ļoti netrīcēs kā tad, ja vispirms tiktu iezīmētas lūpu līnijas.

Lūpu krāsas uzklāšanai vislabāk izmantot otiņu, kas ļaus precīzāk izveidot krāsas pamatu. Sākumā iekrāso augšējās lūpas vidu, pēc tam jāvirzās uz malām. Šādu secību jāievēro arī apakšlūpai.
Lūpu kontūras iezīmēšana

Arī lūpu kontūru iezīmēšana jāsāk ar augšlūpas vidu. Vispirms iezīmē lūpas izliekumu, pēc tam virzās uz malām. Šādu tehniku jāievēro arī apakšlūpas līniju iezīmēšanai. Ja lūpas ir ļoti plānas, ar zīmuli var blēdīties un palielināt lūpu apjomu. Nedrīkst gan aizmirst iekrāsot jauniegūto lūpu formu.

Lai lūpas būtu sarkanas, bet ne pārāk košas, var izmantot dabīgajai lūpu krāsai atbilstoša toņa lūpu zīmuli.

Lūpu krāsas noturība

Lai lūpu krāsa būtu noturīgāka un ilgāk saglabātu sākotnējo izskatu, ar pirkstu uz lūpām uzklāj caurspīdīgu pūderi. Pēc tam vēlreiz iekrāso lūpas ar lūpu krāsu un otiņu.

Perfektam rezultātam var izmantot arī konsīleri – ar smalku otiņu to uzmanīgi uzklāj ap lūpu kontūrām. Šādā veidā lūpas kļūs vēl izteiksmīgākas, turklāt nomaskēs iespējamos lūpu zīmuļa uzklāšanas defektus.

Konsultēja grima māksliniece Dita Grauda.

5 komentāri