Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! iesaka drogas!

2 komentāri
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Grima uzklāšana uz sausas, neattīrītas ādas

Uzklājot tonālo krēmu un citus kosmētikas produktus uz sausas ādas, tiks panākts maskai līdzīgs efekts. Sejas kopšanai reizi nedēļā jāizmanto skrubis, lai atbrīvotos no atmirušās ādas šūnām. Pēc tam (un katru reizi pirms grima uzklāšanas) noteikti jāizmanto mitrinošs sejas krēms.

Pārāk tumšs tonālā krēma tonis

Tonālā krēma pamatuzdevums ir ādas toņa izlīdzināšana un dažādu nepilnību maskēšana. Izmantojot pārāk tumšu tonālo krēmu, tiek panākts gluži pretējs efekts, radot krasas sejas, kakla un pat ausu toņa atšķirības. Lai iegūtu viegla iedeguma efektu, iesakām izmantot bronzeri.

Lai veikalā izvēlētos tonālo krēmu, iesakām uzklāt divus trīs sejas krāsai tuvākos toņus uz žokļa līnijas vai kakla, nevis plaukstas virspuses.

Nepareiza konturēšanas tehnika

Konturēšana nav raķešu zinātne, tomēr arī šo tehniku nepieciešams iemācīties pareizi. Ja pēc vairākkārt noskatītām video pamācībām nav pārliecības par savām spējām, labāk izmantot divu toņu tonālos krēmus – vienu sejas ādas un otru nedaudz tumšākā tonī.

Pārāk tumšu uzacu krāsošana

Izmantojot zīmuli dabīgo uzacu tonī, iegūsi pārāk smagnēju un uzkrītošu izskatu. Tā vietā izvēlies uzacu ēnas vai gaišāku zīmuli, viegli ietonējot uzacu formu.

Par daudz vaigu sārtuma

Mēs visas reiz esam kļūdījušās ar vaigu sārtuma daudzumu un toni. Šādas situācijas rada risku izskatīties komiski, tāpēc der atceries – vaigu sārtums nepieciešams tikai veselīga un dabiska mirdzuma izveidošanai. Uzklāšanas brīdī iesakām pasmaidīt un tad viegli ietonēt sārtumu uz vaigu kauliem. Pēc tam sapludināt ar sejas ādu, velkot otu šurpu turpu. Noteikti jāpārliecinās, ka nav redzamas izteiktas līnijas!

Par daudz skropstu tušas

Ne vienmēr ”vairāk” nozīmē ”labāk”. Ja pārlieku aizrausimies ar skropstu krāsošanu, tās salips un veidosies tušas kamoliņi. Lai izveidotu izteiksmīgi uzkrāsotas skropstas, tušu var klāt divās kārtās – vispirms, turot birstīti horizontāli, izveidot pirmo kārtu, virzoties no skropstu saknēm līdz galiņiem; otrā kārtā, turot birstīti vertikāli, var iegūt apjomu un pagarinājumu.

Lūpu krāsas uzklāšana uz sausām lūpām

Ja kosmētiku uzklāj uz mitrinātas sejas ādas, kāpēc gan darīt citādi ar krietni plānāko lūpu ādu? Arī tā regulāri jāatbrīvo no atmirušajām šūnām, tāpēc var izmantot speciālu skrubi vai cukuru, un pirms lūpu krāsošanas tās mitrināt ar maigu balzamu.

2 komentāri