Pieaugušo spēlītes jeb advancētie LEGO Adults sērijas komplekti – brīvā laika izklaide ar pievienoto vērtību

0 Komentāru
Pieaugušo spēlītes jeb advancētie LEGO Adults sērijas komplekti – brīvā laika izklaide ar pievienoto vērtību

Nav noslēpums, ka LEGO konstruktori jau gadu desmitiem ilgi ir viens no teju katra bērna lielākajiem sapņiem, taču kurš to būtu domājis, ka mūsdienās likt klucīti pie klucīša varēs arī pieaugušie, turklāt labprātīgi un ar konkrētu mērķi. Kā liecina LEGO Play Well aptauja*, 73% pieaugušo meklē iespējas, kā relaksēties pēc garas darba dienas un mazināt stresa līmeni savā ikdienā, atzīstot, ka dažādās spēles ir efektīvs veids, kā to panākt. Turklāt ar LEGO Adults sērijas komplektiem to iespējams darīt, paralēli asinot prātu, attīstot radošo domāšanu un pilnveidojot savus hobijus, neskatoties uz to vai esi Star Wars, Bītlu, Endija Vorhola, auto vai arhitektūras fans.

Lielākā daļa pieaugušo vismaz reizi mēnesī saskaras ar trauksmes sajūtu, kas negatīvi ietekmē prāta spējas, noskaņojumu, apetīti, miega kvalitāti un arī attiecības ar ģimeni un draugiem. Turpretī spēle kā brīvā laika pavadīšanas veids palīdz to mazināt, ne tikai izklaidējot, bet arī atbrīvojot prātu no visa liekā. Ne velti bērni, kuri spēlējas, ir daudz mierīgāki un apmierinātāki ar dzīvi. Un kurš teicis, ka arī mēs, pieaugušie, tādi nevaram būt? Turklāt digitalizācijas laikmetā ir patīkami pārmaiņas pēc atslēgties no datora un TV ekrāniem. Tieši tāpēc ir laiks izaicināt sevi ar kādu no LEGO Technic, Art, Architecture, Creator Expert vai Star Wars sērijas komplektiem, kas pārsteigs ar detaļu daudzveidību un to analogo izskatu, kā arī nodrošinās aizraujošu nodarbi ne vienam vien garajam rudens vakaram.

Sāksim ar automašīnām

LEGO Technic sērijas klāstā ir gan futūristiski sporta klases, gan ikoniski retro stila modeļi, kas aizraus ikvienu auto entuziastu, sākot no labi pazīstamajiem FIAT 500, Land Rover Defender, Ford Mustang un Dodge Charger līdz luksusa Porsche 911 un ekstravagantajiem Lamborghini Sián FKP 37, Bugatti Chiron un pat Ducati Panigale motocikliem. Kurš no tiem vislabāk iederēsies tavā interjerā?

Sports ar lielisku fonu

LEGO Creator Expert sērija piedāvā īstenot ikviena futbola līdzjutēja sapni, sniedzot iespēju pabūt leģendārajā Old Trafford Manchester United stadionā kaut katru vakaru, būvējot to no pašiem pamatiem un prātā vēlreiz izdzīvojot ikvienu savas iecienītākās komandas uzvaru. 3898 detalizētie LEGO klucīši kļūs par elpu aizraujošu izaicinājumu pat rūdītākajiem sporta ekspertiem.

Vairs nekādu ceļojumu suvenīru

Pasaules apceļošana ir lielisks hobijs, turklāt ar LEGO Architecture sērijas komplektiem to iespējams darīt, neizejot no mājām un arī laikā, kad tuvu un tālu zemju apceļošana mazliet jāiepauzē. Dubaijas, Tokijas un Ņujorkas debesskrāpji, Londonas pilis, Indijas svētie tempļi un Baltā Nama ēka Vašingtonā ir tikai dažas no ievērojamākajām arhitektūras pērlēm, ko tagad apskatīt var ikviens, plānojot savu nākamo ceļojumu vai arī gremdējoties atmiņās par kādreiz ārzemēs piedzīvoto.

Laikmetīgās mākslas šedevri

Kāpēc dāvināt gleznu, ja tā vietā var iegādāties LEGO Art sērijas komplektu, kas iepriecinās katru mākslas kolekcionāru, ļaujot iejusties leģendāru mākslinieku ādā, veidot pašiem savus Merlinas Monro, Bītlu vai Iron Man un The Sith portretus dažādās stilu un krāsu variācijās un paralēli klausīties arī informatīvi izklaidējošus podkāstus, kas pieejami komplektā ar unikālajiem LEGO mākslas darbiem.

Star Wars fani sapratīs

Vai maz iedomājama populārāka kulta filma par Star Wars jeb Zvaigžņu kariem, ko jau vairāk nekā 40 gadu garumā iecienījuši lieli un mazi fantastikas kino žanra entuziasti? Un ne velti viena no LEGO Adults komplektu sērijām ir veltīta tieši skatītāju iecienītākajiem Star Wars tēliem un objektiem. Millenium Falcon, Imperial Star Destroyer, Death Star, A-wing Starfighter, Droid Commander, The Razor Crest un ne tikai ir nosaukumi, kas neatstās vienaldzīgu nevienu īstenu Zvaigžņu karu fanu un ko turpmāk varēs sastapt arī ārpus TV ekrāniem, padarot ikvienu no tēliem par neatņemamu brīvā laika pavadīšanas sastāvdaļu. Trīs, divi, viens – lai sākas jautrība pieaugušo gaumē ar LEGO Adults!

Plašāka informācija par LEGO komplektu sērijām pieaugušajiem pieejama oficiālajā mājas lapā.

* aptauja veikta laikā no šī gada maija līdz jūnijam, tiešsaistē aptaujājot 18,5 tūkstošus respondentu no 18 pasaules valstīm.

Visi rakstā izmantotie fotoattēli ir publicitātes materiāli.

0 Komentāru