Padomi, kas noderēs, gatavojoties dārza ballītei

2 komentāri
Padomi, kas noderēs, gatavojoties dārza ballītei
SHUTTERSTOCK

Vasara ir īstais laiks, lai baudītu patīkamu atpūtu kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Viens no populārākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem vasarā ir dārza ballīšu rīkošana. Ja arī Jums patīk šāda veida ballītes un labprāt aicinātu pie sevis ciemos draugus un tuviniekus, tad ir laikus japadomā par to, lai šī ballīte būtu izdevusies, un viesiem tā patiktu. Raksta turpinājumā būs minēti daži vērtīgi padomi, kas noderēs, ja vēlēsieties uzrīkot neaizmirstamu dārza ballīti.

Padomājiet par ielūgumiem

Lielākajai daļai cilvēku ikvienā ballītē patīk justies pēc iespējas ērtāk. Tāpēc pirms dārza ballītes noteikti padomājiet par ielūgumiem. Ielūgumā nepieciešams norādīt ballītes atrašanās vietu, sākuma laiku, kā arī lietas, ko būtu vērts paņemt līdzi, piemēram, siltākas drēbes vai pat plediņus, ja ballīte ir plānota arī vēlākās vakara stundās.

Tāpat, ja ballītes laikā plānots peldēties baseinā, tad viesiem jāpalūdz paņemt līdzi peldkostīms vai peldbikses un dvielis. Protams, kādu niansi varat paturēt noslēpumā, lai viesiem būtu pēc iespējas interesantāk, tomēr galvenās lietas gan būtu jāpaziņo.

Ballītes vietas iekārtošana

Neskatoties uz to vai dārza ballīte notiek Jūsu privātajā mājā vai arī kaut kur citur, nepieciešams padomāt par atbilstošas vietas iekārtošanu. Vasarā laikapstākļi var būt visai mainīgi, tāpēc ir jāpadomā par plānu B, ja gadījumā pēkšņi sāk līt lietus. Vislabāk būs, ja Jums būs pieejama arī dārza nojume, kur varēs uzturēties gan saulainā laikā, gan tad, ja sāks līt lietus. Iespējams, ka Jums ir pieejama arī kāda dārza mājiņa, kurā var uzturēties viesi, ja laikapstākļi nav labvēlīgi.

Ir jāpadomā arī par galdu un krēsliem. Noteikti sarūpējiet tik daudz krēslu, cik nepieciešams, lai kādam no viesiem nav jāstāv visu laiku kājās. Ja ir paredzēta ēdiena grilēšana, tad grils ir jānovieto pietiekami lielā attālumā, lai dūmi netiktu pūsti uz galveno pulcēšanās vietu. Ja ballītē ir paredzēta arī mazu bērnu klātbūtne, tad ir jāorganizē droša teritorija. Tāpat vajadzētu padomāt par dažādām atrakcijam, kas bērniem varētu patikt un kas viņus interesētu.

Dārza ballīte noteikti nevar notikt bez mūzikas. Ja ballīte tiek plānota par godu kāda dzimšanas dienai, tad var padomāt arī par dzīvo mūziku. Taču, ja dzīvā mūzika nav plānota, tad Jūs paši arī varat atskaņot mūziku, kādu vien paši vēlaties.

Šādiem gadījumiem ļoti labi noderēs, piemēram, JBL bluetooth tumbiņa vai arī kādas citas firmas tumba, ar kuru skaņas kvalitāti esat apmierināts. Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu tumbu klāstu, tāpēc izvēlēties īsto risinājumu dārza ballītei nevajadzētu būt sarežģīti. Tāpat šajā veikala ir pieejamas citas noderīgas preces, piemēram, JBL zīmola austiņas,  Apple Airpods, kas noderēs situācijās, kad skaļu mūziku klausīties nebūs iespējams.

Drošības apstākļu paredzēšana

Dārza ballītēs ir svarīgi parūpēties par drošu vidi. Ja ir paredzēts lietot kādas elektropreces, tad pirms ballītes vajadzētu pārliecināties, ka tās strādā un tām nav radušies nekādi bojājumi. Ja būs nepieciešams izmantot pagarinātājus, tad jāņem vērā,  ka laukā drīkst izmantot tikai āra laikapstākļiem piemērotus pagarinātājus. Novietojot laukā pagarinātājus, jāpārliecinās, ka tie netraucēs nevienam ballītes viesim un tajos neķersies kājas.

Ja tomēr atgadās kāds misēklis, tad vajadzētu jau iepriekš sagatavot aptieciņu, lai nepieciešamības gadījumā pie rokas būtu plāksteris vai kāda cita vajadzīga lieta.

Maltītes sagatavošana

Neviena dārza ballīte nav iedomājama bez gardas maltītes baudīšanas. Lielākoties dārza ballītes asociējas tieši ar grilētiem ēdieniem, tāpēc, ja arī Jums ir vēlme pasniegt šādus ēdienus, tad jau laikus iegādājieties visus nepieciešamos produktus.

Taču jāņem vērā, ka dārza ballītēs nereti notiek kas neplānots, tāpēc, lai izvairītos no liekiem pārdzīvojumiem, jācenšas viss saplānot tā, lai maksimāli novērstu kādu nepatīkamu atgadījumu. Ir svarīgi, lai tiktu izvēlēti dārza ballītei piemēroti trauki. Vislabāk, ja tie būs triecienizturīgi. Tāpat lai izvairītos no dažādiem kukaiņiem, kas varētu nokļūt uz ēdiena, jāizvēlas slēgta tipa trauki. Šis būs ļoti svarīgi, ja vēlēsieties pasniegt svaigus augļus vai kādu sulas dzērienu, jo ir kukaiņi, piemēram, lapsenes, kurus pievilina šāda pārtika.

Aktivitātes

Lai viesiem būtu jautri visa vakara garumā, nepieciešams padomāt par aktivitātēm. Jūs varat arī sarīkot dārza ballīti, kas tiks ieturēta konkrētā stilā, piemēram, jūrnieku stilā. Ja Jums pašam trūkst ideju par aktivitātēm, tad droši meklējiet idejas internetā. Mūsdienās tur var sameklēt daudzas un dažādas aktivitātes gan lieliem, gan maziem.

Visu skaistai dārza ballītei nepieciešamo – gan dārza mēbeles un traukus, gan arī tumbiņas un Apple Airpods, kā arī citas austiņas mūzikas baudīšanai atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Ieskatieties piedāvājumā un izvēlēties sev nepieciešamās lietas ātri un vienkārši!

2 komentāri