Lielākā straumēšanas platforma Baltijā “Go3” un banka “Citadele” paziņo par sadarbību

0 Komentāru
Lielākā straumēšanas platforma Baltijā “Go3” un banka “Citadele” paziņo par sadarbību
PUBLICITĀTES FOTO

Nākamās paaudzes televīzija “Go3” un banka “Citadele”, kas sniedz pakalpojumus visās trīs Baltijas valstīs, uzsāk jaunu sadarbību. “Go3” pievienosies “Citadeles” balvu un atlaižu lojalitātes programmai X karšu lietotājiem  – “X REWARDS”, piedāvājot tās lietotājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā apmainīt “X REWARDS” punktus pret “Go3” abonementu.

”Mēs ar prieku sveicam mūsu jauno sadarbības partneri “Go3” – skatītāju iecienīto nākotnes televīziju ar plašo pakalpojumu klāstu – mūsu X karšu klientu lojalitātes programmā “X REWARDS”, kas ir viena no labākajām un visvairāk novērtētajām lojalitātes programmām banku nozarē Baltijas valstīs. X karšu lietotājiem visā Baltijā ir pieejamas ne vien atlaides līdz 50 % pie mūsu partneriem, bet arī katrs pirkums ar mūsu X kartēm sniedz klientiem punktus, kurus ir iespējams apmainīt pret vērtīgām balvām vai atlaidēm Latvijā, Lietuvā un Igaunijā,” sacīja Jānis Mūrnieks, “Citadeles” privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs.

Jans Vikritovičs (Jan Wykrytowicz), mediju grupas “TV3 Group Pay TV” vadītājs Baltijas valstīs: ”Stratēģiskas sadarbības ar partneriem visās trīs Baltijas valstīs ir viens no svarīgākajiem “Go3” panākumu stūrakmeņiem. Tāpēc mēs ar lielu aizrautību uzsākam jaunu sadarbību ar vienu no lielākajām un digitāli progresīvākajām bankām Baltijas valstīs. “X REWARDS” ir plaša lojālo klientu bāze, un tagad bankas “Citadele” klientiem būs iespēja izmantot uzkrātos punktus, lai piekļūtu ekskluzīvam “Go3” oriģinālsaturam, kases grāvējiem un pasaulē slaveniem seriāliem, TV kanāliem un labākajām sporta pārraidēm.”

“Citadeles” klienti tagad varēs apmainīt sakrātos punktus pret kuponu, kas ļaus aktivizēt “Go3” abonementu un izvēlēties kādu no “Go3” piedāvājumā esošajiem plāniem – Filmas, Sports vai Viss iekļauts. “X REWARDS” lietotāji, kas jau ir “Go3” abonenti, varēs izmantot kuponu, lai pagarinātu vai paplašinātu esošo “Go3” abonementu.

“Go3” piedāvā vairāk nekā 3000 stundu filmu satura, tostarp Holivudas kases grāvējus no lielākajām kinostudijām kā “Disney”, “NBC”, “Warner” un citām. Skatītājus sagaida aptuveni 15 tūkstoši stundu vietējo un starptautisko seriālu satura un ekskluzīva “Go3” oriģinālsatura. Jaunas filmas un seriāli tiek pievienoti katru nedēļu. “Go3” lepojas ar plašu satura piedāvājumu bērniem, kas ir pieejams lokālajā valodā.

“Go3” pārraida arī labākās starptautiskās sporta līgas, tostarp Premjerlīgu, NBA, Eirolīgu, DFB, UFC, MXGP, motoGP, KHL, WWE, ATP tenisa turnīrus un citu saturu. Tāpat “Go3” nodrošina īpašas boksa un citu sporta notikumu pārraides “NBA TV”, “Eurosport” 1 un 2, “Fight Sports”, “Prime Fight HD”, “Setanta” un “TV3 Sport” kanālos un īpaši izveidotos “Go3” straumēšanas kanālos.

Par “Go3”

“Go3” ir nākamās paaudzes televīzija, kas ietver kvalitatīvu TV kanālu izlasi ar līdz pat septiņu dienu arhīvu, kā arī sniedz plašu filmu un seriālu izvēli pēc pieprasījuma, ko papildina tirgū labākais sporta satura piedāvājums. “Go3” lietotājiem tiek piedāvāti TV kanāli, labākie vietējie raidījumi, populāras ārvalstu filmas un seriāli, lokalizēts saturs bērniem un labākās starptautiskās sporta līgas.

Par banku “Citadele”

“Citadeles” misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem un biznesam visā Baltijā vairāk iespēju. Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem “Citadele” saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu: sākot ar mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķiniem un zibmaksājumiem un beidzot kā pirmie Baltijā, piedāvājot atvērt kontu ar “selfiju”, maksāt ar gredzenu un uz mobilā tālruņa numuriem.

“Citadele” ir otrā lielākā banka Latvijā pēc aktīviem. “Citadeles” grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

0 Komentāru