LĀČU grauzdiņi – visgaršīgākā izvēle svētkiem!

LĀČU grauzdiņi – visgaršīgākā izvēle svētkiem!
PUBLICITĀTES FOTO

Ai Jānīti, ai Jānīti,
Ko tu laba mums atnesi?
Miežu alu, Jāņu sieru,
Gardos Lāču grauzdiņus.

Tūlīt, tūlīt jau atkal klāt sengaidītā Jāņu diena un brīnumpilnā Līgo nakts – nu tik jārauga, vai viss sagādāts, lai godam sagaidītu Jāņu tēvu un pamielotu visus brašos līgotājus! Lai sagaidītu saullēktu gada īsākajā naktī, arī štengram līgotājam vajadzīgs makten liels spēks un izturība, skaņa balss un viegls solis visas nakts garumā.

Mums, Lāču bērniem, ir tāds ticējums – ja pa rokai būs sātīgā rudzu maize, gardais ķimeņu siers, putojošs miežu alutiņš un kraukšķīgie Lāču grauzdiņi – tad būs gan varena līgošana, gan dancošana un arī noslēpumainais papardes zieds uzziedēs īstajā brīdī!

Lāčiem, kā jau īstiem kārumniekiem, atkal ir ļoooti plašs grauzdiņu piedāvājums, un, pats galvenais – visi tie ir bezgala gardi – gatavoti no īstā maizes krāsnī ceptas maizes, izmantojot tikai dabīgas izejvielas, ar elegantu iepakojuma dizainu.

Visi Lāču grauzdiņi būs ideāla uzkoda: gan mājās, gan dodoties pie dabas – pie ugunskura vai piknikā.

Atliek vien izvēlēties savu mīļāko garšu un pareizo daudzumu, ja līgotāju būs daudz un saullēkts jāsagaida godam, atcerieties meklēt lielākus iepakojumus – spainīšos!

Plānie, kraukšķīgie grauzdiņi ar BEKONU un MĀRRUTKIEM – nekļūdīga izvēle jestram pasākumam

Tās nu reiz Latvijā ir pārbaudītas vērtības – bekons un mārrutki, varētu teikt, ka pat garšas klasika, tomēr ar Lāču grauzdiņiem baudīt kopā šo garšu buķeti ir kaut kas jauns. Un, izvēloties grauzdiņus ar BEKONU un MĀRRUTKIEM, vienmēr trāpīsiet ”desmitniekā”, jo šie grauzdiņi garšos visiem!

Plānie, kraukšķīgie grauzdiņi ar ZILO SIERU – izsmalcinātiem līgotājiem

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Kur nu Jāņu naktī iztikt bez siera? Kā jau ierasts, Jāņu mielasta godā vietā siers ir vienmēr. Bet kādēļ gan nepamēģināt ko jaunu un izbaudīt kādu neparastāku garšu? Tādēļ Lāci atkal čakli pastrādājuši un sieru cienītājiem par prieku tapuši plānie grauzdiņi ar Zilo sieru, nudien tik gardi, ka mēli var norīt…

Plānie kraukšķīgie grauzdiņi ar TOMĀTIEM un BAZILIKU – Itālijas garšu baudītājiem

Latvieši, kā zināms, ir naski ceļotāji – ar prieku iepazīst jaunas zemes, atklāj jaunus ēdienus un garšas,bet pašas labākās ņem sev līdzi.  Tā uz Latviju ir atceļojis baziliks – garšaugs, kurš tagad atrodams gan lielveikalu tīklos, gan mazdārziņos vai aug, lepni nolikts uz palodzes virtuvē.

Arī Lāči  ar prieku izbauda arvien jaunus garšu ceļojumus, rūpīgi izvērtē, izsmaržo un izgaršo, lai radītu arvien jaunas garšu kombinācijas ar kādu no Latvijā iecienītajiem produktiem.

Tā arī tapuši kraukšķīgie Lāču grauzdiņi ar īstu Itālijas garšu – tomātiem un baziliku. Jā, rudzu pilngraudu rupjmaizes grauzdiņi izcili garšo kopā ar saules lutinātajiem tomātiņiem un baziliku!

Plānie, kraukšķīgie grauzdiņi ar SĒNĒM – ne tikai sēņotājiem vien

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Latviešiem ar sēnēm ir ļoti īpašas attiecības – jau no pavasara ikviens kārtīgs latvietis sāk aplūkot savas izcilākās sēņu fotogrāfijas, ilgodamies pēc dienas, kad atkal varēs doties uz mežu ar lielāko sēņu grozu rokā…Jā, delikatese, ko daudzu citu valstu iedzīvotāji bauda tikai restorānos, pie mums parasti ir pašu rokām lasīta un gatavota. Sēnes neapnīk nekad un ar gardu muti būs ēdamas kopā ar grauzdiņiem, nolēma Lāči, un – pievienoja saviem gardajiem grauzdiņiem sēnes!

Lāču grauzdiņu klasika – plānie, kraukšķīgie grauzdiņi ar ĶIPLOKIEM

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Par Lāču grauzdiņiem ar ķiploku garšu nevienam vairs nav jāstāsta, tie vienmēr bijuši cieņā kā visgardākā uzkoda.  Lāču grauzdiņi ar ķiploku kārdinošo aromātu un vilinošo garšu – klasiska uzkoda ikvienā jestrā pasākumā!

Plāno, kraukšķīgo grauzdiņu IZLASE

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Visu laiku iemīļotāko grauzdiņu izlase Šogad esam padomājuši par tiem Lāču grauzdiņu cienītājiem, kuriem ar vienu paciņu parasti ir par maz. Šajā izlasē apvienoti 3 veidu “Lāču” grauzdiņi, lai nevienam vairs nav jābēdājas, ka ar vienu garšu un vienu paciņu nav gana…

Izlasē ietilpst:

  • grauzdiņi ar ķiplokiem;
  • grauzdiņi ar tomātiem un baziliku;
  • grauzdiņi ar bekonu un mārrutkiem

Ar tiem var droši doties ciemos, jo Līgo iepakojumā tā būs arī lieliska dāvana!

Visi šie grauzdiņi būs ideāla uzkoda: gan mājās, gan dodoties pie dabas – pie ugunskura vai piknikā.

Visi Lāču grauzdiņi domāti gardēžiem – tas būs brīnumgards našķis, jo šo izcilo grauzdiņu pamatā ir leģendārā Lāču rupjmaize, kas joprojām tiek cepta ar malku kurināmās krāsnīs pēc sentēvu metodēm. Lieliska dāvana un gards našķis elegantā iepakojumā!

Lai labi garšo un veseli ēduši!

Visiem priecīgus un skanīgus Līgo svētkus, viskrāšņākos papardes ziedus un skaistākos saullēktus!

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Populārākie Lāču grauzdiņi ir atrodami visos lielākajos tirdzniecības tīklos, savukārt visplašākā izvēle  un daudzveidīgā ceptuves produkcija Jūs gaidīs Lāču veikalos vai internetveikalā www.laci.lv

Lāču veikalu adreses: https://laci.lv/lv/veikali/