Korte.lv – kvalitatīvi izstrādājumi no mākslīgā akmens

0 Komentāru
Korte.lv – kvalitatīvi izstrādājumi no mākslīgā akmens

Mākslīgais akmens pēdējos gados strauji iekarojis interjera un dizaina jomu, kļūstot par vienu no pieprasītākajiem materiāliem virtuvju, vannasistabu un citu telpu apdarē un aprīkošanā. Kas īsti ir mākslīgais akmens? Tas ir blīvs, monolīts kompozītmateriāls, kas veidots no akrila sveķiem un minerālu komponentēm. Tas ir ekoloģiski tīrs, viegli kopjams un ūdensdrošs. No šī materiāla var izgatavot gandrīz jebkuras formas un izmēra izstrādājumus, apmierinot klientu dizaina, kvalitātes un funkcionalitātes prasības.

Korte.lv ir viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem mākslīgā akmens apstrādes uzņēmumiem Baltijā. Uzņēmuma ražotne ir aprīkota ar mūsdienīgākajām ražošanas iekārtām, lai spētu nodrošināt jebkuras sarežģītības darbu izpildi. Jaunas un modernas ražošanas iekārtas un kvalificēts personāls ļauj piedāvāt klientiem kvalitatīvu un konkurētspējīgu produktu.

Uzņēmums Korte.lv darbojas jau kopš 2009. gada, šajā laikā uzņēmums spējis kļūt par nozares līderi Baltijas valstīs un iekarot arī ārzemju tirgu, iegūstot pastāvīgus sadarbības partnerus Skandināvijas valstīs, Vācijā, Austrijā un pat Japānā.

Mākslīgā akmens izstrādājumi, kurus piedāvā Korte.lv

Mākslīgā akmens pielietojums ir ļoti plašs. Materiāla īpašības un iespēja to ražošanas procesā pielāgot klienta vajadzībām un telpas specifikai, padarījusi mākslīgo akmeni par neaizstājamu ne tikai virtuvēs un vannasistabās, bet arī tirdzniecības, viesmīlības un biroju telpās, kā arī tādās specifiskās jomās kā medicīna un pat kuģu interjers.

· Mākslīgais akmens virtuvē

Mākslīgā akmens izstrādājumus labprāt izvēlas ne tikai profesionālās virtuvēs restorānos, kafejnīcās, viesnīcās, bet arī privātmājās un dzīvokļos. Mākslīgais akmens sevi ir pierādījis kā ideāli piemērotu materiālu virtuves zonai.

Galvenās prasības virtuves mēbelēm un aprīkojumam parasti ir: izturība, kvalitāte, viegla kopšana, gaumīgs izskats, pielāgošanās lietotāju vajadzībām un telpas specifikai. Mākslīgais akmens spēj nodrošināt to visu un vēl vairāk. Materiāls ir ilgmūžīgs, viegli atjaunojams un ar gandrīz nebeidzamām dizaina iespējām. Populārākie mākslīgā akmens izstrādājumi virtuvei, ko ražo Korte.lv, ir: · virtuves virsmas;

· virtuves un bāra letes;

· virtuves salas;

· izlietnes;

· palodzes;

· papildu funkcionālie elementi – ūdenslīstes, noteces, ventilācijas restes un citi risinājumi pēc klienta vēlmēm.

Mākslīgais akmens virtuvē ir ļoti praktisks risinājums, tas padara virtuvi par zonu, kur patiešām izbaudīt gatavošanu un maltītes, nevis domāt par nebeidzamo uzkopšanu, jo mākslīgā akmens virtuves virsmas un elementi neuzsūc vielas un šķidrumus, ir izturīgi pret intensīvu ikdienas nolietojumu un nezaudē labo izskatu pat pēc daudziem gadiem. Šādas virtuves virsmu uzkopšana neradīs daudz pūļu un neaizņems laiku. Higiēnisku vidi varēs nodrošināt ar jebkuriem ikdienā lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem.

Būtiski, ka no mākslīgā akmens varēs izgatavot virtuves virsmas, izlietnes un citus elementus jebkurai virtuvei, jo materiāls ir izcili pielāgojams gan izmēra, gan formas ziņā. Ja ir pavisam maz vietas vai jāievieto virtuves virsma un izlietne kādā nestandarta zonā, tad, veicot precīzus mērījumus, Korte.lv meistari radīs tieši tādu izstrādājumu, kas ideāli derēs šajā virtuvē.

· Mākslīgā akmens izstrādājumi vannasistabai

Arī vannasistabas virsmām un mēbelēm ir līdzīgas funkcionālās un kvalitātes prasības, kā tas ir virtuvē, jo arī šeit ir saskare ar dažādām vielām, šķīdumiem, ūdeni. Tāpat vannasistabas virsmas tiek intensīvi lietotas. Mākslīgais akmens ir neporains, viegli kopjams un izturīgs – tieši tas, kas nepieciešams vannasistabas virsmām.

Korte.lv meistari ražo izstrādājumus vannasistabām pēc individuālām vajadzībām un izmēriem. Vannasistabas bieži vien ir pavisam nelielas platības ziņā, tāpēc var būt grūtības atrast piemērotas mēbeles un santehniku. Izvēloties mākslīgo akmeni, vannasistabu iespējams iekārtot atbilstoši telpas iespējām un specifikai, piemēram, izgatavot kompaktu izlietni, šauru virsmu komplektā ar izlietni, individuāli pielāgotus plauktus, kas padarīs vannasistabu funkcionālāku, un citus risinājumus.

· Palodzes no mākslīgā akmens

No mākslīgā akmens tiek izgatavotas arī funkcionālas, izturīgas un gaumīgas palodzes, kas lieliski iederas jebkurā telpā. Mākslīgais akmens ļauj palodzi padarīt par kaut ko vairāk nekā tikai dekoratīvu elementu. Mākslīgais akmens piešķir palodzēm augstāku izturību, vieglāku kopšanu un daudz ilgāku kalpošanas laiku, tāpēc palodzei, kas izgatavota no šī materiāla, ir daudz plašāks pielietojums.

Korte.lv meistari saviem klientiem bieži izgatavo palodzes, kas ir apvienotas ar virtuves virsmu un kļūst par virtuves zonas paplašinājumu. Tādā veidā lietderīgi tiek izmantota telpa un iegūta papildu virsma, ko izmantot saimnieciskām vajadzībām.

Ierīkojot pazeminātas un paplatinātas mākslīgā akmens palodzes, tās var iekārtot kā atpūtas zonu, kur novietoti spilveni un citi dekoratīvie elementi.

Ražošanas procesā var pielāgot gan palodzes formu, gan izmēru, gan krāsu, kā arī iestrādāt ventilācijas restes, kas palīdz cirkulēt siltajam gaisam no radiatoriem. Būtisks aspekts ir tas, ka palodzes no mākslīgā akmens būs pilnībā izturīgas pret mitrumu un uz tām neveidosies pelējums.

· Letes, galdi, virsmas birojiem, viesnīcām, veikaliem

Labiekārtota vide veicina produktivitāti, uzlabo noskaņojumu, kā arī kļūst par daļu no uzņēmuma vai iestādes identitātes. Tāpēc ir būtiski pārdomāti izvēlēties materiālus un dizaina risinājumus gan birojos, gan veikalos, gan viesmīlības uzņēmumos, jo tur ik dienu uzturas daudz darbinieku, klientu, sadarbības partneru. Mākslīgais akmens ir piemērots materiāls, lai no tā izgatavotu individuāli pielāgotus galdus, letes, virsmas, arī sienu apdares.

Korte.lv ražošanas jauda un modernākās iekārtas ļauj īstenot jebkuras klienta vēlmes attiecībā uz izstrādājuma izmēru, dizainu un krāsu, tāpēc nebūs grūtību pielāgoties uzņēmuma vizuālā tēla vadlīnijām un darbības specifikai. Mākslīgais akmens arī ļoti labi savienojams ar citiem materiāliem, radot gaumīgus dizaina ansambļus.

· Specifiski izstrādājumi – dizaina produkti, medicīnas izlietnes

Pie Korte.lv vēršas arī klienti, kuriem ir drosmīgas idejas un sapņi par neparasta dizaina izstrādājumiem. Uzņēmumu nebaida šādi izaicinājumi, tie tiek īstenoti kopā ar klientu un zinošu meistaru komandu, radot unikālus izstrādājumus, jo šī materiāla īpašības un apstrādes iespējas ir tiešām plašas.

Tāpat mākslīgā akmens nišas produkti tiek ražoti priekš medicīnas iestādēm. Viens no pieprasītiem objektiem ir medicīnas izlietnes, kas ir viegli kopjamas, īpaši izturīgas, pielāgojamas izmēra un formas ziņā. Mākslīgais akmens iekarojis arī tādu nišu kā kuģu interjers, kļūstot par plaši izmantotu materiālu gan kajīšu, gan virtuvju, gan sanitāro mezglu aprīkošanā.

0 Komentāru