Komandas spēks un gars

0 Komentāru
Komandas spēks un gars
PUBLICITĀTES FOTO

Kas ir komanda? Sportā, darbā, attiecībās – tiecoties pēc mērķa? Ko tā nozīmē mums katram individuāli un visiem kopā? 4F tas ir domāšanas veids un vērtības, kam ticēt. Tā ir apņēmība un solidaritāte, kas vada ikdienas gaitās. Tā ir pārliecība, ka pat tad, kad vienatnē uzņemamies kādu izaicinājumu, mēs patiesībā neesam vieni.

Jau gada sākumā 4F uzsāka #Iam4F kampaņu, kurā godina sportisko garu un atbalsta stipras un motivētas personības. To turpinot, 4F komandai pievienojušies enerģiskie akrobātu un ielu vingrotāju komandas ”Street Warriors” dalībnieki. Tāpat kā 4F, ”Street Warriors” vieno aktīvs dzīvesveids un paļaušanās vienam uz otru ir būtisks komandas raksturlielums.

”Street Warriors” veic profesionālus akrobātikas šovus, kuri spēj pārsteigt ikvienu skatītāju, jo priekšnesumi tiek papildināti arī ar ielu vingrošanas, karsēju sporta un deju elementiem, kopā veidojot ko patiešām unikālu un vēl neredzētu. ”Street Warriors” uzstājas jau vairāk nekā 5 gadus, kuru laikā ir mainījies dalībnieku sastāvs, bet nav zudusi degsme un atraktivitāte. Komandas pamatsastāvā ir trīs puiši un trīs meitenes, kas ir kā komandas ”odziņa”, taču bezbailīgi un drosmīgi piedalās visos trikos. Komanda viesojusies 20 valstīs visā pasaulē, sniegusi gandrīz 600 šovus un strādā pie aizraujoša jaunuma saviem faniem.

Katram no sešiem dalībniekiem ir savs stāsts par pievienošanos, taču vieno prieks būt kopā, jautrības gars, komandas atbalsts un draudzība. ”Street Warriors” vadītājs Gatis Kondrāts saka: ”Daudziem patīk būt uzmanības centrā, bet komandas dalībnieki domā par citiem. Ja mēs izpildām triku, ko kāds neprot, komanda palīdz to iemācīties. Komandas biedri apmainās ar zināšanām. Tā ir pleca sajūta, kuru saņemsi, ja tā būs vajadzīga.”

Starptautiskā sporta zīmola 4F 2020. gada rudens un ziemas sezonas kampaņā piedalās 24 sportisti un sabiedriskās domas veidotāji no 4 valstīm. Vai tā ir skriešana, vingrošana, dejošana vai akrobātika, 4F ik uz soļa ir kopā ar saviem varoņiem neatkarīgi no viņu meistarības līmeņa vai rezultātiem. Galvenais ir aizraušanās ar sportu, vēlme dalīties pieredzē un pastāstīt par sevi.

Uzziniet vairāk par jauno kampaņu un 4F rudens / ziemas kolekcijām šeit.

0 Komentāru