Komandas no Latvijas un Lietuvas gatavojas Roadgames starptautiskajām auto orientēšanās sacensībām

0 Komentāru

Jau šīs vasaras izskaņā komandas no Latvijas un Lietuvas piedalīsies ”Roadgames” organizētajā lielākajā auto orientēšanās piedzīvojumā Baltijā – ”Liepāja – Klaipēda 2021”.

Startam 28. augusta rītā ir gatavas jau gandrīz 200 komandas, skaitam turpinot pieaugt katru dienu. Sacensības ilgs septiņas stundas, visas dienas garumā garantējot azartiskas sajūtas, radošus uzdevumus un pārsteigumus no ”Circle K”, ”If Apdrošināšana”, ”220.lv”, ”Hanzas Maiznīca” un citiem sadarbības partneriem. Uzvarētāju paziņošana notiks 28. augustā plkst. 19.30 Roadgames Youtube kanālā.

”Šogad ”Roadgames” komanda latiņu ir uzstādījusi īpaši augstu, jo šī ir pirmā reize, kad organizējam sacensības starptautiskā mērogā. Tā kā dalībnieku vidū ir komandas gan no Latvijas, gan Lietuvas, tad spēle un komunikācija noritēs latviski un lietuviski. Esam izaicinājuši sevi itin visā, sākot ar unikālu un vienlīdzīga apjoma spēles satura izstrādi katras valsts teritorijā un beidzot ar video pārraides sagatavošanu rezultātu paziņošanai,” stāsta “Roadgames” vadītāja Liene Grenevica.

Organizatori norāda, – spēles dalībnieki varēs sacensties savas valsts teritorijā, taču, ja ir vēlme doties punktu medībās uz kaimiņvalsti, robežas šķērsošanai jāsagatavojas jau laikus. 48 stundas pirms došanās piedzīvojumā jāaizpilda ceļošanas apliecinājums (Latvija, Lietuva), kā arī jāsagatavo vakcināciju vai vīrusa izslimošanu apliecinošs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests.

Biļetes iepriekš pārdošanā un detalizēti spēles noteikumi atrodami ”Roadgames” mājaslapā: www.roadgames.com. Piedalīties aicināts ikviens piedzīvojumu entuziasts, kurš sasniedzis 13 gadu vecumu.

0 Komentāru