Kas jāzina par mūsdienīgu dušas sistēmu un kā izvēlēties labāko?

2 komentāri
Kas jāzina par mūsdienīgu dušas sistēmu un kā izvēlēties labāko?
PUBLICITĀTES FOTO

Dīvaini, taču vēl aizvien, izraugoties dušas sistēmu, attieksme pret to lielākoties ir nevērīga. Taču no vannas istabas tās mūsdienu lietotājs gaida patiešām daudz – ne tikai iespēju komfortabli nomazgāties, bet arī relaksēties un atgūt spēkus pēc darba dienas rūpēm. Tāpēc, dzirdot viedokli, ka dušas sistēma ir tikai “galviņa, no kuras tek ūdens”, viņš izbrīnā paceļ uzacis.

No otras puses, kā izvēlēties tādu dušas sistēmu, kuras dēļ gribētos traukties uz vannas istabu ne tikai nomazgāties, bet arī aizskalot dienas rūpes?

Ja par viedtālruņa pievilcību lietotāji spriež pēc ekrāna lieluma, procesora jaudas vai kameras, kuri tehniskie parametri palīdzētu izvēlēties dušas sistēmu, kas nepieviļ? Kā atrast uzticamu ražotāju, kura dušas sistēmas pēc pāris gadiem nesāktu streikot, tehnoloģiski nenovecotu, izceltos ar iespaidīgām īpašībām un inovācijām, nevainojamu kvalitāti un kas vienlaikus ikdienas ūdens procedūras pārvērstu par nelielu prieku dzīvē, kas neapnīk?

Vācijas uzņēmuma GROHE dušas sistēma “Euphoria SmartControl” sniedz atbildes uz šo jautājumu. Turklāt vēl aizvien daudziem nav zināms fakts, ka šis Vācijas uzņēmums pieder Japānas santehnikas koncernam “Lixil Water Technology”, kura radītās santehnikas inovācijas ir atzītas visā pasaulē. “Euphoria SmartControl” ir lielisks piemērs tam, ko var panākt, apvienojot vācu un japāņu tehnoloģijas un inženieru prasmes, lai radītu inovācijas lielākam komfortam un lietotāju ērtībai. Bet par visu pēc kārtas.

PUBLICITĀTES FOTO

Vadība

Ja meklējat mūsdienīgu dušas sistēmu, vispirms pievērsiet uzmanību tam, kā tā vadāma – ar svirām vai podziņām. Lai mūsdienīgās dušas sistēmas būtu ērtāk lietot un tiktu ietaupīts ūdens, tās tiek vadītas ar pogām, taču “Euphoria SmartControl” to vidū izceļas. Jau pats nosaukums vēstī, ka “Euphoria SmartControl” ir “SmartControl” sistēma, ar kuras palīdzību, piespiežot un pagrozot pogu, var ne tikai ieslēgt vai apturēt ūdens strūklu, bet arī regulēt tās stiprumu un temperatūru.

Šis modelis ir padarījis dušas sistēmas vadību ne vien ērtu, bet vēl vairāk – intuitīvu. Kā paskaidroja kāda sabiedrībā zināma jauna sieviete, kurai mājās ir “Smart Control”, – “atrodoties dušā, nemaz nav jādomā par to, kā regulēt ūdens strūklu, jo viss process notiek it kā pats no sevis”. Izrādās, regulēt dušas ūdens strūklas stiprumu un temperatūru tāpat kā meklēt radio frekvenci, vadot auto, var būt neticami vienkārši.

PUBLICITĀTES FOTO

Strūkla

Īstam ūdens procedūru cienītājam būtu grūti iztēloties mūsdienīgu dušas sistēmu bez vairākiem strūklas režīmiem. “Euphoria SmartControl 310” tādi ir divi. Abas strūklas var laist gan kopā, gan atsevišķi, kas ir liela šīs sistēmas priekšrocība. “PureRain” atgādina maigu vasaras lietu un ir paredzēta relaksācijai, bet “ActiveRain” ir spēcīga un masējoša strūkla, kas ir pietiekami stipra, lai noskalotu ziepes un izskalotu šampūnu.

PUBLICITĀTES FOTO

“Euphoria SmartControl 260” ir trīs dažādi strūklas režīmi: maigi ieskaujošais “Rain”, relaksējošais “SmartRain” un masējošais “Jet”, kurus var regulēt ar īpašu dušas galviņā iemontētu pogu.

Dizains

Lai arī “Euphoria SmartControl” vispirms valdzina ar inovācijām un dizaina risinājumiem, ražotājs pievērš gana daudz uzmanības arī detaļām. “Euphoria SmartControl” dušas galvas tiek montētas uz ērta dušas turētāja, kas grozāms 180 grādu leņķī. Turklāt montāžas sistēma “QuickFix” ļauj vienkārši un ātri uzstādīt dušas statīvu, savukārt rokas dušas augstumu ir viegli pielāgot individuālajām vajadzībām.

Pašai “Smart Control” sistēmai ir kompakts korpuss un plauktiņš, uz kura ērti novietot šampūnu vai ziepes. Šī plauktiņa virsmu iespējams arī izvēlēties – pieejams spīdīgs un izturīgs plauktiņš no hroma “StarLight” vai elegants plauktiņš no akrila stikla “MoonWhite”. Labo īpašību sarakstā noteikti jāiekļauj “Euphoria SmartControl 310” dušas galvu formu izvēle – iespējams izvēlēties gan apaļas, gan taisnstūra.

Šo un citus GROHE produktus iespējams apskatīt un iegādāties pie viena no Latvijas vadošajiem santehnikas tirgotājiem “Komforts“, kur pieredzējuši speciālisti Jums palīdzēs atrast visu nepieciešamo vannas istabai.

2 komentāri