Jaunais Nissan JUKE – jauns dizains, uzlabots praktiskums un bagātīgs moderno tehnoloģiju klāsts

1 komentārs
Jaunais Nissan JUKE – jauns dizains, uzlabots praktiskums un bagātīgs moderno tehnoloģiju klāsts
PUBLICITĀTES FOTO

Nissan JUKE ir kompakts krosovers, kas pirmo reizi tika laists klajā 2010. gadā, radot mazo krosoveru segmentu, un Latvijā tas kļuva ļoti populārs un iemīļots. Pagājušā gada nogalē tika laists klajā jaunais Nissan JUKE, un, lai gan tas saglabā JUKE unikālo DNS – tas joprojām ir dinamisks un atšķirīgs – taču tagad tas piedāvā jaunu dizainu, tas ir kļuvis nobriedušāks, modernāks, komfortablāks, praktiskāks, ietilpīgāks, un tas ir viens no visbagātīgāk ar modernām tehnoloģijām aprīkotajiem mazajiem krosoveriem tirgū.

Jauns dizains un sportisks automobiļa salons.

Jaunajam Nissan JUKE ir ne tikai jauns kupejas krosovera eksterjera dizains, bet arī moderns un sportisks automobiļa salons ar sportiskiem monoformas sēdekļiem, kas ir pieejami jau standarta aprīkojumā. Tie ieskauj un pasargā, nodrošinot sportisku sēdpozīciju un ērtu piekļuvi intuitīvajām vadības ierīcēm. Papildu sportisko sajūtu rada gan sporta automobiļiem raksturīgās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas uz stūres, kas pieejamas versijām ar automātisko pārnesumkārbu, gan braukšanas jaudas (”ECO”/”SPORT”/”STANDARD”) pielāgošanas iespējas, sportiskām sajūtām iestatot žiperīgo un izveicīgo ”SPORT” braukšanas režīmu.

Tāpat kā iepriekšējās paaudzes JUKE, arī jauno Nissan JUKE ir iespējams personalizēt un pielāgot savai gaumei un personībai.

Vairāk vietas un ietilpīgāks bagāžas nodalījums.

Veidojot jauno Nissan JUKE, tika īpaši piedomāts par ietilpību un praktiskumu. Piemēram, salīdzinot ar iepriekšējo JUKE, jaunā JUKE aizmugurē tagad ir vēl vieglāk un ērtāk iekāpt un izkāpt, aizmugurē sēdošajiem ir 2 reizes vairāk vietas virs galvas un krietni vien vairāk vietas kājām.

Jaunajā Nissan JUKE, salīdzinot ar iepriekšējo, ir palielināts arī bagāžas nodalījums, un tagad tā ietilpība ir 422 l, kas ir pilnīgi pietiekami, lai varētu tajā salikt aptuveni 8 palielas ceļa somas.

Ekonomiskums, drošība un garantija.

Runājot par automobiļiem, vienmēr aktuāls ir jautājums – cik tad tas ”ēd”? Jāsaka, ka jaunais Nissan JUKE ir diezgan ekonomisks, un tā vidējais degvielas patēriņš ir no 5,9 – 6,4 l/100 km (WLTP), un, lai sirds būtu mierīga, jaunais Nissan JUKE piedāvā 5 gadu / 100 000 km garantiju, kuras ietvaros, tāpat kā citiem Nissan vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektroautomobiļiem, jaunajam Nissan JUKE 3 gadus standarta komplektācijā ir iekļauti arī Nissan tehniskās palīdzības dienesta – Nissan Assistance, pakalpojumi bez maksas, kas, ja nu kaut kas atgadās, esot ceļā – vai tā būtu beigusies degviela, negadījums vai kas cits, palīdzēs 24/7.

Starp citu, jaunais Nissan JUKE ir ieguvis arī augstāko – 5 zvaigžņu, Euro NCAP drošības novērtējumu.

Pieejama cena un lielisks standarta aprīkojums.

Nissan ļoti raksturīgs ir uzsvars uz inteliģentām un inovatīvām tehnoloģijām, un parasti Nissan automobiļi ir labi aprīkoti jau standarta aprīkojumā.

Jaunā Nissan JUKE cena ir, sākot no 16 930 €, un tas jau standarta aprīkojumā ir aprīkots ar, piemēram, LED lukturiem, spoileri, monoformas stila sēdekļiem, kruīza kontroli, regulējamu, multifunkcionālu stūri, automātiskajām tālajām/tuvajām gaismām, kas pašas pārslēdzas, ja pretī kāds brauc, un pēc tam, atkal pārslēdzas atpakaļ. Jau standarta aprīkojumā ir arī ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, kas nolasa ceļa zīmes ceļā, tādējādi ļaujot izvairīties no nepatikšanām netīšām pārsniegta ātruma dēļ. Vēl ļoti svarīga un noderīga drošības tehnoloģija jaunā JUKE standarta aprīkojumā ir inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju un riteņbraucēju atpazīšanas sistēmu, kas, ja autovadītājs nenoreaģē, pati sāk bremzēt, un inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas sistēma, kas brīdina, ja nejauši sākat izbraukt no savas braukšanas joslas.

Viens no visbagātīgāk ar modernām tehnoloģijām aprīkotajiem mazajiem krosoveriem tirgū.

Papildus tādām vēl nepieminētām Nissan inteliģentajām tehnoloģijām kā, piemēram, inteliģentais autovadītāja noguruma brīdinājums un brīdinājums par satiksmi aizmugurē, jaunais Nissan JUKE, tāpat kā daudz citi Nissan automobiļu modeļi, ir aprīkots ar tādu klientu ļoti iemīļotu tehnoloģiju kā Nissan apkārtskata monitors, kas padara automobiļa novietošanu stāvvietā vieglāku par vieglu. Izmantojot 360° apkārtskata monitoru, automobiļa ekrānā ir redzams skats uz JUKE it kā no ”putna lidojuma” skatupunkta, un var pārslēgties uz priekšas, aizmugures un ietves malas skatu. Pateicoties tam, ir ļoti vienkārši manevrēt, un automobili var novietot jebkurā stāvvietā kā īsts profesionālis.

Jaunums Nissan tehnoloģiju klāstā ir jaunajā JUKE pieejamā inteliģentā ”aklās” zonas brīdinājuma un sadursmes novēršanas sistēma, kas ne tikai brīdina autovadītāju, ja ”aklajā” zonā kāds ir (ar gaismu un skaņu), bet, ja autovadītājs nereaģē, JUKE pats virza sevi atpakaļ savā braukšanas joslā, tādējādi rūpējoties par drošību un palīdzot izvairīties no liekām nepatikšanām.

Savukārt, cita unikāla tehnoloģija, kas šādā izpildījumā nav nevienam citam mazajam krosoveram, ar ko aprīkoti ir citi Nissan automobiļu modeļi un ar ko tagad lepoties var arī jaunais Nissan JUKE, ir ProPILOT tehnoloģija, kas vienā pogā apvieno 3 inteliģentas tehnoloģijas: inteliģento kruīza kontroli (pielāgo distanci ar priekšā braucošo), inteliģento braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēmu (notur savas braukšanas joslas vidū) un braukšanas apstādināšanas/turpināšanas funkciju sastrēgumos, ņemot vērā satiksmi priekšā. Tā ir unikāla tehnoloģija, kas krietni atvieglo braukšanu un rūpējas par drošību. ProPILOT ir pieejams versijām ar automātisko pārnesumkārbu, bet versijām ar manuālo pārnesumkārbu ir pieejamas pirmās divas ProPILOT tehnoloģijas atsevišķi.

Unikāla BOSE audio sistēma ar skaļruņiem sēdekļu galvas balstos.

Runājot par tehnoloģijām, mūzikas cienītāji īpaši novērtēs jaunā Nissan JUKE BOSE® PERSONAL® PLUS audio sistēmu. Kas interesanti – jaunais Nissan JUKE ir vienīgais automobilis pasaulē, kam ir šāda audio sistēma. BOSE® skaļruņi ir iebūvēti priekšējo sēdekļu galvas balstos, sniedzot ”dzīvajam” koncertam raksturīgu skanējumu un 360° klausīšanās pieredzi.

Aplikācija, kas ļauj kontrolēt jauno Nissan JUKE no attāluma.

Protams, bez jau iepriekš uzskaitītā, jaunajā Nissan JUKE ir pieejama arī Apple CarPlay un Android Auto savienojamība, kas ļauj savienot savu viedtālruni ar automobili, redzēt un izmantot automobiļa 8” ekrānā ne tikai telefonu, bet arī tādas populāras aplikācijas kā, piemēram, Spotify un Waze.

Vēl viena interesanta un noderīga inovācija, kas ir pieejama jaunajam JUKE, ir NissanConnect Services aplikācija, ar kuras palīdzību no attāluma var kontrolēt savu JUKE. Izmantojot šo aplikāciju telefonā, esot mājās vai ofisā, no attāluma var pārbaudīt informāciju par savu JUKE, piemēram, apskatīties nobraukumu, degvielas atlikumu un to, vai, piemēram, JUKE durvis ir aizslēgtas. Ar aplikācijas palīdzību no attāluma tās var arī atslēgt vai aizslēgt. Vēl, piemēram, iznākot no lielveikala un neatceroties, kur nolikts automobilis, ar aplikācijas palīdzību var ”nomirkšķināt” JUKE gaismas un ieslēgt signāltauri, vai pārbaudīt aplikācijā, kur atrodas JUKE. Aizdodot savu JUKE kādam citam, aplikācijā vienmēr var paskatīties, kur tas atrodas, un saņemt paziņojumus telefonā, ja ar to kāds brauc ārpus automobiļa īpašnieka noteiktās zonas, pārsniedz automobiļa īpašnieka noteikto braukšanas ātrumu vai brauc ārpus noteiktā laika.

Uzziniet vairāk par jauno Nissan JUKE: www.nissan.lv/juke un piesakieties izmēģinājuma braucienam pie sev tuvākā Nissan dīlera!

1 komentārs