Izsmidzināmā siltumizolācija – īpašas putas, kas ietaupa laiku un atvieglo siltumizolācijas darbus

0 Komentāru
Izsmidzināmā siltumizolācija – īpašas putas, kas ietaupa laiku un atvieglo siltumizolācijas darbus

Cik bieži mums gadās atlikt kādu lietu uz vēlāku laiku, jo sakrājušies citi darbi vai vienkārši gribas no rīta ilgāk pagulēt? Vai uztaisīt papildus kafijas pauzi dienas vidū? Tagad Latvijā ir pieejamas īpašas izsmidzināmās putas, kas ļauj ātri un ērti uzklāt siltumizolācijas slāni uz jebkuras virsmas un ietaupīt jūsu laiku un enerģiju.

Arvien vairāk ikdienā pievēršam uzmanību energoefektivitātei – arī izvēloties mājokli vai veicot celtniecības darbus. Energoefektīvā ēkā ārējo konstrukciju risinājumi ir rūpīgi izstrādāti, lai samazinātu siltuma zudumus un novērstu neplānotas gaisa noplūdes un aukstuma tiltu rašanos. Tomēr bieži vien ēkās ir vairākas vietas, kur tradicionālo siltumizolācijas materiālu izmantošana nav iespējama vai ir apgrūtināta – rāmju stūri, šauras, noapaļotas un nelīdzenas virsmas un laukumi aiz caurulēm un vadiem, dažādas tvertnes un konstrukciju daļas.

Tieši tādās vietās noderēt PENOSIL EasySpray izsmidzināmās siltumizolācijas putas. Šīm putām ir unikāla struktūra un sastāvs ar īpaši zemu izocianātu saturu, kas padara tās drošas cilvēkiem un apkārtējai videi. Putas nodrošina ļoti efektīvu skaņas un siltuma izolāciju un ir piemērots risinājums bēniņu, balkonu, verandu, garāžu, pagrabu, dažādu tvertņu, ventilācijas un ūdensapgādes cauruļvadu, griestu un citu konstrukciju siltumizolācijai.

Īpašais izsmidzināšanas uzgalis jeb sprausla ļauj apstrādāt nevienmērīgas, grūti aizsniedzamas virsmas, padarot putu uzklāšanas procesu vieglu un ērtu. Tā lieliski palīdz regulēt izolācijas slāņa biezumu un platumu – jo tālāk no siltināmās virsmas, jo lielāka uzklāšanas zona. Putas ir ieteicams uzklāt līdz 2 cm biezā slānī, un slāņu skaits nav ierobežots. Pēc uzklāšanas putas izplešas līdz 100%, izveidojot elastīgu un hermētisku baltu siltumizolācijas slāni. Tās nodrošina nosiltināto konstrukciju hermētiskumu un labu siltuma pretestību, neizmantojot nekādus papildmateriālus.

Desmit problēmas, kuras palīdzēs atrisināt PENOSIL EasySpray izsmidzināmās putas (balstoties uz produkta lietotāju atsauksmēm).

Kondensāts uz aukstām virsmām. Karstā klimatā izplatīta problēma ir kondensāta veidošanās uz aukstām virsmām, piemēram, tvertņu un cauruļu ārējās virsmas. Ziemeļvalstīs līdzīga problēma rodas siltajos vasaras mēnešos, kad aukstā ūdens caurules sāk pārklāties ar ūdens lāsēm un ”pilēt”. Izsmidzināmas siltumizolācijas putas ir risinājums, kas palīdzēs izvairīties no kondensāta uz aukstām virsmām.

Ūdens un ventilācijas cauruļu izolācija. Ēkās, kur caurules iet cauri neapsildītiem pagrabiem vai telpām, problēmas rada kondensāts un siltuma zudumi. Lai nodrošinātu labu cauruļu stāvokli, tās pienācīgi jāizolē. Tā kā caurules ir apaļas un to diametrs bieži vien atšķiras, šim nolūkam bieži izmanto siltumizolācijas vati, taču šis process var būt ārkārtīgi nogurdinošs. Izsmidzināmās putas ir lieliski piemērotas nelīdzenu un neregulāras formas virsmu nosegšanai.

Nelielu ēku siltināšana. Nojumju, garāžu, bēniņu, pagrabu un balkonu siltināšana ar izsmidzināmām putām ir daudz ērtāka nekā siltumizolācijas plākšņu un siltumizolācijas vates izmantošana. Nav jāuztraucas par transportēšanu un stiprinājumiem, jo ​​šo siltumizolāciju var uzreiz uzklāt virsmai vēlamajā izmērā un biezumā.

Kublu un pirts mucu siltumizolācija. Izolētas mucas un kubli sasilst divreiz ātrāk, ietaupot naudu, enerģiju un laiku. Parasti, lai veiktu šādus darbus, ir nepieciešams izmantot īpašu pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina ārējo siltumizolāciju. Izmantojot izsmidzināmo siltumizolāciju, īpašnieks darbus var veikt pats jebkurā laikā.

Nelielas jumta izolācijas korekcijas. Visu veidu jumtu mezgli un dažādu plakņu līniju krustošanās ir grūti izolējami ar tradicionālajiem siltumizolācijas materiāliem. Slīpu leņķu dēļ jumtos ir neērtas vietas, kurām ir grūti vai pat neiespējami piekļūt. Siltumizolācija putu balonā ir gatava lietošanai un ļauj viegli piekļūt arī šaurām spraugām – risinājums, ko meistari gaidīja gadiem.

Komfortablākas jumta telpas. Jumta telpas ar nesiltinātu metāla jumtu, piemēram, dārza mājiņās vai bērnu rotaļu mājās, lielas temperatūras starpības gadījumā mēdz stipri pilēt. Īpaši bieži šādas situācijas rodas pavasarī, kad jumtu klāj sniegs un jumta temperatūra ir ap nulli, bet gaiss telpā var būt jau ap +10ºC. Uz tērauda loksnes apakšējās virsmas veidojas kondensāts, kas izraisa pilēšanu. Lai izvairītos no šīs problēmas, ieteicams izolēt metāla jumtu. Ar izsmidzināmo siltumizolāciju to var izdarīt ātri un ērti.

Kemperu un furgonu izolācija. Veicot siltumizolācijas darbus furgonos, izolējamā virsma nav ļoti liela, taču tai ir daudz padziļinājumu un stūru, kuri apgrūtina siltumizolācijas plākšņu izmantošanu. Izsmidzināšanas uzgalis, kas darbojas ar lielāko daļu putu pistoļu, ļauj viegli piekļūt šādām vietām.

Automašīnu tūnings. Izsmidzināmās putas izmanto uzņēmumi, kas nodarbojas ar transportlīdzekļu uzlabošanu. Automašīnas tiek padarītas skaistākas, jaudīgākas un tehniski labākas. Izsmidzināmās putas tiek izmantotas auto iekšpusē, lai mazinātu braukšanas laikā radītos trokšņus, kā arī pārbūvējot audio sistēmu.

Mājdzīvnieku būri, mājiņas un kūtis. Jau tagad Eiropā ir šķirnes dzīvnieki un brīvi turētas vistas, kuru mītnes ir droši un ērti izolētas, izmantojot izsmidzināmās putas.

Sīkāka informācija pieejama www.penosil.lv

0 Komentāru