Iespaidīgākais pavasara pasākums! Liepājā notiks jaudīgs pārgājiens gar jūru Sadarbībā ar TrekTours

1 komentārs
Iespaidīgākais pavasara pasākums! Liepājā notiks jaudīgs pārgājiens gar jūru
PUBLICITĀTES FOTO

Šā gada 11. maijā Liepājā notiks viens no iespaidīgākajiem pavasara pasākumiem Latvijā – Baltijas jūras piekrastes pārgājiens ”Coastline Trek’19: Liepāja with Gjensidige”. Jau otro gadu šis pasākums pulcēs vairākus tūkstošus cilvēku, kuri dažādu grūtības pakāpju distancēs dosies pārgājienā gar jūru.

Pārgājiena distances ir sagatavotas tādas, lai iespēja piedalīties pārgājienos būtu visiem – gan ģimenēm ar bērniem, gan jau pieredzējušajiem pārgājienos gājējiem. Par to parūpēsies lielākais pārgājienu organizators Baltijas valstīs ”TrekTours”.

Uzņēmums arī aicina neaizmirst savus četrkājainos draugus un doties pārgājienā kopā ar tiem. Finišu sasniegušajiem mājdzīvniekiem arī tiks pasniegta dalībnieka medaļa.

Reģistrējies jau tagad! To vari izdarīt, klikšķinot šeit.

Aktīvo atpūtu veicinošie organizatori aicina ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas un darba kolektīvus doties pārgājienā gar piekrasti kā komandai, tādējādi sacenšoties ar pārējām dalībnieku grupām, par visvairāk kopā noieto kilometru daudzumu.

Tiek prognozēts, ka šogad pārgājienā piedalīsies kopumā vairāk nekā pieci tūkstoši aktīvās atpūtas cienītāju. 2018. gadā pasākums pulcēja 4,5 tūkstošus cilvēku no Latvijas un Lietuvas.

Distances atbilstoši katra spējām

Šogad pārgājiena dalībniekus sagaida atjaunotie maršruti, kuros ir vēl vairāk dabas, jūras un smilšu dažādības. Atbilstoši katra spējām, piedāvājam izvēlēties starp piecām dažādām distancēm.

  • 15 kilometri vienā piegājienā
  • 25 kilometri pus dienas laikā
  • 50 kilometri dienas laikā
  • 75 kilometri līdz rītausmai
  • 100 kilometri 24 stundās

Lielākos attālumus ieteicams izvēlēties tiem pārgājiena dalībniekiem, kuriem ir laba fiziskā sagatavotība. Ja kāds nebūs pienācīgi novērtējis savu spēku apjomu vai citu iemeslu dēļ nevarēs turpināt iešanu, pasākuma organizatori, uzņēmums ”TrekTours” parūpēsies par dalībnieka transportēšanu, kā arī nodrošināsim medicīnisko palīdzību, ja tāda būs nepieciešama.

2018. gadā pārgājienā tika sasniegts jauns rekords – Viļņas iedzīvotājs no apdrošināšanas sabiedrības ”Gjensidige” komandas 100 kilometrus pieveica nepieredzēti īsā laikā, jau naktī ierodoties finišā – 13 stundās un 31 minūtē. Parasti šīs distances dalībnieki finišē tikai rītausmā.

Viens no labākajiem tūrisma projektiem Latvijā

”TrekTours” organizētais piekrastes pārgājiens tika atzinīgi novērtēts un, izvērtējot labākos tūrisma projektus visā Latvijā, nominēts kategorijā ”Labākais tūrisma pasākums”, kur ieguva otro vietu.

”Mūs priecē tas, ka, būdami iesācēji Latvijā, sacentāmies ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja un Liepājas Kultūras pārvaldes organizētajiem pasākumiem, starp kuriem bija arī Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, un tikām novērtēti kā viens no Latvijai svarīgiem projektiem, ” atzīst ”TrekTours” pārstāvji.

Aktīvās atpūtas organizators ”TrekTours” darbojas kopš 2015. gada un šajā laikā ir pulcējis vairāk kā 30 tūkstošus pārgājienu dalībnieku. Lielākais no biedrības organizētajiem pasākumiem notika pirms dažiem gadiem Lietuvas piekrastē, kurā vienkopus pulcējās 8 tūkstoši iešanas entuziastu.

Šā gada septembrī līdzīgs pārgājiens notiks arī Klaipēdā. Par visu sīkāk uzzini notikuma interneta vietnē!

1 komentārs