Ieskaties! Tavs, iespējams, pilnīgākais veļas mazgājamās mašīnas iegādes ceļvedis! IESAKA ELECTROLUX!

0 Komentāru
Ieskaties! Tavs, iespējams, pilnīgākais veļas mazgājamās mašīnas iegādes ceļvedis!
Ikvienā mājsaimniecībā ir nepieciešama uzticama, klusa, bet jaudīga veļas mazgājamā mašīna. (publicitātes foto)

No netīrās veļas neizbēgsi, un traipi mēdz būt visdažādākie – ēdiens, dažādi dzērieni, dubļu un zāles pleķi. Lai tiktu galā ar šiem traipiem, pavisam noteikti ikvienā mājsaimniecībā ir nepieciešams uzticams palīgs – uzticama, klusa, bet jaudīga veļas mazgājamā mašīna. Ar ieteikumiem, kas būtu jāņem vērā, ja plāno iegādāties jaunu veļas mašīnu, tev palīdzēs “Electrolux” izveidotais ceļvedis.

Viss, kas tev jāzina par veļas mašīnas izmēriem un ietilpību

Cik reižu nedēļā tu mazgā veļu? Ja veļas mašīnu izmanto retāk nekā četras reizes nedēļā, tev piemērota veļas mašīna ar 5 vai 6 kilogramu ietilpību, kas nodrošina ērtu mazgāšanu tiem, kuri mazgā veļu retāk.

Ja veļa tiek mazgāta četras līdz sešas reizes nedēļā, tad īstā būs ierīce ar 7 kilogramu apģērba ietilpību. Šī veļas mašīna ir paredzēta regulārākai, kā arī lielāku veļas apjomu mazgāšanai.

Iespējams, ka tu esi no īpaši kuplas ģimenes vai arī esi ļoti uzcītīgs un veļu mazgā sešas vai vairāk reizes nedēļā – tad vislabāko rezultātu nodrošinās veļas mazgājamā mašīna, kuras ietilpība ir no 8 līdz 10 kilogramiem.

Un tomēr – pirms veļu mazgāt veļas mašīnā, šai ierīcei vispirms jāatrod vieta mājoklī. Pirms veļas mašīnas iegādes pats būtiskākais ir izmērīt laukumu, kas atvēlēts veļas mazgājamajai mašīnai. Tāpat neaizmirsti pārbaudīt santehnikas pieslēgvietas, lai veļas mazgājamo mašīnu varētu ērti pieslēgt ūdens padevei.

Balstoties uz pieejamo platību, ir iespējams iegādāties dažāda tipa veļas mašīnas un atrast sev vispiemērotāko:

  • 60 cm platā un 60 cm dziļā vietā var ievietot standarta izmēra veļas mazgājamo mašīnu ar priekšējo ielādi;
  • 40 cm platā un 60 cm dziļā vietā var ērti ievietot kompaktu veļas mazgājamo mašīnu ar augšējo ielādi;
  • 60 cm platā un 34-45 cm dziļā vietā ietilps kompakta dziļuma veļas mazgājamā mašīna ar priekšējo ielādi.

Īpašas rūpes par jebkura veida audumu

Katram no mums vismaz reizi dzīvē ir nācies izņemt no veļas mašīnas to vienu vismīļāko apģērba gabalu, kas pēkšņi no krāšņa izejamā tērpa kļuvis pavisam mazs un nevalkājams. “Electrolux” veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar īpašiem mazgāšanas režīmiem dažādiem auduma veidiem, lai pasargātu tevi no nepatīkamiem brīžiem.

Ja tavā drēbju skapī pārsvarā sastopami kokvilnas apģērba gabali, iesakām iegādāties veļas mašīnu, kas pasargās audumu, automātiski noregulējot mazgāšanas laiku atbilstoši ievietotajam veļas daudzumam, lai drēbes netiktu nevajadzīgi pārmazgātas – lieliska izvēle būs veļas mašīna, kas aprīkota ar “OptiSense” tehnoloģiju.

Foto: publicitātes foto

Rudens drēgnums un ziemas saltums Latvijā nav iedomājams bez vilnas apģērbiem. Mazgājot šāda veida apģērbu, pārliecinies, ka mašīna piedāvā īpašu vilnas ciklu un ierīcei ir piešķirts “Woolmark” zilais vai zaļais sertifikāts – tas nozīmē, ka mašīnā var droši mazgāt tikai ar rokām mazgājamus vilnas izstrādājumus.

Foto: publicitātes foto

Laiku pa laikam ar bažām veļas mašīnā liekam mazgāties smalkveļu cerībā, ka tā tiks izņemta ārā tikpat skaista, kāda tā bija pirms mazgāšanas. Aizmirsti šo satraukumu un meklē tādu veļas mazgājamo mašīnu, kas pirms mazgāšanas cikla sajauc mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju ar ūdeni, kā to dara “UltraMix” sistēma. Tas aktivizēs mazgāšanas līdzekļa tīrīšanas spējas pat zemā temperatūrā, novēršot traipu veidošanos.

Funkcijas ērtākai ikdienai: žāvēšana, tvaiks un gludināšana

Ja tev ir dota iespēja ietaupīt laiku veļas žāvēšanai, tā pavisam noteikti ir jāizmanto. Nav noslēpums, ka, veļai ātrāk griežoties mazgāšanas cikla laikā, no tās tiek izgriezts arī lielāks daudzums mitruma, tādējādi mazāks laiks jāvelta tās žāvēšanai. “Electrolux” ierīču izgriešanas ātrums ir no 600 līdz 1600 apgriezieniem minūtē.

Tomēr lielāks izgriešanas ātrums var radīt arī vairāk kroku apģērbā, tādēļ lielisks palīgs ir tvaika funkcija – tā samazina burzīšanos tiktāl, ka tev dažus apģērba gabalus pat nebūs nepieciešams gludināt. Veļas mazgājamā mašīna ar tvaika programmu maigi atjaunos trauslus audumus un pat drēbes, kuras drīkst tīrīt tikai ķīmiskajā tīrītavā. Tā palīdz izlīdzināt krokas, kas savukārt samazina gludināšanas nepieciešamību, un drēbēm ir svaiga smarža un tikpat kā jauna sajūta.

“Electrolux” veļas mašīnās ir pieejama arī ”Viegli gludināt” (“Easy Iron”) programma, kura paātrina un atvieglo drēbju gludināšanu pēc mazgāšanas. Veļas mašīnas mazgāšanas cikla laikā automātiski tiek noregulēts ūdens līmenis un samazināts izgriešanas ātrums, tā līdz minimumam tiek samazināta apģērba burzīšanās.

Foto: publicitātes foto

Laiks, par kuru padomāts

Steidzīgajā ikdienā nereti apģērbu mazgāšanu atliekam uz pēdējo brīdi. Kad apģērbu steidzami nepieciešams izmazgāt, noderēs ātrā mazgāšana jeb “QuickWash”, kas ļaus apģērba mazgāšanas laiku samazināt līdz pat 50%.

Un tā nav vienīgā priekšrocība, ko “Electrolux” tev spēj piedāvāt laika, ūdens un elektroenerģijas taupīšanas nolūkos. Piemēram, “TimeManager” programma ļauj tev izvēlēties mazgāšanas cikla ilgumu, izmantojot kādu no iespējām, lai tu varētu pielāgot veļas mazgāšanu savam grafikam.

Savukārt “DelayStart” opcija sniedz iespēju atlikt mazgāšanas sākumu uz laiku līdz pat 20 stundām, lai veļas mazgāšana beigtos tieši tad, kad tev tas nepieciešams.

Foto: publicitātes foto

Vairāk uzzini electrolux.lv

0 Komentāru