Evolution Latvia atbalsta studējošos darbiniekus ar stipendijām

2 komentāri

Evolution Latvia, uzsākot jauno, 2020. gada rudens semestri, atbalstīs studējošos darbiniekus mācību un pilnveides procesā, piedāvājot desmit darbiniekiem papildus stipendiju 6 mēnešu garumā savu mērķu sasniegšanai. Uzņēmums ir ne tikai labvēlīgs studentiem, piedāvājot konkurētspējīgu atalgojumu un elastīgu darba grafiku, bet ir pievilcīgs ikvienam, kurš vēlas uzsākt savu karjeru starptautiskā, stabilā un drošā vidē ar plašām karjeras un izaugsmes iespējām.

SIA ”Evolution Latvia” ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā, nodarbinot vairāk kā 3000 darbinieku. Nedaudz vairāk kā tūkstoš darbinieku jeb viena trešā daļa ir aktīvi studējošie, kuri apvieno darbu ar mācībām.

”Ļoti lepojamies ar to, ka esam arī studentiem draudzīgs darba devējs. Darba grafiku iespējams vienkārši apvienot ar studiju grafiku. Esam izveidojuši tādu vidi, kurā mūsu darbinieki var gan atpūsties pirms vai pēc darba maiņas, gan arī palasīt grāmatu vai sagatavoties pārbaudījumiem mūsu bibliotēkā vai atpūtas zonās. Sapratām, ka varam un vēlamies atbalstīt mūsu studējošos darbiniekus darba un mācību procesā, jo viņu panākumi ir arī mūsu panākumi. Noteikti plānojam turpināt ar šādu vai līdzīgu iniciatīvu arī turpmāk.” iniciatīvu komentē Asnate Lokmene, Talantu piesaistes vadītāja, HR biznesa partnere.

Uzņēmums ir ne tikai pievilcīgs studentiem, jauniešiem ar dažādiem hobijiem un talantiem, kā arī jaunajiem vecākiem, kuriem laika plānošana un elastīgums ir prioritāte, bet ikvienam, kuram svarīga ir stabilitāte, droša, starptautiska un dinamiska darba vide. Papildus tam, Evolution Latvia lepojas ar modernu biroju Rīgas centrā, kurā ikvienam ir pieejamas ērtas atpūtas zonas, sporta zāle ar nodarbībām profesionālu treneru pavadībā, kā arī aizraujoši korporatīvie pasākumi.

Liela uzmanība tiek pievērsta  darbinieku attīstībai un karjeras izaugsmei. Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas vai prasmes, lai pievienotos Evolution Latvia komandai, jo uzņēmums nodrošina apmaksātas apmācības.

”Tā kā esam starptautisks uzņēmums, ikdienā pārsvarā komunicējam angļu valodā, kas palīdz praktizēt un attīstīt skolā iegūtās zināšanas, kā arī pilnveidot tās prasmes, kuras būs noderīgas jebkurā vidē, piemēram, darbs komandā, laika plānošana, sevis motivēšana un pilnveidošana. Līdz ar ko, nav nozīmes ko Tu studē, esam tik dinamisks un augošs uzņēmums, ka attīstīties profesionāli ir iespēja ikkatram. Lepojamies, ka šī gada laikā vien vairāk kā 100 mūsu darbinieki ir pieņēmuši jaunus profesionālos izaicinājumus, izvēloties augt un turpināt attīstīt savu karjeru kompānijas iekšienē.”, piebilst Asnate.

Uzsākot darbu Evolution Latvia, darbiniekiem ir pieejamas plašas iespējas attīstīties tālāk gan pilnveidojot sevi dažādos iekšēji organizētos kursos, gan piedalīties departamentu ēnu dienās, lai izprastu biznesa būtību un izzinātu sev interesējošo profesiju tālākai izaugsmei. Studējošiem darbiniekiem ir arī iespēja pieteikties praksei uzņēmumā.

SIA ”Evolution Latvia” ir Latvijā bāzēts informācijas tehnoloģiju (IT) un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu sniedzējs, kas rada un piedāvā unikālus pilna servisa tehnoloģiju risinājumus, nodrošinot klientiem augstākās kvalitātes IT produktus un pakalpojumus live gaming nozarē. Tāpat arī Evolution Latvia 2019. gada rīkotajā CV-Online TOP DARBA DEVĒJU aptaujā ierindojies 5. vietā.

Evolution Gaming grupa, AB (publ) tika dibināta 2006. gadā, un ir kotēta Zviedrijas akciju biržā Nasdaq. Šobrīd uzņēmums ir pārstāvēts 14 valstīs, ieskaitot ASV, Maltu, Latviju, Gruziju, Holandi, Kanādu, Igauniju, Lielbritāniju, kā arī Zviedriju.

Vairāk informācijas par darba iespējām un pieteikšanās: www.labaintervija.lv

2 komentāri