Audi A6 – lieliska izvēle lietoto auto piedāvājumā

0 Komentāru
Audi A6 – lieliska izvēle lietoto auto piedāvājumā
AUDI

“Audi” Latvijā ir viena no patērētāju iecienītākajām auto markām, ko pierāda dažādi statistikas dati. Arī lietoto auto vidū tieši “Audi” ir viena no populārākajām izvēlēm. Tādi modeļi kā A7, A6, A4 un A3 ir pircēju iecienīti modeļi. Kas jāņem vērā pirms “Audi A6” iegādes, par to nākamajās rindās.

Lietoti “Audi A6” ir pieejami ar dažādiem izbūves modeļiem – no sedana līdz quattro pilnpiedziņai. Tā, piemēram, “Audi Avant” raksturo stils un funkcionalitāte. Tā apvieno “Audi” biznesa klases ekselensi ar ikdienas praktiskumu. Auto, kurš piemērots ģimenēm un tiem, kuriem ir mājdzīvnieki.

Sedans būs tradicionāla izvēle, kura ļaus tev tikt no punkta A līdz punktam B, tāpat kā izvizināt pāris savus draugus. Allroad modelis ir līdzīgs Avant, bet ar paaugstinātu pilnpiedziņu, ļaujot izbaudīt arī braukšanu pa takām, kamēr Quattro pilnpiedziņa palīdz vadāmībai sliktos laika apstākļos. Šo “Audi” izvēlēties, ja dzīvo apvidos ar sliktiem ceļiem, brauc ziemā vai novērtē augstu veiktspēju.

Nozīmīgs ir arī izlaiduma gads, jo tas ietekmē gan cenu, gan auto kvalitāti:

 • No 1997 līdz 2004. gada izlaidumiem jāņem vērā, ka būs itin liels nobraukums, tāpēc jāpievērš pastiprinātāka uzmanība auto tehniskajam stāvoklim un iepriekš veiktajām apkopēm;
 • No 2005. līdz 2011. gada izlaidumi jau piedāvās komfortablāka līmeņa auto par tehnoloģiskam aprīkojuma līmenim pieejamu cenu. Daudziem tieši šī gada diapazona modeļi šķiet vispievilcīgākie;
 • Jaunāki gada izlaidumi jau nāks ar iespēju iegūt labu auto par zemāku cenu kā pie dīlera auto salonā.

Arī aprīkojums pēc izlaides modeļa var atšķirties, sākot no automātiskās vai mehāniskās ātrumkārbas beidzot ar motora dzinēja tilpumu. Kā visos auto arī “Audi A6” piedāvās klimata kontroli, gaisa kondicionieri, kruīza kontroli. Lielai daļai no šiem auto būs melnas krāsas ādas salons. Jaunākajos modeļos būs arī borta kompjūters. Kopumā, iegādājoties “Audi A6”, no aprīkojuma viedokļa svarīgākās īpašības, kas jānovēro:

 • Ātrumkārba (mehāniskā vai automātiskā);
 • Nobraukums – lietotiem auto var būt pietiekami liels nobraukums;
 • Motora dzinējs, kas var būt no 2.0 L līdz 3.0 L. Pārsvarā lietoto “Audi” vidū tiek piedāvāts auto ar dīzeļa dzinēju;
 • Pārsvarā “Audi A6” būs universālis un ar priekšpiedziņu vai pilnpiedziņu;
 • Līdz piecām sēdvietām, ar durvīm gan priekšā, gan aizmugurē un apsildāmiem krēsliem;
 • Piemērots auto gan ģimenēm, gan cilvēkiem, kuriem ir mājdzīvnieki.

“Audi A6” ir pietiekami ekonomisks auto, taču no pieejamajiem modeļiem vislabākais variants būs 3.0 TDI Quattro versija. Tāpat labas izvēles būs 2.0 dīzeļdzinēja “Audi A6”, kamēr vecā tipa 2.4 benzīna dzinēji nepiedāvās vēlamo degvielas patēriņu. Vecāka izlaiduma auto vairāk uzmanības jāpievērš iepriekšējiem remontiem un jāveic iepriekšēja diagnostika. To svarīgi darīt, lai pēc iegādes ātri vien nebūtu jāremontē auto par dārgu naudu.

Foto: LoboStudio

Ja ir pieņemts lēmums, ka lietots “Audi A6” ir auto, ko tu vēlies iegūt savā īpašumā, tad tālāk ieteiktu iziet cauri sarakstam, ļaujot izvēlēties labāko iespējamo modeli:

 • Budžets – nosaki budžetu un ieskaties, ko par to vari atļauties no pieejamajiem modeļiem;
 • Auto sev vai ģimenei – sapratīsi, kāda tipa modeli iegādāties: Audi A6 Sedan vai Audi A6 Avant vai citu no variantiem;
 • Dzinēja lielums – automātiskā vai mehāniskā ātrumkārba;
 • Nobraukums – jo lielāks būs auto nobraukums, jo vairāk būs nepieciešams domāt par laicīgām apkopēm, kamēr mazāks nobraukums ļaus auto izbaudīt gandrīz kā jaunu;
 • Auto diagnostika – vecākiem auto pieprasīt servisa grāmatiņu un veikt auto diagnostiku laikus.

Vai arī Tevi interesē iegādāties “Audi A6”? Ja atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša un šobrīd esi auto meklējumos, pareizā vieta, kur lūkoties pēc lietota vai mazlietota auto, ir BRC Autocentrs – uzņēmums, kurš ar lietotu automašīnu tirgošanu nodarbojas jau trešo gadu desmitu, kā arī ir oficiālais mobilde.de partneris. Ienāc un atrodi savu nākamo auto jau tagad!

0 Komentāru