Astoņi veidi, kā nopelnīt naudu internetā

2 komentāri
Astoņi veidi, kā nopelnīt naudu internetā
Unsplash.com

Iespējas pelnīt naudu internetā vēl nekad nav bijušas tik aktuālas kā šobrīd. Ja arī Tevi tas interesē, bet vēl neesi atradis savu nišu, šis raksts noteikti palīdzēs saprast, kurā virzienā doties!

1. Nevajadzīgo lietu pārdošana

Šis veids nav ilgtspējīgs risinājums peļņas gūšanai, taču praktiski katram mājoklī atrodas vairākas lietas, kas netiek izmantotas. No tām atbrīvojoties, Tev ne tikai iespējams nopelnīt naudu, bet arī atbrīvot vietu skapjos un plauktos. Ērtākais veids, kā to izdarīt – izmantojot sludinājumu portālus (piemēram, SS.LV) vai Facebook Marketplace sadaļu.

2. Dalīšanās ar savām zināšanām

Foto: Unsplash.com

Katram no mums ir kāda nozare, kurā esam zinošāki par lielāko daļu citu cilvēku. Neturi sveci (zināšanas) zem pūra, bet gan padalies ar tām! Platformas ir daudz un dažādas – vari rīkot tiešsaistes seminārus, meistarklases un treniņus, izmantot vietni Patreon, kā arī organizēt privātas konsultācijas kādā no tiešsaistes lietotnēm vai programmām.

3. Aptauju pildīšana

Internetā iespējams atrast virkni aptauju paneļu, kuros, regulāri pildot dažāda veida aptaujas, iespējams nopelnīt punktus. Sakrājot noteiktu punktu skaitu, tos var apmainīt pret naudu, dāvanu kartēm un citiem labumiem. Nereti tiek piedāvāta iespēja piedalīties arī dažādās izlozēs.

4. Mājaslapu testēšana

Lai saprastu, vai mājaslapa pienācīgi darbojas, to pēc izveidošanas vai atjaunināšanas nepieciešams pārbaudīt jeb testēt. Tādēļ interneta plašumos samērā bieži iespējams atrast darba piedāvājumus mājaslapu testētājiem. Jārēķinās gan, ka lielākoties šāda veida darbam nepieciešamas arī atbilstošas zināšanas.

5. Fotogrāfiju pārdošana

Foto: Pexels.com

Māki radīt skaistas fotogrāfijas? Tādā gadījumā paveras visai plašas iespējas pelnīt, tās pārdodot. Viena no opcijām ir darbošanās foto bankās. Taču arī sludinājumu portālos šad un tad iespējams atrast piedāvājumus fotografēt dažādas lietas un objektus, pēcāk nofotografēto pārdodot.

6. Pakalpojumu sniegšana

Šajā aspektā iespējas ir visplašākās – Tev tikai jāsaprot, ko māki darīt vislabāk. Grāmatvedība, kopīraitings, grafiskais dizains, animācija, audio ierakstīšana un apstrāde, fotogrāfiju apstrāde, mājaslapu un lietotņu izveide, tulkošana, juridiskie pakalpojumi, un tā tālāk – saraksts ar pakalpojumiem, kas nepieciešami citiem cilvēkiem, ir neiedomājami garš.

7. Investīcijas kriptovalūtās

Unsplash.com

Ja Tev jau ir brīvie naudas līdzekļi un esi gatavs ieguldīt ne tikai naudu, bet arī savu laiku, lai izprastu kriptovalūtu tirgu – uz priekšu! Pirms tam gan atceries, ka kriptovalūtu vērtība mēdz būt ļoti svārstīga, tāpēc vari ne tikai labi nopelnīt, bet arī zaudēt daļu vai pat visu ieguldīto naudu.

8. Mājaslapas izveide

Formula, kā iespējams pelnīt ar mājaslapas palīdzību, ir visai vienkārša, proti, tai jābūt pietiekami populārai un apmeklētai, lai vietne būtu pievilcīga reklāmdevējiem. Tāpēc, ja jūti, ka Tev ir potenciāls izveidot mājaslapu, kuru regulāri apmeklēs tūkstošiem cilvēku, dari to! Jārēķinās gan, ka jūtami rezultāti reizēm jāgaida visai ilgi, un arī sākotnējie ieguldījumi, visticamāk, nebūs mazi.

Lai bankas konts izskatītos pievilcīgāk, svarīgi ne tikai parūpēties par peļņu, bet arī izdevumu optimizāciju. Ja arī šis temats Tev ir gana aktuāls, Ondo.lv blogs Tevi jau gaida – tajā nupat publicēts raksts ”Kā ietaupīt naudu? Astoņas darbības, kas reāli strādā”!

2 komentāri