Ar vannām nejoko!

0 Komentāru
Ar vannām nejoko!
PUBLICITĀTES FOTO

Ir lietas, ar kurām joko, un ir tādas, kur joki nevietā. Redz, piekārt draiskus aizkarus istabā vai atvēzēties drosmīgākam interjeram un mēbelēm ir viena lieta, bet vannas istaba…

Vannas istaba ir savā ziņā nopietna un konservatīva vieta, kurā uzticamība, pamatīgums un kvalitāte gūst virsroku pār mirkļa vājību uz ārišķībām. Kāpēc? Laikam jau tāpēc, ka tā ir tā telpa mājoklī, kurā cenšamies ielaist pēc iespējas mazāk ārpasaules – kur gan citur mēs esam mēs paši, ja ne tur? Tā ir vieta gan nesteidzīgai meditācijai, gan tikai pašam sev domātai dziesmai, gan noskaņai, sākot ar domu sakārtošanu ikdienā un relaksējošu fantāzijas lidojumu tad, kad vēlamies.

Un, gluži kā Čiekurs – Egles dēls mežā, televizors viesistabā un plīts virtuvē, vannas istabā galvenais ir vanna. Lai arī kā mēs to vēlētos, tās izvēle nebūt nav vienkārša lieta. Sāksim kaut vai ar to, ka, lai vanna būtu izmantojama, tai ir nepieciešams ūdens, un, saprotams, arī iespēja šo ūdeni no vannas izlaist. Lai neiedzīvotos liekos (un salīdzinoši lielos) tēriņos, ir nepieciešams visai skrupulozi ņemt vērā vannas istabas plānojuma iespējas, un, ja pavisam atklāti – ir visai prātīgi šos jautājumus izrunāt ar speciālistu, jo ne jau ūdens iekšā – ūdens ārā ir vienīgais, kas jāpatur prātā – ir virkne citu, nespeciālistam uzreiz nepamanāmu, jautājumu, uz kuriem ir jāatrod atbildes un pareizie risinājumi. Tāpēc – sākam ar vannas istabas pēc iespējas precīzu plānu, pieliekam klāt savas vēlmes un ejam konsultēties. Lieki teikt, ka, jo tuvāk būs speciālists un jo pieredzējušāks tas ir, jo ātrāks, vieglāks un veiksmīgāks būs ceļš uz jūsu vannas istabu.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Vannu ražotāju ar lielāku pieredzi kā PAA pie mums neatrast – vairāk nekā 25 gadu pieredze apvienojumā ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām akmens masas, akrila un silkstone vannu izveidē ir pārliecinošs iemesls būt drošam, ka jaunās vannas istabas izveide ir nevis akls šāviens uz labu laimi, bet gan paredzams rezultāts, ar kuru jūs būsiet apmierināti vēl gadiem.

Ja runājam par materiāliem, tad, līdzīgi kā citās mūsu dzīves jomās, arī te nav viena, universāli vislabākā, risinājuma – katram no materiāliem, vai tā būtu akmens masa, akrils, silkstone, ir savas izskata, siltumnoturības un skaņas slāpēšanas īpatnības, kuru īstais, tieši jums derīgais, salikums ir atkarīgs no jūsu vannas istabas plānojuma un citiem apstākļiem, kam klāt būtu jāpievieno arī kopšanas viegluma, higiēniskuma un ilgmūžības apsvērumi (jāpiebilst, ka PAA vannām tiek nodrošināts arī profesionāla līmeņa serviss).

Jā, ar vannām nejoko – pat ja izvēlies visai ekstravagantu toni plašajā krāsu paletē, gadījumam un nejaušībai vietas nebūs – uzticami, tieši jūsu vannas istabai un jūsu vajadzībām pieskaņoti risinājumi. Pieredzējušu speciālistu konsultācija SIA “Komforts” veikalos tepat Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, un arī vanna – mūsu pašu Latvijā ražota. Ar pasaules tehnoloģijām un PAA ilgo pieredzi.

Nāciet, gaidīsim!

0 Komentāru