Apnikuši austiņu vadi? Risinājums – bezvadu austiņas

0 Komentāru
Apnikuši austiņu vadi? Risinājums – bezvadu austiņas
SHUTTERSTOCK

Austiņas ļauj mums klausīties to, ko vēlamies, nevienam netraucējot. Ar austiņām varam piešķirt mūzikas ritmu rutīnas darbībām un efektīvāk strādāt pārpildītā ofisā. Tomēr, lai arī austiņas ir viena no ikdienā lietderīgākajām elektronikas ierīcēm, visticamāk, ikvienam austiņu lietotājam nācies pacietīgi piņķerēt austiņu vadus, kas atvilktnē, somā vai kabatā sapinušies. Dažkārt varētu šķist, ka kāds tās apzināti sasējis.

Ar to likstas ar austiņām nebeidzas, jo austiņu vads, kustoties, skrienot vai braucot ar velosipēdu, bieži vien aizķeras, izraujot no ausīm arī austiņas. Šādi austiņas ļoti viegli var tikt sabojātas – samītas vai sabrauktas.

Par laimi, ir risinājums – bezvadu austiņas. Turpinājumā lasi par bezvadu austiņu galvenajām īpašībām un dažādām priekšrocībām, ko iegūsi, ja tās izmantosi.

Bezvadu austiņas – parocīgas un kvalitatīvas

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, kas ļāvusi izveidot aiz vien mazākus un jaudīgākus akumulatorus, ir pieejams plašs bezvadu austiņu piedāvājums. Katrs lietotājs var izvēlēties sev piemērotākās.

Mūzikas mīļotājiem varētu šķist, ka bezvadu austiņas un to skaņas kvalitāti nevar salīdzināt ar tradicionālām austiņām. Tomēr Bluetooth tehnoloģija pēdējo gadu laikā ir attīstījusies. Ja skaņas avots atrodas tuvu bezvadu austiņām, skaņas kvalitāte bezvadu austiņām būs līdzvērtīga tradicionālām, ar vadu pieslēdzamām, austiņām.

Austiņas ar galvas stīpu

Tiem, kuri vēlas izcelties un izmantot bezvadu austiņas ne tikai kā funkcionālu ierīci, bet arī kā stila aksesuāru, ir pieejamas pāri ausij liekamas bezvadu austiņas ar galvas stīpu. Interneta veikals Elkor.lv piedāvā dažādu krāsu austiņas – gan spilgtas, gan neitrālas. Katrs var atrast savam apģērbam un vēlmēm piemērotāko.

Šāda tipa austiņām ir arī citas priekšrocības, piemēram, tās ir ērtāk klausīties ilgu laiku, jo skaļruņi aptver ausi, nevis ievietoti tajā, līdz ar to ausis netiek kairinātas. Arī klausīšanās ilgums līdz atkārtotai akumulatora uzlādei būs ilgāks, jo apjomīgākajās austiņās iespējams ievietot arī lielākas, līdz ar to jaudīgākas, baterijas.

Ausīs ievietojamas austiņas

Savukārt, ja nēsā brilles, nevēlies sabojāt frizūru vai vēlies, lai citi nemaz nepamana, ka izmanto austiņas, piemērotākās būs bezvadu austiņas, kas ievietojamas ausī. Šādas bezvadu austiņas iedalāmas tādās, kurās tiek izmantots vads, lai tās savstarpēji savienotu, un tādās, kas ir pilnībā bez vadiem jeb earbuds. Šāda tipa austiņām parasti ir pielāgojami ausī ievietojami uzgaļi, lai katrs varētu tās pielāgot savām ausīm.

Ar vadu vai kakla stīpu sastiprinātas austiņas

Bezvadu austiņas, kas savstarpēji sastiprinātas ar vadu, vai ar vadu piestiprinātas pie speciālas kakla stīpas, ir ērts risinājums tad, ja austiņas jāizmanto periodiski. Brīžos, kad tās nav nepieciešams izmantot, tās var ērti atstāt karāties uz kakla.

Arī skrienot vai nodarbojoties ar dinamiskām fiziskajām aktivitātēm, savienojums šādas austiņas palīdzēs nepazaudēt, līdz ar to nebūs jāuztraucas par to, ka austiņas izkritīs un pazudīs. Papildus savienojums nodrošina austiņas arī ar papildus akumulatoru, līdz ar to, atkarībā no kvalitātes, šādas austiņas ar vienu uzlādes reizi vidēji varēs klausīties 10-15 stundas.

Earbuds tipa austiņas

Pilnīgu brīvību no vadiem nodrošina earbuds tipa bezvadu austiņas, kas nezinātājam varētu atgādināt ausu aizbāžņus, jo tās ir pilnībā bez vadiem. Šādas austiņas ir ļoti diskrētas un ļaus nemanāmi klausīties mūziku vai citus skaņas ierakstus.

Vidēji austiņas, kas ir pilnībā bez vadiem ar vienu uzlādi lietojamas aptuveni 5 stundas, taču, izmantojot speciālos austiņu futlārus, kas kalpo arī kā ārējās baterijas, šādas bezvadu austiņas var klausīties pat diennakti, jo ar futlāri tās iespējams uzlādēt pat līdz trim reizēm. Piemēram, jaunākās Samsung Galaxy Buds austiņas, ko iegādāties piedāvā arī interneta veikals Elkor.lv, papildus iespējams uzlādēt arī izmantojot telefonu un citas ierīces, kam pieejama jaudas dalīšana.

Bezvadu austiņas ne tikai nesapīsies un neaizķersies, bet tās ļaus baudīt kustību brīvību un neraizēties par to, ka arī telefonam vai datoram visu laiku jābūt pie rokas. Vairs nav jāuztraucas par to, ka, ja nepieciešams aiziet pēc krūzes uz blakus istabu, līdzi jānes dators, vai kā izvērt austiņu vadu caur somas vai kabatas rāvējslēdzēju. Arī darbojoties dārzā vai vingrojot, var baudīt mūziku un telefonu atstāt drošā vietā.

0 Komentāru