Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. jūnijs

Viktors, Nils

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Reklāmraksti” aktualitātes

Kas jāņem vērā izvēloties viedpulksteni?

Kas jāņem vērā izvēloties viedpulksteni?

Ierasts, ka viedpulksteņi jeb smart pulksteņi ir sportistu gadžets, taču tas var būt lietderīgs rīks ikvienam. Pulkstenis ļauj ne tikai sekot līdzi kustību aktivitātei, sportiskajam sniegumam un patērētajām kalorijām, bet arī, piemēram, sirdsdarbības parametriem un miega kvalitātei.

Vingrojumi muguras jostas daļas muskulatūras relaksācijai un nostiprināšanai

Vingrojumi muguras jostas daļas muskulatūras relaksācijai un nostiprināšanai

Muguras sāpes ir izplatītāka problēma, nekā vēlamies to atzīt. 80% cilvēku vismaz reizi dzīvē piedzīvo sāpju epizodi muguras jostas daļā. No šiem 80% cilvēku vismaz 30% katra nākamā sāpju epizode ir garāka un intensīvāka par iepriekšējo! Tāpēc par muguras veselību ir jādomā pēc iespējas ātrāk un nepieciešamības gadījumā jāmeklē speciālistu palīdzība.

Svētku kleitas internetā - kā ietaupīt un atrast īsto?

Svētku kleitas internetā - kā ietaupīt un atrast īsto? 1

Šobrīd, kad iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ikdienas nepieciešamību, tā sniedz mums virkni ērtības. Kā pareizi izvēlēties svētku kleitas, lai iegādātā prece derētu kā uzlieta un pirkums būtu arī dabai draudzīgs? Lasi šajā rakstā un noskaidro!

Kādas ir izplatītākās darba iespējas komerctransporta īpašniekiem?

Kādas ir izplatītākās darba iespējas komerctransporta īpašniekiem? 1

Gūt ienākumus, izmantojot komerctransportu, iespējams daudz un dažādos veidos – sākot ar sēšanos pie taksometra stūres un beidzot ar starptautisku loģistikas pakalpojumu nodrošināšanu. Vairāk par šiem veidiem, kā arī to, kas nepieciešams, lai uzsāktu savus pirmos soļus komerctransporta biznesā, lasi šajā rakstā!

Signes migrēnas pieredze stāsts – nepadoties līdz uzvarai

Signes migrēnas pieredze stāsts – nepadoties līdz uzvarai

Pasaulē aptuveni viens miljards cilvēku cīnās ar migrēnu, tomēr tikai dažiem ir izdevies atrast savu slepeno recepti migrēnas uzveikšanai. Signe savu ilgstošo cīņu ar migrēnu uzveica, sadarbojoties ar speciālistiem, gūstot atbalstu no līdzcilvēkiem un nepadodoties!

Vannas istabas tekstils: kā apvienot stilu un kvalitāti?

Vannas istabas tekstils: kā apvienot stilu un kvalitāti?

Vannas istaba nav tikai vieta, kur var iztīrīt zobus un ātri ieiet dušā, vannas istaba ir atpūtas vieta, ir baudas vieta pēc garas darba dienas. Mājas spa rituāli, mājas sejas kopšana un nesteidzīgas barojošās maskas matiem – tas viss ir vannas istaba. Ir svarīgi, lai katra detaļa ne tikai iepriecina acis, bet arī piešķir jūsu ūdens rituāliem komfortu, maigumu un kvalitāti.

Lāču 100% rudzu maize – veselīgs pamatēdiens, spēcinoša uzkoda un gards deserts

Lāču 100% rudzu maize – veselīgs pamatēdiens, spēcinoša uzkoda un gards deserts

Lāču dabīgā, malkas krāsnī ceptā 100% rudzu maize ir tik garšīga un aromātiska, ka gardu muti to var ēst arī vienu pašu vai nedaudz aizdarīt ar sviestiņu vai biezpienu. Tomēr var darīt arī citādi – pagatavot sev ar rudzu maizi tieši tādu maltīti, kādu gribas: nelielu uzkodu, sātīgu pamatēdienu vai kārdinošu desertu.  Mūsdienās ir iespējamas bezgala daudzas sviestmaižu variācijas – atkarībā no tā, ko tai brīdī kārojas un cik izsalcis ir ēdājs.

Kas ir oriģināla aprīkojuma riepas, un kādas ir to priekšrocības?

Kas ir oriģināla aprīkojuma riepas, un kādas ir to priekšrocības? 3

Oriģinālaprīkojuma (OEM – Original equipment manufacturer) riepas kļūst arvien izplatītākas, jo tās izceļas ar vairākiem pozitīviem faktoriem. Kas tad īsti slēpjas zem vārdu salikuma oriģinālaprīkojuma riepas, kāpēc tās būtu vērts iegādāties, un kā atrast piemērotākās savam auto? Atbildes uz šiem jautājumiem meklē raksta turpinājumā!

Kādas priekšrocības vidusskolēniem sniegs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola?

Kādas priekšrocības vidusskolēniem sniegs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola? 3

Tuvojoties mācību gada noslēgumam un 9. klases izlaidumam, jaunieši pieņem savu pirmo būtisko lēmumu par nākotni – izvēloties vidusskolu. Lielākā daļa no jauniešiem dos priekšroku vispārējai vidējai izglītībai, neapzinoties priekšrocības, ko var sniegt profesionālā izglītība un tādas specializētas mācību iestādes kā jaunā Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola.

Kādas bezvadu austiņas ir piemērotākās sporta aktivitātēm svaigā gaisā?

Kādas bezvadu austiņas ir piemērotākās sporta aktivitātēm svaigā gaisā?

Labāko bezvadu austiņu izvēle sporta aktivitātēm svaigā gaisā var būt īsts izaicinājums, jo tirgū nepārtraukti parādās jauni modeļi, kas paredzēti tieši sportam. Jāņem vērā, ka nepiemērotas austiņas nozīmē ne vien finansiālu zaudējumu, bet arī mazāk patīkamu treniņa procesu, līdz ar to zemāku sportista veiktspēju.

12 apģērbi, kas jāiekļauj sieviešu vasaras kapsulas garderobē

12 apģērbi, kas jāiekļauj sieviešu vasaras kapsulas garderobē 5

Kapsulas garderobe liek mums aizdomāties par to, kādus apģērbus mēs patiesībā valkājam un, vai tiešām mums nepieciešams viss, kas pašreiz atrodas garderobē. Kapsulas garderobes nostādne – iegādājaties mazāk, taču labākā kvalitātē un valkājat vairāk.

Ko ņemt vērā, dodoties velobraucienā ar bērniem?

Ko ņemt vērā, dodoties velobraucienā ar bērniem? 1

Pavasarīgi saules stari, atspirdzinoši vēja glāsti, ainaviskas dabas klātbūtne un velosipēds. Došanās aizraujošā un muskuļus nostiprinošā velobraucienā, bez šaubām, ir lieliska ideja, it īpaši patīkami siltajā pavasara/vasaras periodā, taču, vai esat apsvēris lietas, kas jāņem vērā, ja izbraucienā esat nolēmis doties kopā ar bērniem?

8 darbarīki, kas nepieciešami ikvienam dārzniekam

8 darbarīki, kas nepieciešami ikvienam dārzniekam

Pilnā sparā rit dārza sezona, un ir īstais laiks pārskatīt savu darbarīku arsenālu. Piemēroti darbarīki var atvieglot dārza darbus, tādēļ tos jāizvēlas rūpīgi, apdomājot gan katra darbarīka funkcionalitāti, gan ērtumu. Dārzniecības jomā esat iesācējs un nezināt, ar ko sākt? Pārskatījāt dārza inventāru un sapratāt, ka kaut kā trūkst? Esam izveidojuši to darbarīku sarakstu, kas nepieciešami ikvienam dārzniekam!

Zemes iegāde: kas jāzina potenciāliem pircējiem?

Zemes iegāde: kas jāzina potenciāliem pircējiem?

Pirkt zemi – tas ir tikpat atbildīgi, kā pirkt mājokli. Zeme nav vienkārši teritorijas gabals, kas neatšķiras no cita līdzīga gabala kaimiņnovadā. Taču liela potenciālu pircēju daļa neaizdomājas par visām niansēm, kas saistītas ar zemes pirkšanu: īpašuma izvērtēšanu, dokumentu noformēšanu, izmaksām utt. Rezultātā tikai pēc darījuma noslēgšanas atklājas zemūdens akmeņi, kas var novest pircēju pie lieliem finansiāliem zaudējumiem. Lai tā nenotiktu arī ar Jums, iepazīstieties ar speciālistu padomiem zemes pirkšanā!

5 populāri mīti par muguras sāpēm Kā ir patiesībā?

5 populāri mīti par muguras sāpēm Kā ir patiesībā?

Pētījumi liecina, ka 70 % nomoda laika biroju darbinieki pavada sēžot! [1] Pandēmijas un attālinātā darba apstākļos šis skaitlis varētu būt vēl iespaidīgāks. Ilgstošās sēdēšanas dēļ muguras sāpes ilgi nav jāgaida, jo daba cilvēku nav radījusi sēdēšanai! Kaut gan muguras sāpes ir visnotaļ bieži izklāstīts temats, sabiedrībā joprojām klejo daudz mītu. 

Līdzens un veselīgs zāliens – kādi darbi jāveic, lai tādu iegūtu

Līdzens un veselīgs zāliens – kādi darbi jāveic, lai tādu iegūtu

Skaists, veselīgi zaļš mauriņš ir ne tikai dārza skaistākā rota, bet arī aicināt aicina tajā pavadīt laiku un vienkārši atpūsties. Viens no skaistuma stūrakmeņiem – līdzena, gluda virsma, kurā nav bedru, neregulāru ieplaku vai citu ainavā neplānotu nelīdzenumu. Kā veiksmīgāk izlīdzināt teritoriju, lai zāliens veidotu skaistu vienlaidu paklāju, un kādus darbus veikt pirmos? Pastāstīsim sīkāk turpinājumā.

Kur droši nodoties ekstrēmākiem auto priekiem?

Kur droši nodoties ekstrēmākiem auto priekiem?

Daudzi autovadītāji šad un tad vēlas kārtīgāk iespiest grīdā gāzes pedāli un izjust savas automašīnas patieso jaudu. Lieki piebilst, ka kopējā satiksmē šādas izdarības veikt nedrīkst, taču adrenalīna pilnu izbraucienus iespējams veikt vairākās auto trasēs visā Latvijā. Ja šis temats aktuāls arī tev, esi nonācis pareizajā vietā – turpini lasīt un uzzini, kur ar savu (vai trasē pieejamo) auto vari mesties piedzīvojumos!

Galvassāpju dienasgrāmata – tās loma migrēnas diagnostikā un ārstēšanā

Galvassāpju dienasgrāmata – tās loma migrēnas diagnostikā un ārstēšanā

Bieži vien migrēnas lēkmes parādās negaidot, tomēr nereti tās izprovocē konkrēti izraisītājfaktori jeb trigeri. Tie var būt dažādi: apkārtējā vide (klimats, gaisma, specifiska smarža, troksnis u.c.), uzturs, medikamenti, hormonālie faktori, emocionālie vai fiziskie faktori (fiziska slodze, ceļojums, nekvalitatīvs miegs u.c.). Lai izprastu migrēnu, ir būtiski saprast šo faktoru saistību ar migrēnas lēkmēm. Šeit talkā nāk migrēnas dienasgrāmata.

Radīta jauna vietne – labsajūtas ceļvedis Sievietesveseliba.lv

Radīta jauna vietne – labsajūtas ceļvedis Sievietesveseliba.lv

Mūsdienās internetā ir pieejams ārkārtīgi plašs informācijas apjoms, tāpēc ir svarīgi zināt, vai patiešām varam uzticēties lasītajam. Portāls Sievietesveseliba.lv ir jauns, uzticams veselības un labsajūtas ceļvedis, kurā atrodamā informācija ir ne tikai noderīga un interesanta, bet arī balstīta uz pētījumiem un pieredzējušu medicīnas profesionāļu viedokli. 

Septiņi laimīga dārznieka likumi

Septiņi laimīga dārznieka likumi 2

Dārzs ir daudzu latviešu laimes terapija. Taču, lai darbošanās dārzā tik tiešām sagādātu prieku, ir vērts pievērst uzmanību septiņiem laimīga dārznieka likumiem.

Dambretes skolas “Domātprieks” sportisti ieguvuši 12 medaļas Pasaules kausa izcīņā

Dambretes skolas “Domātprieks” sportisti ieguvuši 12 medaļas Pasaules kausa izcīņā

No 23. līdz 30. aprīlim Turcijas pilsētā Kemerā norisinājās Starptautiskās Dambretes Federācijas (IDF) organizētās dambretes sacensības: Eiropas čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē un Pasaules kauss ”Turcija-2021”. Latviju pārstāvēja dambretes skola ”Domātprieks”, kas kopvērtējumā izcīnīja 12 godalgas: 4 zelta, 7 sudraba un 1 bronzas medaļu.

Vai Latvijas siltumnīca var uzveikt poļu zemnieku – jeb 3 veidi, kā padarīt siltumnīcu efektīvāku

Vai Latvijas siltumnīca var uzveikt poļu zemnieku – jeb 3 veidi, kā padarīt siltumnīcu efektīvāku 2

Īsā atbilde – noteikti nevar. Jo pat aklākajam dārza kurmim skaidrs, ka sava piemājas siltumnīca nav stāsts par lielo naudu, ko ietaupīsiet, audzējot dārzeņus, garšaugus un citus labumus. Ar pārtikas lieltirgotāju un lielizmēra kaimiņzemju zemnieku radīto cenu piedāvājumu nav iespējams sacensties. Bet garšas, gandarījuma un produkta “tīrības” ziņā  – gan. Tāpēc, ja izvērtē siltumnīcas iegādi un ierīkošanu tikai tāpēc, lai ietaupītu uz iknedēļas tomātu pirkumiem, būsim godīgi – Tev siltumnīcu nevajag, dodies uz lielveikalu. Bet, ja tava motivācija ir garšīgi, smaržīgi, veselīgi baudīt paveiktā darba augļus, lasi tālāk un uzzini, kā radīt ērtu, viegli kopjamu un ražojošu siltumnīcu.

Tiešraide: RSU virtuālā Atvērto durvju diena topošajiem studentiem

Tiešraide: RSU virtuālā Atvērto durvju diena topošajiem studentiem 1

Ceturtdien, 29. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks Atvērto durvju diena, kur ikviens varēs virtuāli iepazīt pamatstudiju programmas, augstskolas vidi, mācībspēkus, studentus un absolventus. Gads pie ekrāniem radījis zināmu nogurumu, tāpēc šogad RSU Atvērto durvju diena plānota kā dinamiska trīs stundu programma tiešsaistes viesistabā, kuras namatēvs būs aizraujošais docētājs un ārpolitikas pētnieks Mārtiņš Daugulis. Vienlaikus noritēs fakultāšu ZOOM tikšanās, kurās studētgribētāji varēs jau detalizētāk iepazīt savas noskatītās programmas. Atvērto durvju dienai pamatstudiju programmās varēs sekot līdzi 29. aprīlī no 14.00 līdz 17.00 RSU mājaslapā un tiešraidē augstskolas Facebook kontā.

Muguras sāpes – kā varam sev palīdzēt?

Muguras sāpes – kā varam sev palīdzēt?

Veiksmīgas muguras sāpju ārstēšanas pamatā ir neatlaidība un pareizas ārstniecības metodes. Rīgas 1. slimnīcas sāpju centra vadītāja, algoloģe, docente Irina Evansa skaidro, kāpēc mūs tik bieži piemeklē muguras sāpes un kā ar tām vislabāk tikt galā.