Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Reklāma televīzijā

Cienījamais uzņēmēj, ja tevi interesē:

  • Reklāmas rullītis reklāmas pauzēs;
  • Dāvanu izspēle raidījumos TV3 Bez Tabu un LNT Brokastis;
  • Produktu izvietošana raidījumos un pašmāju seriālos (UgunsGrēks, Ēnu spēles, Viņas melo labāk);
  • Šovu sponsorēšana un citas reklāmas iespējas televīzijā.

Sazinies!

ads@tv3.lv

TV3

TV reklāmas izcenojumi 2016. gadam

TV3 reklāmas daļas kontakti

LNT

TV reklāmas izcenojumi 2016. gadam

LNT reklāmas daļas kontakti

  • Tālrunis: 6 707 0270
  • Fakss: 6 720 4439

TV reklāmas klipu specifikācijas

TV reklāmu piemēri

Nosaukums Apraksts
Aizliktnis Parasti 7 sec garš klienta reklāmas vēstījums, kurš tiek izmantots kā partnera ekspozīcija sponsorējot pārraidi. Aizliktni izvieto pirms/pēc pārraides, kā arī pirms un pēc reklāmas pauzēm. Skatīties
Partnera balvu izspēle skatītāju konkursam raidījumā Bez Tabu Iespēja integrēt klienta produktu un/vai zīmolu Latvijas skatītākajā ik vakara raidījumā. Skatīties
Dinamiskais logo Kustīgs, animēts partnera vēstījums ārpus reklāmas pauzes, izvietots tieši uz programmas. Skatīties
Imidža klips MTG ražots reklāmas klips ar kanāla sejām un partnera produkta/zīmola iesaisti. Skatīties
Komercsižets MTG ražots sižets par klientam saistošu un skatītājiem aktuālu tēmu. Sižetu iespējams izvietot jebkurā laika zonā un filmēt no jebkuras vietas pasaulē. Skatīties
Pašreklāma Partnera sponsorētās pārraides pašreklāmas klips ar partnera produkta/zīmola ekspozīciju. Pašreklāmas klipa mērķis ir informēt skatītāju par pārraidēs saturu un ētera laikiem. Skatīties
Laika ziņas Laika ziņu pārraides allaž ierindojas skatītāko pārraižu augšgalā. Tās iespējams sponsorēt pirms pārraides izvietojot klienta aizliktni un izvietojot logo uz laika ziņu kartēm. Iespējams izvietot klienta ražotu 7 sekunžu garu aizliktni. Skatīties
Pulkstenis Laika atskaite līdz pārraides sākumam ar klienta vēstījumu tajā. Pulksteni iespējams ražot gan video, gan attēla veidā. Pulksteņa saturs var būt partnera logotips, produkts vai cita saistoša informācija. Skatīties
Idents Īss reklāmas vēstījums, kurš atdala programmu no reklāmas pauzes. Iespēja ražot identu arī ar kanālu seju piedalīšanos. Skatīties
Dinamiskā programma MTG ražots nākošās programmas pieteikšanas menu, kas izstrādāts ar partnera produkta/zīmola ekspozīciju. Skatīties
Idents - svētku sveiciens Reklāma ar svētku sveiciena vēstījumu sadarbībā ar kanālu un sponsoru. Skatīties