Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kokteiļi & dzērieni

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā
Publicitātes foto

Jaunais gads klauvē pie durvīm – vai esi gatavs to atklāt ar vērienīgām, krāšņām un patiesi neaizmirstamām svinībām? Aizmirsti par lēto burbuļūdeni un skumjām rasola bļodām – ir īstais laiks glamūram, spozmei un smalka šampanieša upēm, jo, kad vēl, ja ne Jaungada ballē? Latvijas šovbiznesa spīdeklis, producents un dāmu mīlulis Edgars Toretto atklāj knifiņus, kā organizēt fantastisku gada atklāšanas pasākumu, kas paliks tavā un draugu atmiņā vēl vismaz 367 dienas.

“Jaungada svinības ir brīdis, kad vajadzētu reizi par visām reizēm atļauties sevi palutināt ar pašu labāko, pašu glaunāko un ekskluzīvāko.

Tas attiecas kā uz apģērbu, kam jābūt tiešām krāšņam un svinīgam, tā ēdieniem un dzērieniem svētku galdā. Ir taču teiciens – kā gadu sagaidīsi, tā pavadīsi. Nu nevajag gadumijā dzert lētu burbuļūdeni, šis ir brīdis, kad varam un vajag atļauties savām dāmām īstu franču šampanieti,” uzsver Toretto.

Ja vēlies svinēt kā zvaigzne, īstā izvēle būs ballīte ”Getsby” stilā. “Getsby” stils ir kā radīts Jaungadam – es teiktu, ka tas ir ”nekaunīgais glamūrs”.

Zelts, spalvas, elegantas maskas, izsmalcināts šampanietis un ekskluzīva sajūta – tā Jaungadu svin Holivudas zvaigznes un slavenības tepat Latvijā. Kāpēc lai arī tu gadu nesāktu kā zvaigzne?

Un nav pat svarīgi, vai svini greznā pilī plašā draugu lokā, vai rīko nelielas svinības savā dzīvoklī – ”Getsby” sajūtu ātri un vienkārši vari radīt jebkur. Garantēju – gads, kas sākas ar glamūru un spozmi, būs izdevies,” tā Toretto.

Eksperts atklāj dažas mazas viltības, kas ikvienam palīdzēs sarīkot glamūrīgāko ballīti pilsētā. Viņš var pačukstēt, ka šāda pasākuma rīkotājam dāmu mīluļa statuss garantēts!

Jaunu gadu jāsāk ar eleganci! Un nav jāmoka sevi jaunas kleitas meklējumos vai jāizdod kaudze naudas – dāmām perfekti piestāvēs vienkārša melna kleita, kas papildināta ar noslēpumainu acu masku ”Getsby” stilā. Matos iesprausta spalva, kāda grezna pērļu virtene, izsmalcināts aromāts – esiet sveicināti divdesmito gadu smalkākajā ballītē!

Ja svinības notiek pie tevis mājās, Holivudas sajūtu radīt palīdzēs pāris vienkārši akcenti. Kā būtu ar nelielu svētku eglīti, kas ievietota šampanieša traukā? Viesi novērtēs tavu izdomu!

Ar zelta vai sudraba krāsu nopūt dažus tematiskus aksesuārus. Tie var būt īpaši iegādāti flamingi, taču, iespējams, zelta šalti pelnījis tavs kaktuss, naudas koks vai palmas zari. Jebkas, kas piestāv tēmai.

Zeltu galda klājumā viegli panākt ar spīdīgajiem vienreizējiem kūku paliktņiem zelta krāsā. Tie ir nopērkami dažādos izmēros – visi apaļi.

Tāpat tēmu var akcentēt ar uz kartona uzdrukātiem grafiskiem laukumiem. Ar tiem var rotāt gan pašu galdu, gan turpināt tēmu uz sienām vai atstatus, izmantojot citas atbalsta virsmas, piemēram, molbertu.

”Getsby” nav iedomājams bez greznām spalvām un spīguļojošiem priekšmetiem – šoreiz katram individuālajā galda klājumā pa lielai pāva spalvai un mazs personisks sveiciens – eglīšu rotājumā iesprausta maza kartīte.

Krāšņumu akcentē ar apgāztos stikla traukos paslēptām un iedegtām spuldzīšu virtenēm, kunga cilindru, misiņa taurīti.

Foto

Šampanietis, šampanietis, šampanietis! Un atceries – tavas dāmas ir pelnījušas tikai pašu labāko! Cel galdā īstu šampanieti no Francijas “G.H.MUMM” un izbaudi, kā tā burbulīši atmirdz sajūsmas pilno dāmu acīs!

Kungiem labākā izvēle būs smalks viskijs, piemēram, ”Jameson Crested”. It kā nevērīgi atspiedies pret palodzi, pavedinoši samiedz acis di Kaprio stilā un iemalko šo izsmalcināto viskiju! Atļaujies būt karalis kaut uz vienu vakaru!

Lēts alkohols, kas sajaukts ar atšālējušos limonādi? Tikai ne Jaungada svinībās! Eksperts iesaka malkot kvalitatīvu dzērienu, tā garšas nianses iezīmējot ar dabiskām sastāvdaļām, piemēram, svaigi spiestu laima sulu. Tu taču esi pelnījis tikai labāko!

Dāma dzer viskiju? Ļoti labi! Pārsteidz viņu ar labāko kokteili dzīvē! Starp citu, šī recepte ies pie sirds arī rūdītākajiem viskija noliedzējiem.

 

Sastāvdaļas:

 • 50 ml “Jameson Crested”;
 • 20 ml “Domaine de Canton” ingvera liķiera;
 • 20 ml laima sulas.

Pagatavošana:

 • Ieliec glāzē ledu;
 • ielej visas sastāvdaļas šeikerī un sakrati 15 sekundes;
 • izņem no glāzes ledu un ielej kokteili;
 • dekorē ar laima miziņu.

Foto

Laimīgu Jauno gadu un lai tev izdodas koša ballīte!

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

Smiekli, noskaņa un šampanietis? Kas nepieciešams brīnišķīgam meiteņu vakaram?

Smiekli, noskaņa un šampanietis? Kas nepieciešams brīnišķīgam meiteņu vakaram?

Smiekli, noskaņa un šampanietis? Kas nepieciešams brīnišķīgam meiteņu vakaram?

Tuvākās draudzenes ir kā malks svaiga gaisa. Iespējams, viņas ir vienas no svarīgākajām tavas dzīves pavadonēm, tāpēc iepriecināt draudzenes ar īpašu, viņām veltītu ballīti būtu jauki. Viņas to ir pelnījušas!

Sarunas un stāsti ir neatņemama meiteņu vakara sastāvdaļa, taču ar dažiem knifiem draudzeņu tikšanos var padarīt vēl īpašāku. Tā tu savas draudzenes patiesi iepriecināsi, un viņas to novērtēs. Dažādām svētku reizēm gatavojamies dažādi, un arī meiteņu vakaram var sagādāt īpašu ”odziņu”! Lūk, daži ieteikumi!

 • Meiteņu vakars ar lietām, ko meitenes parasti novērtē, – samtu, veczeltu, saldumiem, ziediem un dzirkstošiem kokteiļiem. Bagātīgi un daudz. Tāpēc, organizējot meiteņu vakaru, padomā par šīm lietām.
 • Klājot galdu, atceries, ka tumšsarkans samta galdauts labi sader kopā ar misiņu un veczeltu. Tas parādās gan saldumu traukos, aksesuāros un kā zelta putekļi galda kartēs.
 • Samts un zelts liecina par bagātību un pieprasa, lai visa būtu daudz. Šoreiz daudz saldumu – tie izkārtoti vairākos traukos, turklāt bagātīgi – ar kaudzi, kopā liekot dažādu krāsu, faktūru saldumus. Galvenais – daudz.
 • Savukārt ziedi kontrastē – tie ir maigi, gaiši, turklāt izkārtoti nevis klasiski galda centrā, bet lielo vāzi papildinot ar traukiem – šoreiz atsevišķus ziedus papildus izkārtojot aprakstītās pudelēs.
 • Detaļas ir meiteņu niekos – bērnības fotogrāfija vai kartīte, kas atgādinātu par to tālo, kopā pavadīto laiku, ar roku rakstītas galda kartes un svarīgie vārdi uz galda aksesuāriem – šajā gadījumā pudelēm.
 • Papildu akcents uz individuālajiem šķīvīšiem ar galda kartēm – ”welcome” saldums liks justies īpaši katrai viesību dalībniecei.

Foto

Taču, kur ir meitenes, sarunas un smiekli, teju neiztrūkstošs elements ir dzirkstošs vīns – tā ir meiteņu vakara pilnība. Šādā vakarā brīnišķīgi iederēsies atdzesēts dzirkstošais vīns ar bagātīgi augļainu garšu, un kāpēc gan šajā ziemas laikā tas nevarētu būt no saulainās Austrālijas. Piemēram, visā pasaulē zināmais un novērtētais Jacob’s Creek! Piedāvājam tev interesantu recepti burvīgam kokteilim, kas meiteņu vakaru padarīs tikpat dzirkstošu un vieglu kā dzirkstošā vīna burbulīši.

Dzirkstošais vīns Jacob’s Creek Chardonnay Pinot kokteilī ar LILLET Blanc

FRAISE ROYALE

Sastāvdaļas

 • 30 ml zemeņu biezeņa
 • 90 ml Jacob`s Creek Chardonnay Pinot dzirkstošā vīna
 • 15 ml LILLET Blanc aperitīva

Pagatavošana

 • Glāzē ielej LILLET Blanc aperitīvu.
 • Pievieno zemeņu biezeni.
 •  Lēnām pievieno Jacob`s Creek Chardonnay Pinot dzirkstošo vīnu.
 • Sastāvdaļas samaisi.
 • Dekorē ar svaigām zemenēm.
 • Kokteilim izmanto šampanieša glāzi.

Lai jautra ballīte!

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

Drīzumā
Drīzumā
Drīzumā
Drīzumā