Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kokteiļi & dzērieni

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā

Nosvini Jaungadu kā zvaigzne! Latvijas šovbiznesa granda padomi glamūrīgākajai ballītei pilsētā
Publicitātes foto

Jaunais gads klauvē pie durvīm – vai esi gatavs to atklāt ar vērienīgām, krāšņām un patiesi neaizmirstamām svinībām? Aizmirsti par lēto burbuļūdeni un skumjām rasola bļodām – ir īstais laiks glamūram, spozmei un smalka šampanieša upēm, jo, kad vēl, ja ne Jaungada ballē? Latvijas šovbiznesa spīdeklis, producents un dāmu mīlulis Edgars Toretto atklāj knifiņus, kā organizēt fantastisku gada atklāšanas pasākumu, kas paliks tavā un draugu atmiņā vēl vismaz 367 dienas.

“Jaungada svinības ir brīdis, kad vajadzētu reizi par visām reizēm atļauties sevi palutināt ar pašu labāko, pašu glaunāko un ekskluzīvāko.

Tas attiecas kā uz apģērbu, kam jābūt tiešām krāšņam un svinīgam, tā ēdieniem un dzērieniem svētku galdā. Ir taču teiciens – kā gadu sagaidīsi, tā pavadīsi. Nu nevajag gadumijā dzert lētu burbuļūdeni, šis ir brīdis, kad varam un vajag atļauties savām dāmām īstu franču šampanieti,” uzsver Toretto.

Ja vēlies svinēt kā zvaigzne, īstā izvēle būs ballīte ”Getsby” stilā. “Getsby” stils ir kā radīts Jaungadam – es teiktu, ka tas ir ”nekaunīgais glamūrs”.

Zelts, spalvas, elegantas maskas, izsmalcināts šampanietis un ekskluzīva sajūta – tā Jaungadu svin Holivudas zvaigznes un slavenības tepat Latvijā. Kāpēc lai arī tu gadu nesāktu kā zvaigzne?

Un nav pat svarīgi, vai svini greznā pilī plašā draugu lokā, vai rīko nelielas svinības savā dzīvoklī – ”Getsby” sajūtu ātri un vienkārši vari radīt jebkur. Garantēju – gads, kas sākas ar glamūru un spozmi, būs izdevies,” tā Toretto.

Eksperts atklāj dažas mazas viltības, kas ikvienam palīdzēs sarīkot glamūrīgāko ballīti pilsētā. Viņš var pačukstēt, ka šāda pasākuma rīkotājam dāmu mīluļa statuss garantēts!

Jaunu gadu jāsāk ar eleganci! Un nav jāmoka sevi jaunas kleitas meklējumos vai jāizdod kaudze naudas – dāmām perfekti piestāvēs vienkārša melna kleita, kas papildināta ar noslēpumainu acu masku ”Getsby” stilā. Matos iesprausta spalva, kāda grezna pērļu virtene, izsmalcināts aromāts – esiet sveicināti divdesmito gadu smalkākajā ballītē!

Ja svinības notiek pie tevis mājās, Holivudas sajūtu radīt palīdzēs pāris vienkārši akcenti. Kā būtu ar nelielu svētku eglīti, kas ievietota šampanieša traukā? Viesi novērtēs tavu izdomu!

Ar zelta vai sudraba krāsu nopūt dažus tematiskus aksesuārus. Tie var būt īpaši iegādāti flamingi, taču, iespējams, zelta šalti pelnījis tavs kaktuss, naudas koks vai palmas zari. Jebkas, kas piestāv tēmai.

Zeltu galda klājumā viegli panākt ar spīdīgajiem vienreizējiem kūku paliktņiem zelta krāsā. Tie ir nopērkami dažādos izmēros – visi apaļi.

Tāpat tēmu var akcentēt ar uz kartona uzdrukātiem grafiskiem laukumiem. Ar tiem var rotāt gan pašu galdu, gan turpināt tēmu uz sienām vai atstatus, izmantojot citas atbalsta virsmas, piemēram, molbertu.

”Getsby” nav iedomājams bez greznām spalvām un spīguļojošiem priekšmetiem – šoreiz katram individuālajā galda klājumā pa lielai pāva spalvai un mazs personisks sveiciens – eglīšu rotājumā iesprausta maza kartīte.

Krāšņumu akcentē ar apgāztos stikla traukos paslēptām un iedegtām spuldzīšu virtenēm, kunga cilindru, misiņa taurīti.

Foto

Šampanietis, šampanietis, šampanietis! Un atceries – tavas dāmas ir pelnījušas tikai pašu labāko! Cel galdā īstu šampanieti no Francijas “G.H.MUMM” un izbaudi, kā tā burbulīši atmirdz sajūsmas pilno dāmu acīs!

Kungiem labākā izvēle būs smalks viskijs, piemēram, ”Jameson Crested”. It kā nevērīgi atspiedies pret palodzi, pavedinoši samiedz acis di Kaprio stilā un iemalko šo izsmalcināto viskiju! Atļaujies būt karalis kaut uz vienu vakaru!

Lēts alkohols, kas sajaukts ar atšālējušos limonādi? Tikai ne Jaungada svinībās! Eksperts iesaka malkot kvalitatīvu dzērienu, tā garšas nianses iezīmējot ar dabiskām sastāvdaļām, piemēram, svaigi spiestu laima sulu. Tu taču esi pelnījis tikai labāko!

Dāma dzer viskiju? Ļoti labi! Pārsteidz viņu ar labāko kokteili dzīvē! Starp citu, šī recepte ies pie sirds arī rūdītākajiem viskija noliedzējiem.

 

Sastāvdaļas:

 • 50 ml “Jameson Crested”;
 • 20 ml “Domaine de Canton” ingvera liķiera;
 • 20 ml laima sulas.

Pagatavošana:

 • Ieliec glāzē ledu;
 • ielej visas sastāvdaļas šeikerī un sakrati 15 sekundes;
 • izņem no glāzes ledu un ielej kokteili;
 • dekorē ar laima miziņu.

Foto

Laimīgu Jauno gadu un lai tev izdodas koša ballīte!

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

Smiekli, noskaņa un šampanietis? Kas nepieciešams brīnišķīgam meiteņu vakaram?

Smiekli, noskaņa un šampanietis? Kas nepieciešams brīnišķīgam meiteņu vakaram?

Smiekli, noskaņa un šampanietis? Kas nepieciešams brīnišķīgam meiteņu vakaram?

Tuvākās draudzenes ir kā malks svaiga gaisa. Iespējams, viņas ir vienas no svarīgākajām tavas dzīves pavadonēm, tāpēc iepriecināt draudzenes ar īpašu, viņām veltītu ballīti būtu jauki. Viņas to ir pelnījušas!

Sarunas un stāsti ir neatņemama meiteņu vakara sastāvdaļa, taču ar dažiem knifiem draudzeņu tikšanos var padarīt vēl īpašāku. Tā tu savas draudzenes patiesi iepriecināsi, un viņas to novērtēs. Dažādām svētku reizēm gatavojamies dažādi, un arī meiteņu vakaram var sagādāt īpašu ”odziņu”! Lūk, daži ieteikumi!

 • Meiteņu vakars ar lietām, ko meitenes parasti novērtē, – samtu, veczeltu, saldumiem, ziediem un dzirkstošiem kokteiļiem. Bagātīgi un daudz. Tāpēc, organizējot meiteņu vakaru, padomā par šīm lietām.
 • Klājot galdu, atceries, ka tumšsarkans samta galdauts labi sader kopā ar misiņu un veczeltu. Tas parādās gan saldumu traukos, aksesuāros un kā zelta putekļi galda kartēs.
 • Samts un zelts liecina par bagātību un pieprasa, lai visa būtu daudz. Šoreiz daudz saldumu – tie izkārtoti vairākos traukos, turklāt bagātīgi – ar kaudzi, kopā liekot dažādu krāsu, faktūru saldumus. Galvenais – daudz.
 • Savukārt ziedi kontrastē – tie ir maigi, gaiši, turklāt izkārtoti nevis klasiski galda centrā, bet lielo vāzi papildinot ar traukiem – šoreiz atsevišķus ziedus papildus izkārtojot aprakstītās pudelēs.
 • Detaļas ir meiteņu niekos – bērnības fotogrāfija vai kartīte, kas atgādinātu par to tālo, kopā pavadīto laiku, ar roku rakstītas galda kartes un svarīgie vārdi uz galda aksesuāriem – šajā gadījumā pudelēm.
 • Papildu akcents uz individuālajiem šķīvīšiem ar galda kartēm – ”welcome” saldums liks justies īpaši katrai viesību dalībniecei.

Foto

Taču, kur ir meitenes, sarunas un smiekli, teju neiztrūkstošs elements ir dzirkstošs vīns – tā ir meiteņu vakara pilnība. Šādā vakarā brīnišķīgi iederēsies atdzesēts dzirkstošais vīns ar bagātīgi augļainu garšu, un kāpēc gan šajā ziemas laikā tas nevarētu būt no saulainās Austrālijas. Piemēram, visā pasaulē zināmais un novērtētais Jacob’s Creek! Piedāvājam tev interesantu recepti burvīgam kokteilim, kas meiteņu vakaru padarīs tikpat dzirkstošu un vieglu kā dzirkstošā vīna burbulīši.

Dzirkstošais vīns Jacob’s Creek Chardonnay Pinot kokteilī ar LILLET Blanc

FRAISE ROYALE

Sastāvdaļas

 • 30 ml zemeņu biezeņa
 • 90 ml Jacob`s Creek Chardonnay Pinot dzirkstošā vīna
 • 15 ml LILLET Blanc aperitīva

Pagatavošana

 • Glāzē ielej LILLET Blanc aperitīvu.
 • Pievieno zemeņu biezeni.
 •  Lēnām pievieno Jacob`s Creek Chardonnay Pinot dzirkstošo vīnu.
 • Sastāvdaļas samaisi.
 • Dekorē ar svaigām zemenēm.
 • Kokteilim izmanto šampanieša glāzi.

Lai jautra ballīte!

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

Kā uzklāt svinīgu Ziemassvētku galdu, kad ciemos gaidāmi kolēģi

Kā uzklāt svinīgu Ziemassvētku galdu, kad ciemos gaidāmi kolēģi

Kā uzklāt svinīgu Ziemassvētku galdu, kad ciemos gaidāmi kolēģi

Kā uzklāt svinīgu Ziemassvētku galdu, kad ciemos gaidāmi kolēģi
Foto: publicitātes foto

Ziemassvētki nav tikai ģimenes svētki, un tie jau sen tiek svinēti kolēģu un partneru lokā. Tas pat ir pieklājīgi. Tāpēc, organizējot svinības, vēlamies atstāt patīkamu un lietišķu iespaidu.

Tāpēc piedāvājam dažus ieteikumus svētku atmosfēras radīšanai un galda klāšanai, lai patīkami pārsteigtu kolēģus un partnerus.

Galda klāšana

Galds nenoliedzami ir viena no galvenajām svinību vietām. Varētu teikt – svinību altāris, tāpēc tam pievērst uzmanību būtu īpaši svarīgi.
Lai radītu ļoti svinīgu noskaņu, atceries šo padomu – balts galdauts ar mūžzaļu zaru vītni kā centrālo akcentu pāri visam lielajam viesību galdam ir tas, kas tev noderēs.

Ņemot vērā svinību tematiku, eglīte noteikti var būt viens no centrālajiem akcentiem, tāpēc tā var atrasties arī uz galda. Vītnes vidū – balti dekora priekšmeti, šoreiz baltas kannas, kas papildinātas ar tiem pašiem mūžzaļajiem zariem, kuru zaros eglīšu rotājumi – galda klājumam pieskaņotas svinīgas stikla bumbiņas. Eglīte varbūt arī citas sugas – dekoratīva priedīte, kadiķis.

Foto

Ja vēlaties atstāt svinīgu iespaidu, tad liela nozīme ir šķīvjiem. Tie var būs klasiski balti, turklāt katram divi vai trīs – atkarībā no tā, cik ēdienu plānots un kādā secībā tie tiks pasniegti, bet apakšējais – kā paplāte vai paliktnis, kas paliek visu svinību laiku.

Svečturi, galda piederumi – vienotā krāsā, šoreiz svinīgi sudraba, un tajos ar baltumu kontrastējošas, bet zaļumu akcentējošas sveces – zaļas.
Uz šķīvjiem baltas salvetes, kuras rotājam ar tā paša mūžzaļā auga zariņu un svētku laika elementu, kas varbūt arī tīri praktiska lieta – šoreiz piparkūku formiņa tajā pašā krāsā kā galda piederumi un svečturis – sudraba. Tā var noderēt kā maza dāvaniņa – katram citāda.

Kā palutināt viesus?

Bez laba noskaņojuma nekādi – tas ir priekšnosacījums gan svinību organizatoram, gan viesiem. Svinīgums arī ir no svara, taču par to, kā to radīt, jau aprakstījām. Bet no reizes uz reizi labs dzēriens uzmundrina un piešķir svētkiem īpašu nozīmi. Tāpēc, organizējot svētkus kolēģiem, parūpējieties par kādu izsmalcinātu dzērienu.

Tas var būt, piemēram, kāds dižciltīgs viskijs, kas sasildīs drēgnajos ziemas vakaros. Un kāpēc lai tas nebūtu izsmalcinātais Chivas Regal viskijs! Tas ir baudāms gan tīrā veidā, gan kokteiļos. Šoreiz piedāvājam vienkāršu, bet klasisku un gardu kokteiļa recepti, ar ko iepriecināt viesus:

 • Ievieto glāzē divas ābola šķēles.
 • Pārlej pāri āboliem 50 ml Chivas Regal 12 Year Old.
 • Pievieno lielus ledus gabalus un lēni pielej 100 ml citrusa limonādes.
 • Pārlej ar 50 ml sodas ūdens un dekorē ar laima šķēlīti.

Foto: kā pagatavot kokteili ar Chivas Regal

Sajūti zvaigznes kopā ar savu mīļoto!

Sajūti zvaigznes kopā ar savu mīļoto!

Sajūti zvaigznes kopā ar savu mīļoto!

Iedomājies Parīzi, Eifeļa torni, franču izsmalcinātību, nesteidzīgas pastaigas ar savu mīļoto gar Sēnas upes krastiem un reibinošo pavasara smaržu  –  romantiski brīži ir tik pacilājoši! To pašu tu vari piedzīvot arī parūpējoties par romantisku vakaru Parīzes noskaņās ar mīļoto.

Svētku noformējums ir daļa no svētkiem. Dabīgas sastāvdaļas noformējumā radīs kvalitāti – lina galdauts, pieskaņotas lina salvetes, svaigi ziedi un īsts šampanietis no Francijas. Galdautu un salvetes ieteicams izvēlēties vienā krāsā. Sveces galda rotājumā lieto galvenokārt vakaros, tās radīs siltu un romantisku noskaņu. Galda kartes ir veids kā panākt galda noformējumam vienotu stilu un piešķirt vakaram atbilstošu atmosfēru. Galda karti novieto pie šķīvja augšmalā labajā pusē vai arī uz salvetes. Lai arī galda noformējumam ir romantiska un maiga noskaņa, ģeometriskās formas un matemātiski elementi piešķirs vakaram raksturu un asumiņu, piepildīti ar gaisīgiem bezē cepumiem veidos burvīgu kontrastu. Protams, mežģīnes apģērbā un maigas smaržas papildinās vakara romantisko gaisotni.

Īru rakstnieks Oskars Vailds savulaik rakstīja, ka romantikas pati esence ir tās nenoteiktība. Un, ja nu viņam ir taisnība, vai tas nav brīnišķīgi – vakars ar mīļoto, bez sākuma un gala, tikai jūs divatā, viens otram… Šādi vakari ir īpaši, un tādi var būt tikai ar īpašiem cilvēkiem, kad, iespējams šķiet viss, pat zvaigznes rokas stiepiena attālumā.

Bet kas tad ir galvenais romantiskam vakaram – vēlme iepriecināt un svētku noskaņa, bet zvaigžņu gaisīgumu sajust palīdzēs kāds izsmalcināts dzēriens, piemēram, visā pasaulē novērtētais šampanietis ”G.H.Mumm”. Tāpēc šampanietis ir patiess svinību dzēriens un būs izcila izvēle tavam romantiskajam vakaram.

”G.H.Mumm” būs arī patiesi ekskluzīvs dzēriens, jo šogad tas ir ieguvis 6 zelta medaļas starptautiskajā Dzirkstošo vīnu un šampaniešu konkursā. Turklāt “G.H.Mumm” ir viņas majestātes Karalienes Elizabetes II oficiālais šampanieša piegādātājs.

Foto

Pārsteidz savus draugus ar ballīti kubiešu stilā

Pārsteidz savus draugus ar ballīti kubiešu stilā

Pārsteidz savus draugus ar ballīti kubiešu stilā

Pārsteidz savus draugus ar ballīti kubiešu stilā

Svinības draugiem vienmēr ir patīkams pārsteigums, jo patīkami ir taču ne tikai ņemt, bet arī dot. Turklāt vēl patīkamāks pārsteigums draugiem būs šim Ziemassvētku laikam netipiskas svinības Karību jūras stilā.

Kas tev ir nepieciešams – protams, labs noskaņojums un labi draugi, kas spēs novērtēt tavas pūles. Bet, lai svinības padarītu īpašas, parūpējies par noskaņu, tāpēc svinību dekorēšanai noderēs dažādu krāsu lampiņas, dažādi nieciņi, un zaļumi – tas vienmēr patīkami atsvaidzina.

Turklāt Ziemassvētku laikā lieliski iederēsies eglīte, bet labam noskaņojumam  – Havanas Cuba Libre kokteilis, jo saules pielieta vasaras diena, silta Karību jūras vēja brīze, kaislīgas salsas dejas ritmi ir tas, kas vienmēr iepriecina draugus.

Izteiktiem aromātiem piesātinātais Havana Club rums, Cola-Cola ar ledu un vienmēr spirdzinošais laims rada neatkārtojamu kombināciju, kas tavu ballīti ar draugiem pielies ar saules gaismu un dienvidzemēm raksturīgo temperamentu un vitalitāti.

Iespējams, tieši šis kokteilis iedvesmoja leģendāros Kubas revolucionārus, jo pats Fidels Kastro kādreiz slavēja šo kokteili, kas pēc nostāstiem radies Kubā vairāk nekā gadsimtu atpakaļ.

Un kā mēdz teikt – viss izcilais bieži vien ir vienkāršs, un arī Cuba Libre kokteilis ir viegli pagatavojams, taču ar savām neatkārtojamajām garšas īpašībām sniegs nepārspējamu baudījumu gan tev, gan taviem draugiem!

Nepieciešamās sastāvdaļas kokteilim Cuba Libre

 • 50ml Havana Club Especial
 • 100ml Cola-Cola
 • 15ml Svaiga laima sula
 • Laima šķēle dekoram

Pagatavošana

 • Glāzi piepildi ar ledu
 • glāzē lej Havana Club Especial rumu, laima sulu, kolu
 • apmaisi un dekorē ar laima šķēli
 • kokteilis gatavs pasniegšanai un baudīšanai.

Tu piekritīsi, ka Havanas ballīte būs vēl vairāk izdevusies, ja svinību vietu īpaši izdekorēsi  – jums būs iespēja pieredzēt neatkārtojamu Cuba Libre piedzīvojumu.

Alkohola lietošanai var būt negatīva ietekme!

Kā sarūpēt karaļa cienīgus svētkus savam tētim!?

Kā sarūpēt karaļa cienīgus svētkus savam tētim!?

Kā sarūpēt karaļa cienīgus svētkus savam tētim!?

Slavenais dzejnieks un lugu autors Oskars Vailds savulaik teicis: ”Esmu vīrs, kuram tīkamas ir vienkāršas garšas. Es vienmēr izvēlos labāko.” Un, kāpēc gan šajā svētku laikā neiepriecināt kādu no tuvajiem ar kaut ko vienkāršu – tavām rūpēm par viņu, radot īpašu vakaru.

Ja vēlies iepriecināt sev tuvo vīrieti, tad nekas nevar būt labāks, ja būsi parūpējusies par noskaņu un konjaku, jo mēdz teikt, ka tieši konjaks atver ceļu uz sirdi.

“Martell” konjaka namam ir 300 gadu sena vēsture, un ne velti šīs dzēriens tiek uzskatīts par vienu no labākajiem pasaulē. “Martell” konjaks ir pasniegts karaļnamu svinībās, to ir iecienījušas pasaulslavenas zvaigznes, to uz zemes malu ņem līdzi rūdīti ceļotāji, tāpēc šāda dāvana iepriecinās jebkuru vīrieti, arī tavu tēti.

Konjakam piestāv smalkums un svinīgums, tāpēc parūpējoties par noskaņu, tu dzērienam piešķirsi tikai papildus nozīmību, un malks ar šo saules siltumu izstarojošo dzērienu garšos neatkārtojami. Un, protams, to novērtēs arī cilvēks, kura labā būsi papūlējusies.

Un, ja padomā, nekas jau tik daudz nav nepieciešams, lai radītu dzirkstošu svinīgumu! Piedāvājam tev iedvesmai apskatīt fotogaleriju un video, kā noorganizēt tiešām īpašu vakaru. Un nemaz daudz jau nevajag – mazliet sveču gaismas, kas vienmēr sniedz īpašu noskaņu, mazliet svinīguma, un, kāpēc gan šajā svētku laikā neiepriecināt kādu no tuvajiem ar kaut ko vienkāršu – tavām rūpēm par viņu, radot īpašu vakaru!

Foto

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!