Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 28. maijs

Vilis, Vilhelms

Horoskops aunam

Parādi savas neordinārās un citiem nezināmās šķautnes. Ja kādam nepatīk, tā nav tava problēma. Atveries visam aizraujošajam un jaunajam un aizmirsti par savu svarīgumu.

Horoskops vērsim

Degsme ir tava šodienas degviela. Vēl tikai pievieno pašpārliecību un visi iestāvējušies jautājumi un situācijas risināsies zibenīgi un, galvenais, konstruktīvi.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies parādīt savas simpātijas, jo smalkajās frekvencēs spēsi uztvert otra raidītos signālus. Vari spert platu soli pretim savas dzīves jaunam etapam. Tam nepieciešama tikai pareiza noskaņošanās un ticība izcilam gala rezultātam.

Horoskops vēzim

Visums būs ļoti dāsns attiecībā uz labumiem – sabiedrības atzinību un klientu novērtējumu ieskaitot. Jo brīvākas būs tavas domas un rīcība, jo lielākus aplausus saņemsi no apkārtējiem.

Horoskops lauvai

Atceries, ka radoši var risināt jautājumus un kārtot lietas ne tikai darbā, bet arī mājās un sadzīvē. Šodien tev piemītošais skaistā baudītāja gars noderēs, lai sajustu visu, nu jau vasarīgo, ziedu aromātus.

Horoskops jaunavai

Ja sajutīsies ievainojams vai aizvainojams, nemeklē situācijas, kuras to provocē. Tev šodien ieteicams pievērst uzmanību sava ķermeņa un gara veselības uzlabošanai.

Horoskops svariem

Ja iegūsi apskaidrību par vissvarīgākajām savas dzīves dominantēm, pārējais vairs nešķitīs raižu un baiļu vērts. Var uzlaboties saskarsme ar cilvēkiem, ar kuriem dali vienu darba vai sadzīves telpu.

Horoskops skorpionam

Šodien tev izdosies atstāt kārtīga un uzmanīga cilvēka iespaidu, ja neslēpsi savas jūtas un tieši demonstrēsi savu attieksmi pret notiekošo. Nebaidies atklāti un no sirds atbalstīt kādu, kuram citi pagriezuši muguru.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies apliecināt un pierādīt, ka tev pienākas visaugstākais novērtējums, labāks atalgojums un nedalīta mīlestība. Ja reiz būsi paudis savas vēlmes, turies pie tām un neatkāpies no savas apņēmības.

Horoskops mežāzim

Izvairies no došanās komandējumā vai aizjūru zemju izpētē. Tev nepieciešams laiks, lai reflektētu par pagātni, sasniegumiem un visu, kas vēl priekšā. Dari to bez grūtsirdības un neracionālām bailēm.

Horoskops ūdensvīram

Nebaidies par profesionālo partneri izvēlieties cilvēku, kurs ir talantīgāks un veiksmīgāks par tevi. Šāda savienība ir jāveicina visiem spēkiem, jo kopā pavērsies neticamas iespējas un arī finansiālas veiksmes.

Horoskops zivīm

Apkārtējo saforsētās emocijas tev izdosies izkliedēt ar veselīgu humoru un nedaudz ironisku skatījumu uz notiekošo. Šodien nerēķinies ar kolektīva vai ģimenes spēku, tev labāk padosies individuāla pašizpausme.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Festivāls Playground 2017

Iespaidīgi! Festivāla "Playground" teritorija no putna lidojuma

Iespaidīgi! Festivāla "Playground" teritorija no putna lidojuma

Jau šajā nedēļas nogalē ekstrēmo sportu veidu, mūzikas un vienkārši kvalitatīvas atpūtas baudītājiem savos plānotājos jāieraksta festivāls “Playground”, kas jau ceturto gadu norisināsies Sporta kompleksā “333”. Organizatori “Facebook” profilā nopublicējuši video, kā izskatās festivāla teritorija no putna lidojuma.

VIDEO: jauns modes kliedziens Rīgas ielās - dejas uz longborda!

VIDEO: jauns modes kliedziens Rīgas ielās - dejas uz longborda! 63

Ar katru sezonu Rīgas un arī citu Latvijas pilsētu ielās arvien vairāk parādās cilvēki, kuri izvēlas pārvietoties ar longbordu. Tam ir vairākas disciplīnas – downhill, free ride un pie mums, kur nav pārāk daudz kalnu, ir “dancings”, video stāsta longbordu entuziasts un festivāla “Playground” organizators Artjoms.

Būt par izpletņlēcēju, kaitbordistu un piedzīvojumu meklētāju. Spilgtas pašmāju personības dalīsies pieredzē par ceļu uz panākumiem

Būt par izpletņlēcēju, kaitbordistu un piedzīvojumu meklētāju. Spilgtas pašmāju personības dalīsies pieredzē par ceļu uz panākumiem

Šogad festivāla ”Playground” apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt kādu no 21 aktivitātēm un iedvesmoties jauniem piedzīvojumiem. Vienlaikus ar sportiskām nodarbēm festivālā norisināsies arī iedvesmojoši semināri un lekcijas, kuros pieredzējuši sportisti un citas spilgtas personības dalīsies savā pieredzē par ceļu uz panākumiem.

Pārāk liels komforts - drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju

Pārāk liels komforts - drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju 1

Vai jums kādreiz ir sajūta, ka esat iestrēguši un kaut kas ir jāmaina? Ne tāpēc, ka kaut kas ir slikti – ļoti bieži viss ir ļoti labi un komfortabli, dažreiz pat pārāk, bet tomēr nepamet sajūta, ka esi iestrēdzis kādā paaugstināta komforta cietumā, ko pats esi uzbūvējis. Nav svarīgi, vai jautājums ir par dzīvesvietas maiņu, attiecībām, darbu, jo mentālā konstrukcija zem šī visa vienmēr ir tāda pati – bailes no pārmaiņām. Sēžot savā ērtajā ieslodzījumā Tu redzi citas izvēles, kas virmo apkārt un vilina, bet, kā saprast kura ir tā īsta? Kā saņemties? Un pats galvenais – kā nekļūdīties?

Pelnrušķīte ar sērfa dēli - "Playground" festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Pelnrušķīte ar sērfa dēli - "Playground" festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Ar aktīvu dzīvesveidu viņa ir uz tu, un ne velti – Latvijā, iespējams, aktīvāku un ekstrēmāko festivālu nevar organizēt kurš katrs. Atšķirībā no daudzu uzskatiem par “pazušanu no ārpasaules”, izslēdzot visas tīklu pieejas, viņas perfektajā ceļojumā ir telefons, jo tajā ir viss, kas nepieciešams. Piedāvājam nelielu interviju ar festivāla “Playground” rīkotāju Sibillu Šlēgelmilhu.

Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Ar vairāk kā 350 sportistu dalību 15 dažādos sporta veidos, ar vairāk kā 55 muzikālu apvienību uzstāšanos uz 3 dažādām skatuvēm un 4 000 apmeklētāju līdzdalību katrā no šīm aktivitātēm, ir aizvadīts aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivāls Playground.