Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Festivāls Playground 2017

Iespaidīgi! Festivāla “Playground” teritorija no putna lidojuma

Iespaidīgi! Festivāla "Playground" teritorija no putna lidojuma

Jau šajā nedēļas nogalē ekstrēmo sportu veidu, mūzikas un vienkārši kvalitatīvas atpūtas baudītājiem savos plānotājos jāieraksta festivāls “Playground”, kas jau ceturto gadu norisināsies Sporta kompleksā “333”. Organizatori “Facebook” profilā nopublicējuši video, kā izskatās festivāla teritorija no putna lidojuma.

VIDEO: jauns modes kliedziens Rīgas ielās – dejas uz longborda!

VIDEO: jauns modes kliedziens Rīgas ielās - dejas uz longborda! 63

Ar katru sezonu Rīgas un arī citu Latvijas pilsētu ielās arvien vairāk parādās cilvēki, kuri izvēlas pārvietoties ar longbordu. Tam ir vairākas disciplīnas – downhill, free ride un pie mums, kur nav pārāk daudz kalnu, ir “dancings”, video stāsta longbordu entuziasts un festivāla “Playground” organizators Artjoms.

Būt par izpletņlēcēju, kaitbordistu un piedzīvojumu meklētāju. Spilgtas pašmāju personības dalīsies pieredzē par ceļu uz panākumiem

Būt par izpletņlēcēju, kaitbordistu un piedzīvojumu meklētāju. Spilgtas pašmāju personības dalīsies pieredzē par ceļu uz panākumiem

Šogad festivāla ”Playground” apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt kādu no 21 aktivitātēm un iedvesmoties jauniem piedzīvojumiem. Vienlaikus ar sportiskām nodarbēm festivālā norisināsies arī iedvesmojoši semināri un lekcijas, kuros pieredzējuši sportisti un citas spilgtas personības dalīsies savā pieredzē par ceļu uz panākumiem.

Pārāk liels komforts – drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju

Pārāk liels komforts - drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju 1

Vai jums kādreiz ir sajūta, ka esat iestrēguši un kaut kas ir jāmaina? Ne tāpēc, ka kaut kas ir slikti – ļoti bieži viss ir ļoti labi un komfortabli, dažreiz pat pārāk, bet tomēr nepamet sajūta, ka esi iestrēdzis kādā paaugstināta komforta cietumā, ko pats esi uzbūvējis. Nav svarīgi, vai jautājums ir par dzīvesvietas maiņu, attiecībām, darbu, jo mentālā konstrukcija zem šī visa vienmēr ir tāda pati – bailes no pārmaiņām. Sēžot savā ērtajā ieslodzījumā Tu redzi citas izvēles, kas virmo apkārt un vilina, bet, kā saprast kura ir tā īsta? Kā saņemties? Un pats galvenais – kā nekļūdīties?

Pelnrušķīte ar sērfa dēli – “Playground” festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Pelnrušķīte ar sērfa dēli - "Playground" festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Ar aktīvu dzīvesveidu viņa ir uz tu, un ne velti – Latvijā, iespējams, aktīvāku un ekstrēmāko festivālu nevar organizēt kurš katrs. Atšķirībā no daudzu uzskatiem par “pazušanu no ārpasaules”, izslēdzot visas tīklu pieejas, viņas perfektajā ceļojumā ir telefons, jo tajā ir viss, kas nepieciešams. Piedāvājam nelielu interviju ar festivāla “Playground” rīkotāju Sibillu Šlēgelmilhu.

Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Ar vairāk kā 350 sportistu dalību 15 dažādos sporta veidos, ar vairāk kā 55 muzikālu apvienību uzstāšanos uz 3 dažādām skatuvēm un 4 000 apmeklētāju līdzdalību katrā no šīm aktivitātēm, ir aizvadīts aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivāls Playground.