Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

StarFM “Nāburgu būšana”

”Nāburgu būšana” StarFM. 5. raidījums: Somi, ciemos Marko Ojala

”Nāburgu būšana” StarFM. 5. raidījums: Somi, ciemos Marko Ojala

Somija – jau divus gadus atzīta par laimīgāko valsti pasaulē! Kas tad varētu būt izcilā rezultāta iemesli? Iespējams, laimi Somijā dzīvojošie atraduši dabā – viņiem ir 187 888 ezeri, kuru izmērs ir vismaz 500 kvadrātmetru. Tāpat somiem nav problēmu pabūt vienatnē, jo viņi var aizmukt uz kādu no savām 180 tūkstošiem salām.

”Nāburgu būšana” StarFM. 4. raidījums: Spāņi, ciemos Rubens Martiness

”Nāburgu būšana” StarFM. 4. raidījums: Spāņi, ciemos Rubens Martiness

Spānija jeb Spānijas Karaliste ir ceturtā lielākā valsts Eiropā. Slavena ar savu kultūru, pludmalēm, kuru kopējais garums mērāms 8 000 kilometros un, protams, ēdieniem un dzērieniem, tā kļuvusi par iemīļotu tūrisma galamērķi. Pagājušajā gadā Spāniju esot apciemojuši vairāk nekā 82 miljoni tūristu no visas pasaules, turklāt pēdējos gadus tūristu skaits tikai pieaugot.

”Nāburgu būšana” StarFM. 3. raidījums: Ungāri, ciemos Anna Šeboka

”Nāburgu būšana” StarFM. 3. raidījums: Ungāri, ciemos Anna Šeboka

Ungārija – valsts, kuru, iespējams, vislabāk iepazinām, mācoties vēstures stundās par dubultmonarhiju Austroungāriju, un gluži kā 2+2 iemācījāmies, to ka tieši Austroungārijas troņmantnieka Franča Ferdinada nošaušana Sarajevā 1914. gada 28. jūnijā esot bijis iemesls Pirmā pasaules kara sākumam.

”Nāburgu būšana” StarFM. 2. raidījums: Baltkrievi, ciemos Ksenija Pravdina

”Nāburgu būšana” StarFM. 2. raidījums: Baltkrievi, ciemos Ksenija Pravdina 1

Baltkrievija, valsts ar kuru Latvijai ir 173km gara robeža. Bet ne tikai robeža mūs vieno – gan vēstures līkloči, gan daba mums ir līdzīga. Kā raksta ceļojumu bukletos, Baltkrievija ir viena no retajām valstīm Eiropā, kas ir saglabājusi neskartu dabu- bagātīgus mežus, purvus, ezerus un upes. Mežu tur tiešām ir daudz – pēc platības 13 lielākajā Eiropas valstī, 40 procenti kartes tiek iekrāsoti zaļā krāsā. Tā pati zaļā krāsa kas redzama Baltkrievijas karogā.

"StarFM" raidījuma "Nāburgu būšana" otrā sezona jau šo ceturtdien!

"StarFM" raidījuma "Nāburgu būšana" otrā sezona jau šo ceturtdien!

Otro sezonu jau šo ceturtdien piedzīvos radio “StarFM” raidījums “Nāburgu būšana”. Katru ceturtdienu ciemos aicināsim kādu mazākumtautības viesi, lai uzzinātu – cik dažādi esam, cik interesanti cilvēki dzīvo Latvijā un, kas mums visiem palīdzēs Latvijā justies vēl labāk?

“Nāburgu būšana” StarFM. 12. raidījums: Ukraiņi, ciemos Mihails Jefremenko

“Nāburgu būšana” StarFM. 12. raidījums: Ukraiņi, ciemos Mihails Jefremenko

Ukraina! Valsts, kur zilas debesis tiekas ar plašiem labību laukiem – šāds vēstījums ieausts arī dzeltenzilajā Ukrainas karogā. Nav jau arī melots, jo šīs valsts, kas pēc platības ir lielākā Eiropā, ainavai ir raksturīgi līdzenumi, kuru augsne ir izcili piemēroti lauksaimniecībai. 15% no visas valsts eksporta ir tieši graudaugi, piekāpjoties vien vērtīgajam dzelzim un tēraudam, kas veido 20% visa Ukrainas eksporta.

"Nāburgu būšana" StarFM. 11. raidījums: Krievi, ciemos Daria Tikhomirova

"Nāburgu būšana" StarFM. 11. raidījums: Krievi, ciemos Daria Tikhomirova

Krievija! Mūsu lielā kaimiņvalsts! Pavisam kopā mēs esam 14 valstis, kas šos vārdus velta Krievijai – Norvēģija, Somija, Igaunija, Lietuva, Polija, Baltkrievija, Ķīna, Ukraina, Gruzija, Azerbaidžāna, Kazahstāna, Mongolija, Ziemeļkoreja un protams, mēs Latvija! Un ja labi grib, tad Krievija var arī samāties ar Amerikas Savienotajām valstīm, jo šaurākā līnija, kas šķir šīs abas lielvalstis, ir nieka četru kilometra īsa!