Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
uz skaties.lv

Pastāsti draugiem:

Jā, jā, jā! Šos mazos, apaļos un mīlīgi dzeltenos kunkulīšus noteikti zina ikviens bērns pasaulē, un jāteic arī, gandrīz ikviens pieaugušais! Ja tu pats vai tavs bērns ir liels Minionu fans, tad šis konkurss ir tieši jums!

Šī noteikti būs kārtīga Minionu vasara, jo, ja kaut ko ļoti vēlas, tas pats atnāk pie tevis. Un tieši tik viegli ir piedalīties arī šajā konkursā par balvu. PIECIEM LAIMĪGAJIEM būs iespēja tikt pie Minionu dāvanu komplekta no veikalu tīkla Maxima! Tas viss var būt tavs, ja piedalīsies spēlē līdz pat 21. augustam.

Apsveicam uzvarētājus! Pie foršo Minionu balvu komplektiem tiek: Irīna Š.; Lidija A.; Lennijs Z.; Annija S. un Baiba T.!

Balvu būs iespējams izņemt “Maxima” veikalos, kur starp citu norisinās īsts Minionu bums. Uzzini vairāk šeit!

Bet tas vēl nav viss. Izsludinām dzeltenās sestdienas arī TV3 mini!

Esi gatavs?

Piedaloties “Minionu spēlē”, PIECIEM LAIMĪGAJIEM būs iespēja tikt pie Minionu dāvanu komplekta - krūzītes, šķīvja, bļodiņas, 1 mīkstās mantiņas un 1 stresa bumbiņas no veikalu tīkla Maxima! Piedalies spēlē līdz pat 21. augustam.

Uzmanību! Gatavību! Minioni! Krāj uzlīmes un iegādājies Minionu kolekciju Maxima veikalos!

MAXIMA veikalos no 21.07. līdz 28.09. par katriem iztērētajiem 10EUR saņem uzlīmi. Sakrāj 4 uzlīmes un dodies uz MAXIMA veikalu iegādāties foršas lietas no Minionu kolekcijas. Vairāk meklē www.maxima.lv/minions.

Skaties trīs Minionu filmas bērnu kanālā TV3 Mini:

1.augustā “Nejaukais es”;

8.augustā “Nejaukais es 2”;

15.augustā “Minioni”.

Spēlēt spēli!

Pastāsti draugiem:

Apsveicam, tu sameklēji visus pārus! ().

Neaizmirsti pastāstīt draugiem!

Spēlē vēlreiz