Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. novembris

Ojārs, Rainers, Nellija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops vērsim

Šī būs viena riktīgi atslābinoša diena – nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs svētku noskaņās un draudzīgi komunikācijā.

Horoskops dvīņiem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu vienīgo, labāko, mīļāko. Un tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra jūtas, nodomus un vēlmes.

Horoskops vēzim

Šodien tev lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi mēness abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā. Šī īpašība ļaus atrast pareizo ceļu un izdarīt vienīgo pareizo lēmumu.

Horoskops lauvai

Mājas dzīvei nebūtu ne vainas, ja vien tava nemierīgā dvēsele neliktu tev meklēt vēl kādus iedvesmas un izklaides variantus. Tā nu plēsīsies uz pusēm, cerībā gūt prieku, komfortu un labsajūtu abās vietās.

Horoskops jaunavai

Šodien neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Notiekošais neilgosies pēc tavas kontroles un virsvadības. Vienkārši, atpūties, svini svētkus un uzkrāj enerģiju, kas tev ļoti drīz noderēs.

Horoskops svariem

Saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par niansēto un jēgpilno baudas sajūtu vari pateikties savam mīļotajam.

Horoskops skorpionam

Neskatoties uz tavu plānu un darīšanu augstumiem un plašumiem, viss notiks uz pacilājošas un pozitīvas frekvences. Vienīgi bīsties un sargies no sasteigtām darbībām un haotiskām kustībām.

Horoskops strēlniekam

Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām, Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Jūsu kopīgos plānus nespēs ietekmēt nelabvēlīgā laika prognoze.

Horoskops mežāzim

Šodien jau vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajiem ierastajiem svētku rituāliem. Bagātīgs galds un dvēseles komforts – viss pēc kā tieksies tava nu jau mierīgā sirds.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nekur nav jāsteidzas ja nu vienīgi uz svecīšu aizdegšanas rituālu. Atmet jebkādas aizdomas un nekļūsti smieklīgs vainas sindroma ietekmē. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tavā dzīvē.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Arī jebkādi mēģinājumi apmuļķot savu labsajūtu, būs ļoti uzkrītoši redzami. Parūpējies, lai tavā zaļu skapītī būtu visi nepieciešamie vitamīni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 11. novembris

Ko neredzējām iepriekš?

05:55

Skaties TVPlay!

Bernards

2. sezona, 11. sērija. 2007. g.

17:50

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 315. sērija. 2019. g.

20:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 314. sērija. 2019. g.

20:40

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 220. sērija. 2019. g.

23:45

Skaties TVPlay!

Uzticies

1. sezona, 10. sērija. 2017. g.

02:40

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 220. sērija. 2019. g.