Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Piektdiena, 11. oktobris

01:45

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Faziletas kundze un viņas meitas

MRS. FAZILET AND HER DAUGHTERS

2017. g.

1. sezona, 45. sērija

Stāsta centrā ir Fazileta – sieviete, kura pēc vīra nāves viena ir audzinājusi divas meitas, kas nebūt nav bijis vienkārši vai viegli, tāpēc cieši nolēmusi nepieļaut, ka meitas manto viņas likteni. Fazileta darīs visu, lai viņu dzīves būtu pārtikušas un laimīgas. Fazileta cīnīsies, lauzīs ceļu sev un bērniem uz labāku dzīvi, nesmādējot gandrīz nekādus līdzekļus. Faziletas vecākā meita Hazana strādā sporta klubā, un uz viņu patiesībā Fazileta lielas cerības neliek. Abu starpā valda ļoti sarežģītas attiecības – Hazana mātei pārmet mīlestības trūkumu un nesaprot mātes dzīšanos pēc materiāliem labumiem. Savukārt māte vecāko meitu uzskata par neglīto pīlēnu, lai arī viņa savu skaistumu tikai paslēpusi aiz puiciskā ģērbšanas stila. Pavisam cits gadījums ir jaunākā meita – Edže, kurai Fazileta ir ieplānojusi spožu nākotni un modeles karjeru, tāpēc cītīgi vadā pa dažādiem konkursiem, kuros tiek vērtēts ārējais skaistums. Fazileta gan saprot, ka ne tikai modeles darbs var nodrošināt pārticību, skaidrs, ka to var panākt arī, atrodot meitām piemērotus un labi nodrošinātus līgavaiņus. Edže jau ir iemīlējusies kaimiņu puisī no nabadzīgas ģimenes, un tas, protams, mērķtiecīgajai mātei nav pa prātam. Hazana tikmēr jau gadiem slepeni iemīlējusies izskatīgā bagātniekā Sinanā, kurš ar savām dēkām ar neskaitāmām sievietēm regulāri gozējas dzeltenās preses lappusēs. Protams, pienāks diena, kad arī Sinans ievēros simpātisko meiteni, tomēr viņš tāds nebūs vienīgais, un arī attiecību trijstūris šajā seriālā ir garantēts.

02:30

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 199. sērija. 2019. g.