Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 26. augusts

Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jo augstāk bangos emocijas, jo graujošāka to iedarbība uz tavām attiecībām. Šodien sacentīsieties, kuram pareizāks dzīves uzskats, skaitīsiet pārkāptos baušļus un mērīsieties vērtībām.

Horoskops vērsim

Ja aizrausies ar savu plānu slavināšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes un pieturies pie durvju kliņķa. Vairies no nepatiesas informācijas un no skaudīgiem cilvēkiem.

Horoskops dvīņiem

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu draugu un paziņu loku, ja sāc lūkoties pēc jauna virziena savā dzīvē. Nodomus realizē nekavējoties un daudz nemeditējot.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var radi var neierasties uz saplānotajām pusdienām vai vakariņām tāpēc lūko pēc alternatīva varianta.

Horoskops lauvai

Pamēģini nomainīt sadzīves laika grafiku. Tas attiecas gan uz tavu personīgo rutīnu plānojumu, gan tuvinieku dienas kārtību. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops jaunavai

Fiziskās enerģijas būs daudz, lai izpaustos darbībā, bet vārdu spēks var ārdīt pretinieka sabūvētos nocietinājumus. Vairies no negatīvas informācijas, kas var saindēt tavu iekšējo pasauli.

Horoskops svariem

Ļoti aktīvi lūkosies pēc iespējas kaut ko izmainīt savā sadzīvē, bet šis praktiskās materiālistiskās nodarbes vajadzētu nedaudz atlikt, jo šodien ieteicams vairāk nodarbināt prātu - smelties jaunas zināšanas un iedvesmas.

Horoskops skorpionam

Brīnišķīga diena, lai nodotos pašizglītošanās un dzīves izziņas procesiem. Interesanti un iedvesmojoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē.

Horoskops strēlniekam

Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar lielo informācijas bagāžu. Īpaši gaidīts būsi draugu sabiedrībā. Novēro laukumu un tikai tad iesaisties divdomīgās situācijās.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas teritorijas vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz jaunu zināšanu un enerģijas sasmelsies.

Horoskops ūdensvīram

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem sadzīvē kā arī uz attiecībām no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks pārdomāt savu vietu dzīvē, lūkot virzienu, kurš jāizvēlas, par patiesību un maldiem.

Horoskops zivīm

Instinktīvi sajutīsi pareizo virzienu, lai atgrieztos uz platā dzīves lielceļa. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar kādu garīgo praksi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 26. augusts

Ko neredzējām iepriekš?

05:00

Karamba!

1. sezona, 11. sērija. 2010. g.

05:55

Skaties TVPlay!

Bernards

1. sezona, 8. sērija. 2005. g.

09:20

Skaties TVPlay!

Gonula

1. sezona, 21. sērija. 2015. g.

13:50

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 164. sērija. 2019. g.

17:50

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 238. sērija. 2019. g.

20:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 237. sērija. 2019. g.

20:40

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 165. sērija. 2019. g.

01:55

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

800 vārdi 2

2. sezona, 12. sērija. 2016. g.

02:40

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 165. sērija. 2019. g.