Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 15. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visas priekšrocības, kuras šodiena piedāvā personīgajā dzīvē, nepaslinko pilnībā izmantot. Sadarbojies ar saviem ceļa rādītājiem loģiku un aprēķinu, kuri tevi aizgādās īstajā vietā, īstajā laikā un pie īstā cilvēka.

Horoskops vērsim

Šodien vajadzētu pieskatīt savus kustamos un nekustamos īpašumus no garnadžiem un viltus mākleriem. Bet uz jauniem īpašumiem pat neskaties, jo neizbrienamie maldu ceļi garantēti.

Horoskops dvīņiem

Sargies no tev veltītām pārāk slavējošām runām un viltīgiem komplimentiem. Neļauj savām vājībām vai kāda cita vājībām nomākt patieso cilvēku centienus tavā labā. Šodien kaut nedaudz uzticies loģikai un veselajam saprātam.

Horoskops vēzim

Šodien tev veiksies romantikā, jaunu personīgo sakaru dibināšanā, flirta mākslā un citās mākslās no šī klāsta. Ļoti pragmatiska pieeja šiem jautājumiem pavērs iespēju uzlabot tavu finansiālo situāciju un sirsnīgi nosvinēt savu dzimtenīti!

Horoskops lauvai

Šodien piestrādā pie savas labsajūtas visplašākajās tās izpausmēs. Neatliec ārsta vizīti darba dēļ, atceries darbam vajadzīgs veselīgs darītājs. Tāpēc drošu prātu veic savas veselības diagnostiku un nepieciešamos restaurācijas darbus.

Horoskops jaunavai

Saskarsmē demonstrē savus organizatora un plānotāja talantus, kurus arī kolēģi un līdzcilvēki nespēs noignorēt. Šodienas tikšanās kardināli pamainīs tavus ilgtermiņa centienus.

Horoskops svariem

Šodien vairies no citu cilvēku pārlieku lielas ietekmes, pat ja viņu nodomi ir viscēlākie. Tādējādi vari sajusties emocionāli ietekmēts, kas savukārt tevi nomāks. Pārlieku augstus mērķus šodienai neizvirzi, jo rīt tevi var saistīt pavisam citi tālumi.

Horoskops skorpionam

Šodien tev ir dota iespēja atgriezties kādā situācijā un labot pagātnē pieļautās kļūdas. Visu noteiks runāšanas, dzirdēšanas un kompromisu māksla, lai galu galā nonāktu pie vēlamā kopsaucēja.

Horoskops strēlniekam

Laiku, kuru pazaudēsi vai izšķiedīsi šodien, nebūs iespējams atgūt. Tāpēc neiznieko šo dārgo resursu otršķirīgiem sīkumiem vai tukšām runām. Iespējams, nāksies izšķirties starp slepenu baudu un statusu sabiedrībā.

Horoskops mežāzim

Šodien neatmet ar roku pasākumiem, kuri šķietami nesola izdošanos. Ar neatlaidību var kalnus gāzt pat bez smagās tehnikas. Attiecībās neļauj sevi locīt visiem vējiem, saglabā savu mugurkaulu nelokāmu un tikai savai apziņai pakļautu.

Horoskops ūdensvīram

Izvairies risināt juridiskus un tiesu jautājumus, jo pastāv iespēja šajos strīdos iziet kā zaudētājam. Saskarsmē ar pavisam tuviem cilvēkiem, pacenties radīt sajūtu, ka viņi ir īpaši un neaizvietojami.

Horoskops zivīm

Pat visierūsējošākie darījumi šodien sola labu izdošanos. Tavas personīgās pievilcības un komunikācijas augstais līmenis palīdzēs atmūķēt visas aizslēgtās durvis. Mīlas attiecībās tik gludi neklāsies un vari piedzīvot arī noraidījumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 15. jūlijs

Ko neredzējām iepriekš?

13:50

Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 134. sērija. 2019. g.

17:50

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 196. sērija. 2019. g.

20:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 195. sērija. 2019. g.

20:40

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 135. sērija. 2019. g.

02:10

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 135. sērija. 2019. g.