Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. aprīlis

Laura, Jadviga

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Sagatavojies nopietnai un sarežģītai sarunai ar savu priekšnieku vai kādu, kurš darba hierarhijā stāv uz augstāka pakāpiena. No tevis pieprasīs fundamentālu atskaiti par paveikto. Liec aiz auss, sagatavošanās jau ir puse no uzvaras.

Horoskops vērsim

Attiecības ar sirdij tuviem cilvēkiem var izvērsties komēdijā vai drāmā. Savas jūtas un emocijas paudīsi neparastā, bet tev vien saprotamā manierē. Nestabilas savienības var neizturēt šo pārbaudījumu.

Horoskops dvīņiem

Emocionāli jutīsies pasmagi tāpēc arī jebkuras attiecības – gan darba, gan personīgās, veidosies ar pesimistisku fonu. Šodien izvēlies darboties izolēti no apkārtējās sabiedrības un rezultāti būs iepriecinošāki.

Horoskops vēzim

Šodien vajadzētu rāmi svētīt Zaļo ceturtdienu, bet tik mierīgi nemaz nesanāks. Koncentrē savu uzmanību uz detaļām. Neatļaujies piemirst kaut ko nosūtīt, parakstīt vai iesniegt. Būsi dalībnieks kādam pārsteidzošam notikumam vai situācijai darbā vai uz ielas.

Horoskops lauvai

Tavu dienas soļu raitums būs atkarīgs no manierēm, no izteiksmes veida un no tā, kā reaģēsi uz notiekošo. Paklupināsies, ja nebūsi uzticīgs savai pārliecībai vai ja mēģināsi līdzi skriet vairākumam.

Horoskops jaunavai

Parādīsies vēlme paspīdēt, izcelties, ieslēgsies radoši impulsi un, pat ja neesi atklājis sevī nekā no mākslinieka, varēsi paspīdēt ar kādām tikai tev piemītošām unikālām spējām vai slēptiem talantiem.

Horoskops svariem

Likumu zināšana un pareiza interpretācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu tevi interesējošā jautājumā. Ja neesi pārliecināts par savām zināšanām, ieteicams griezties pie attiecīgās tēmas speciālista vai profesionāļa.

Horoskops skorpionam

Šodien būs aktuāli profesionālās izglītošanās jautājumi. Negaidi, ka tev uz to norāda citi, pats izpēti iespējas kaut ko pamācīties. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst darba drošības pasākumiem vai to apgūšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs nepieciešama ļoti objektīva un emocionāli neitrāla attieksme, lai pareizi izvērtētu gan piespēlētās dzīves situācijas, gan naudas lietas un personīgos kontaktus. Svarīgi ir sev nemelot par redzēto un saprasto.

Horoskops mežāzim

Īpaši atbildīgs un aizbildniecisks būsi attiecībā uz savu mīļoto cilvēku vai bērnu. Nepareiza finanšu un laika plānošanas rezultātā vari palikt bez naudas un ar lielu nepadarīto darbu sarakstu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neiztiksi bez labi izplānotas un pārdomātas komunikācijas un atbildīgas attieksmes pret dažādiem noteikumiem, termiņiem un citiem saistošiem priekšrakstiem. Bez minēto īpašību izmantošanas kritikai tiks pakļautas tavas profesionālās izredzes.

Horoskops zivīm

Ja esi nolēmis šodien apciemot kādu ārstniecisko iestādi, beigās būsi neapmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem vai izmaksām. Darbā var saasināties attiecības ar kolēģiem un padotajiem, bet no tevis ir atkarīgs vai spēsi izlīdzināt nesaskaņas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Otrdiena, 16. aprīlis

11:40

Skaties TVPlay!

Nokauts

Volltreffer

2016. g.

Nokauts

Viktorija ir īsta karjeriste, visa viņas dzīve ir pakārtota darbam. Viņa ir futbola kluba Bayern talantu medniece, un pienākusi viņas lielā iespēja – nokārtot kāda talantīga futbolista transfēru no Dortmundes kluba uz Bayern. Nekavējoties Viktorija lec mašīnā, lai dotos uz Dortmundi, kur notiek svarīgs futbola mačs. Spēles laikā Viktorijai pa galvu trāpa futbola bumba, un viņa zaudē samaņu. Atmostoties jaunā sieviete ir zaudējusi atmiņu, viņa neatceras pat savu vārdu. Labi, ka viņa atrodas ļoti jaukā ģimenē ar mīlošu vīru Filipu un burvīgiem bērniem. No viņiem Viktorija uzzina, ka viņa ir Dorte no Dortmundes. Taču viņa vēl nenojauš, ka šo visu Filips sarīkojusi un gatavs uz jebko, lai aizkavētu talantīgā futbolista pārpirkšanu. Tomēr šī ģimenes spēlēšana iepatiksies ne tikai Viktorijai, bet arī pašam Filipam.

14:00

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 75. sērija. 2019. g.

17:50

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 106. sērija. 2019. g.

20:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 106. sērija. 2019. g.

20:40

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 76. sērija. 2019. g.

02:15

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 76. sērija. 2019. g.