Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 26. marts

Eiženija, Ženija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi ir neizsmeļami, izmanto šo spēku prātīgi un nepārcenties. Kontrolē, kad un kur apstāties. Šodien vari gūt uzvaru pār kādu konkurentu vai sāncensi.

Horoskops vērsim

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties šādās vietās. Ja gaidi uz kādu lēmumu vai dokumenta apstiprinājumu, tas noteikti kavēsies.

Horoskops dvīņiem

Dod priekšroku darbiem nevis runām. Vari atjaunot kādu pazīšanos vai darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, rēķinies, ka to izskatīšana prasīs daudz lielāku laiku nekā biji rēķinājies..

Horoskops vēzim

Visās attiecību formās nepieciešams skaidrs prāts, reālistiska situācijas uztvere un uzticēšanās. Uzliesmojošās dusmas un neapmierinātību labāk novadīt ar fiziskā darba vai sporta palīdzību.

Horoskops lauvai

Tavā ceļā var nostāties kāds bīstams, apķērīgs un ietekmīgs konkurents. No pagātnes dzīlēm var uzliesmot kāda sena sacensība vai arī tevī pamodīsies vēlme izvilkt vecos kaujas cirvjus.

Horoskops jaunavai

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Domā kā panākt veselīgu kolektīvo garu.

Horoskops svariem

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari izvairies no iesaistīšanās šajos pasākumos un nepieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs.

Horoskops skorpionam

Pienākumu pildīšanā nāksies saskarties ar nemitīgiem šķēršļiem un apgrūtinājumiem. Pieturies pie principa „acis darba izbijās, rokas darba nebijās” un tik rullē uz priekšu.

Horoskops strēlniekam

Nebūtu arī par ļaunu, ja šodien sameklētu savu darba kombinezoniņu un ķertos pie kārtīga, taustāma darba. Katrā ziņā uzņemies kontroli pār procesiem, lai ātrāk izbeigtu apkārt valdošo haosu.

Horoskops mežāzim

Ja esi nodarbināts sfērās, kas strādā ar iekārtām un informācijas apstrādi, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savās dienas gaitās saglabā zināmu konfidencialitāti.

Horoskops ūdensvīram

Tev vajadzētu pārskatīt nākotnes plānus attiecībā uz saviem partneriem. Īpašu entuziasmu izrādīsi par kādu atliktu projektu vai darījumu. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops zivīm

Tev par katru cenu nevajadzētu mēģināt uzņemties atbildību par tiem procesiem, kurus izstrādājuši un apstiprinājuši tavi priekšteči. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Otrdiena, 26. marts

Ko neredzējām iepriekš?

05:50

Skaties TVPlay!

Bernards

2. sezona, 246. sērija. 2005. g.

14:00

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 60. sērija. 2019. g.

17:50

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 85. sērija. 2019. g.

20:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

LNT ziņas

7. sezona, 85. sērija. 2019. g.

20:40

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 61. sērija. 2019. g.

02:50

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

9. sezona, 61. sērija. 2019. g.