Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. marts

Ģertrūde, Gerda

Horoskops aunam

Daudz lielāku nozīmi iegūs spēja strādāt kopā ar bērniem un tuviniekiem. Ģimenē sagaidāms jaunais pārmaiņu raunds, kurš tikai šodien iezīmēsies, bet pilnus apgriezienus iegūs tikai pēc kāda laika.

Horoskops vērsim

Koncentrēšanās spējas un nosvērtā nopietnība palīdzēs izturēt situāciju radīto spriedzi vai atsevišķu cilvēku spiedienu. Visās šeptēs ar lielāku vai mazāku naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās.

Horoskops dvīņiem

Tevi pārsteigs paziņu vai draugu norobežošanās un turēšanās pie vecām dogmām. Visos darījumos ar naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās un izsmeļoša informācija.

Horoskops vēzim

Briestošās pārmaiņas mājās sāksies ar gluži nemanāmām izmaiņām vai nebūtiskiem signāliem. Necenties pareģot vai steigties notikumiem pa priekšu. Koncentrējies uz savām spēka rezervēm un spodrini savas plintes.

Horoskops lauvai

Tava naudas laipa šodien būs galīgi nestabila, bet nevajadzētu arī neko pasākt šajā sakarā. Ņemot vērā iepriekšminēto, nespēsi pilnībā izbaudīt mīlas priekus, kaut gan iespējas tiks dotas.

Horoskops jaunavai

Šodien var būt tavs uzvaras brīdis, kad izdosies atbrīvoties no mūdžiem, kuri ne pa jokam ir pabojājuši tavu sestdienas kvalitāti. Bet var gadīties, ka ārējie apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribēšanu.

Horoskops svariem

Darbošanās būs balstīta uz instinktiem un nepārvaramiem impulsiem. Visas šīs krāšņās buķetes rezultātā, mainīsies attiecību klimats. Šādas izmaiņas parasti nāk komplektā ar dažādām neprognozējamām parādībām.

Horoskops skorpionam

Savu stingro mugurkaulu nevarēsi demonstrēt, jo dzīvesbiedri būs spēcīgāki un nāksies locīties atbilstoši viņu iegribu vēja rādītājam. Gatavojies uz garu dienu un bezmiega nakti.

Horoskops strēlniekam

Sirds drāmas atstās spēcīgāku nospiedumu uz tavu dzīvi, kā būtu vēlējies. Vari saņemt spiedienu no saviem partneriem, kā iespaidā zaudēsi ne tikai savu teikšanu, bet nāksies rēķināties arī zaudējumiem nākotnē.

Horoskops mežāzim

Tevī var mosties instinktīva agresija, kā atbilde uz saņemtajiem varas demonstrācijas vingrinājumiem. Emociju izvirdumi var novest pie nepareiziem lēmumiem attiecībās.

Horoskops ūdensvīram

Priecājies par savu brīvo fantāziju lidojumu. Ļausi vaļu emocionālām izpausmēm arī attiecībās ar tuviniekiem. Visa bilde var mainīties vienā īsā laika sprīdī, tāpēc par katru cenu neturies pie kāda no dienas kārtības punktiem.

Horoskops zivīm

Šodienas Jaunais mēness sola sadzīvošanu ar pasauli instinktu līmenī. Ja nepieņemsi diktētos noteikumus, tev tiks ierādīta vieta ar spēka metodēm. Necenties rakstīt savus likumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Trešdiena, 14. marts

08:15

Skaties TVPlay!

Apsolītā

Indijas romantiskais seriāls, 2007. g.

09:15

Skaties TVPlay!

Likteņa līkloči

Нити судьбы

Ukraina seriāls, 2016. g. (krievu val. ar subt.latv.val.)

Stāsts par divām māsām, kuru ceļi pēc vecāku nāves aizgāja katrai uz savu pusi.

1. sezona, 13. sērija

Stāsts par divām māsām, kuru ceļi pēc vecāku nāves aizgāja katrai uz savu pusi. Katja palika un izauga turīgā vectēva ģimenē, kur viņai nekas netrūka, kamēr jaunākā māsa Olga nonāca pilnīgi nožēlojamos dzīves apstākļos – postā un nabadzībā. Olga pakļuva zem automašīnas riteņiem un zaudēja atmiņu, bet automašīnas vadītājs, lai slēptu šo negadījumu, paņēma meiteni savā ģimenē un iedeva viņai citu vārdu. Pēc daudziem gadiem liktenis liek abu māsu ceļiem atkal krustoties, tikai nu viņas ir sāncenses – abas iemīlējušās vienā un tajā pašā vīrietī. Vai māsas vispār pazīs viena otru? Un kuru no viņām patiesībā mīl Vadims? Asiņainas intrigas, ģimenes noslēpumi, mīlestība un nenovīdība, atriebība un piedošana, cīņa par laimi un dzīvību – šos visus pārbaudījumus liktenis ir uzlicis Katjai un Oļai.

18:00

Atkārtojums Turpinājums
Skaties TVPlay!

Mani remonta noteikumi 2

2. sezona, 8. sērija. Austrālijas realitātes šovs, 2014. g.

20:40

Skaties TVPlay!

Degpunktā

8. sezona, 53. sērija. Informatīvs raidījums

21:10

Skaties TVPlay!

Zebra 2

2. sezona, 11. sērija. Raidījums

02:30

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Degpunktā

8. sezona, 53. sērija. Informatīvs raidījums

04:45

Atkārtojums

Karamba!

Humora raidījums