Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops vērsim

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops dvīņiem

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops vēzim

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops lauvai

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops jaunavai

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

Horoskops svariem

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops skorpionam

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops strēlniekam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops mežāzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops ūdensvīram

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops zivīm

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pieliec svētku lentīti savam digitālajam “es”!

Jau 10 gadus valsts svētku laikā pie apģērba piespraužam sarkanbaltsarkanu lentīti, tā izrādot cieņu Latvijai un par mūsu valsts brīvību kritušajiem karavīriem.

Sarkanbaltsarkanā lentīte kļuvusi par neatņemamu valsts svētku tradīciju. Lentītes tiek locītas un nēsātas visā Latvijā. Arī mēs aicinām ikvienu turpināt sarkanbaltsarkano lentīšu tradīciju un šogad piespraust to gan apģērbam, gan arī savai profila bildei sociālajā tīklā ”Facebook”.

Pieliec lentīti!

Seko īpašajai svētku programmai televīzijas kanālā LNT

Vai zini, kā šī tradīcija aizsākās?

Lentīšu locīšanas pirmsākumi meklējami 2007. gadā, kad šo tradīciju iedibināja telekanāls LNT. Toreiz daudzi nemaz nav zinājuši, kas svinams 11. novembrī, tāpēc bija vēlme skaidrot vēsturi un jauniešos audzināt patriotismu. Šis laiks sakrita arī ar filmas ”Rīgas sargi” pirmizrādi. Pēcāk sarkanbaltsarkano lentīšu akcija ieguva plašākus apmērus, un LNT šim pasākumam deva oficiālo nosaukumu “Patriotu nedēļa”, kas ilgst no 11. līdz 18. novembrim.

Saistītais saturs