Šis video jauniešiem no Latvijas nodrošina ceļazīmi uz Kannām

Komentāri

Reklāmas festivāla Cannes Lions nacionālajā atlasē uzvaru guvis video, kas patriotiskās noskaņās mudina sabiedrību aizdomāties par zemo braukšanas kultūru uz Latvijas ceļiem. Lai aktualizētu būtisko tēmu, jaunieši mūsdienīgajā video integrējuši vēsturiskus kadrus ar Baltijas ceļu. Latviju prestižajā reklāmas festivālā kategorijā FILM šā gada jūnijā Kannās pārstāvēs Rihards Gēcis un Ritvars Bluka.

Atlases finālā iekļuva arī komandas Jāņa Milzarāja un Jāņa Indrika, kā arī Riharda Gromula un Induļa Švāģera – Grieža sastāvos, taču ceļazīmi uz Kannām godam izcīnīja Rihards Gēcis un Ritvars Bluka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis ir neticams piedzīvojums, kura laikā atļaujamies būt eklektiski radoši savā domu lidojumā, novērtējot savas komandas kvalitātes un paši sev atzīstot nepilnības. It`s a long way to the top if you`re in rock`n`roll,” uzvaras emocijās dalās Rihards Gēcis.

Jaunajiem reklāmistiem un kameras guru tika piešķirts uzdevums, sagatavot video materiālu, kas pievērstu sabiedrības uzmanību zemajai braukšanas kultūrai uz Latvijas ceļiem, turklāt uzdevums bija jāveic precīzi 24 stundu laikā. Atbilstoši uzdevumam, komandām bija jāsagatavo 60 sekunžu video materiāls, kurus izvērtēja žūrija. Šogad, lai pieņemtu svarīgo lēmumu, tika deleģēts profesionāls žūrijas sastāvs: žūrijas priekšsēdētājs Reinis Traidās un žūrijas locekļi – Rihards Frīdenbergs, Inbox.lv, Kaspars Tupiņš, LUKoil, mūziķis Ozols, Marianna Minigubajeva, mediju aģentūra OMD un Edgars Stanga, radošā aģentūra McCann.

”Šogad gaidāma arī dokumentālā filma, kas iemūžinās ne vien ceļu uz Kannām, bet arī festivāla aizraujošākos brīžus. Konkursa organizatoru komanda kopā ar Latvijas pārstāvjiem un operatoru ceļojumā dosies ar auto un centīsies video ”noķert” pasaules lielākā reklāmas nozares festivāla garšu,” turpmākajos soļos dalās Cannes Lions oficiālā pārstāvja Latvijā Inbox.lv Pārdošanas un Mārketinga nodaļas vadītājs Rihards Frīdenbergs.

Francijas pilsētā Kannās festivāls šogad norisināsies jau 63. reizi un ilgs no 18. jūnija līdz 25. jūnijam. FILM kategorijā pasaules spēcīgākajiem reklāmistiem tiks dotas 48 stundas, lai rezultātā demonstrētu savas prasmes 60 sekunžu garā reklāmas video. Šogad “Cannes Lions” pulcēs aptuveni 15 tūkstošus dalībnieku no teju 100 pasaules valstīm.

Konkursa organizatori sedz ceļojuma izmaksas, naktsmītnes un reģistrācijas izdevumus, lai nacionālās atlases uzvarētāji varētu piedalīties Cannes Lions radošās izcilības festivāla starptautiskajā konkursā FILM kategorijā.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl