Šis video jauniešiem no Latvijas nodrošina ceļazīmi uz Kannām

Komentāri

Reklāmas festivāla Cannes Lions nacionālajā atlasē uzvaru guvis video, kas patriotiskās noskaņās mudina sabiedrību aizdomāties par zemo braukšanas kultūru uz Latvijas ceļiem. Lai aktualizētu būtisko tēmu, jaunieši mūsdienīgajā video integrējuši vēsturiskus kadrus ar Baltijas ceļu. Latviju prestižajā reklāmas festivālā kategorijā FILM šā gada jūnijā Kannās pārstāvēs Rihards Gēcis un Ritvars Bluka.

Atlases finālā iekļuva arī komandas Jāņa Milzarāja un Jāņa Indrika, kā arī Riharda Gromula un Induļa Švāģera – Grieža sastāvos, taču ceļazīmi uz Kannām godam izcīnīja Rihards Gēcis un Ritvars Bluka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis ir neticams piedzīvojums, kura laikā atļaujamies būt eklektiski radoši savā domu lidojumā, novērtējot savas komandas kvalitātes un paši sev atzīstot nepilnības. It`s a long way to the top if you`re in rock`n`roll,” uzvaras emocijās dalās Rihards Gēcis.

Jaunajiem reklāmistiem un kameras guru tika piešķirts uzdevums, sagatavot video materiālu, kas pievērstu sabiedrības uzmanību zemajai braukšanas kultūrai uz Latvijas ceļiem, turklāt uzdevums bija jāveic precīzi 24 stundu laikā. Atbilstoši uzdevumam, komandām bija jāsagatavo 60 sekunžu video materiāls, kurus izvērtēja žūrija. Šogad, lai pieņemtu svarīgo lēmumu, tika deleģēts profesionāls žūrijas sastāvs: žūrijas priekšsēdētājs Reinis Traidās un žūrijas locekļi – Rihards Frīdenbergs, Inbox.lv, Kaspars Tupiņš, LUKoil, mūziķis Ozols, Marianna Minigubajeva, mediju aģentūra OMD un Edgars Stanga, radošā aģentūra McCann.

”Šogad gaidāma arī dokumentālā filma, kas iemūžinās ne vien ceļu uz Kannām, bet arī festivāla aizraujošākos brīžus. Konkursa organizatoru komanda kopā ar Latvijas pārstāvjiem un operatoru ceļojumā dosies ar auto un centīsies video ”noķert” pasaules lielākā reklāmas nozares festivāla garšu,” turpmākajos soļos dalās Cannes Lions oficiālā pārstāvja Latvijā Inbox.lv Pārdošanas un Mārketinga nodaļas vadītājs Rihards Frīdenbergs.

Francijas pilsētā Kannās festivāls šogad norisināsies jau 63. reizi un ilgs no 18. jūnija līdz 25. jūnijam. FILM kategorijā pasaules spēcīgākajiem reklāmistiem tiks dotas 48 stundas, lai rezultātā demonstrētu savas prasmes 60 sekunžu garā reklāmas video. Šogad “Cannes Lions” pulcēs aptuveni 15 tūkstošus dalībnieku no teju 100 pasaules valstīm.

Konkursa organizatori sedz ceļojuma izmaksas, naktsmītnes un reģistrācijas izdevumus, lai nacionālās atlases uzvarētāji varētu piedalīties Cannes Lions radošās izcilības festivāla starptautiskajā konkursā FILM kategorijā.

Video!

Lasi vēl