FOTO: Cūkkūts Uzvaras parkā pēc 9. maija svinībām

155 komentāri
FOTO: Cūkkūts Uzvaras parkā pēc 9. maija svinībām
Foto avots: facebook.com/esiatbildigs

Pēc grandiozajām 9. maija svinībām Uzvaras parkā nākamās dienas rītā redzama īsta cūkkūts – parka celiņu malā mētājas atkritumu maisi, kartona gabali un tukši vienreiz lietojamo ēdienu trauki.

Tādu ainu Uzvaras parkā rītā pēc svinībām novērojuši vairāki aculiecinieki, tāpat par to ziņo arī biedrība Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs. ”Mēs šīs bildes ielikām cūcības dēļ, ne 9. maija dēļ. Un cūcībai nav attaisnojuma, lai kur tā būtu. Kulturāls cilvēks savāks aiz sevis gan Uzvaras parkā, gan Līgo svētkos, gan vienkārši ikdienā,” tā vēsta ieraksts biedrības Facebook lapā.

Foto:

Jau ziņojām, ka kopumā svinībās Uzvaras parkā sestdien piedalījušies līdz 220 tūkst. cilvēku. Par šādām pasākumus organizējušās biedrības 9.maijs.lv aplēsēm informēja tās vadītājs Vadims Baraņņiks.

Tikmēr policija konkrētu pasākumus apmeklējušo cilvēku skaitu nenosauc, vien norāda, ka ļaužu bijis vairāk nekā pērn, kad 9. maijs bija darba diena. Pērn Uzvaras parkā saskaņā ar organizatoru aplēsēm pulcējās vairāk nekā 150 000 cilvēku.

155 komentāri