Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vēlams pievērst uzmanību signāliem, kurus raida tavs organisms un, ja saklausi trauksmes zvanus, dodies pēc profesionālas palīdzības. Apzinies, ka šodien pieņemtie lēmumi būs jāpārskata visdrīzākajā laikā.

Horoskops vērsim

Ja nesaņemsi sapratni un atbalstu no saviem mājiniekiem, noteikti to sagaidīsi no saviem darbabiedriem, klientiem vai tālumā mītošiem paziņām. Padalies savos pārdzīvojumos un kļūs vieglāk.

Horoskops dvīņiem

Šodien personīgās dzīves līkloči kļūs nepārskatāmi un grūti izbraucami. Parādīsies neatvairāma doma un arī vēlme spert kādu neatgriezenisku soli. Ja pratīsi noregulēt straujo elpošanu un domāšanu, spēsi izvairīties no kļūdas.

Horoskops vēzim

Dienu ieteicams uzsākt lēni, lai pāreja uz darba pienākumu veikšanu nebūtu pārāk traumējoša. Garastāvokļa un dienas plānu mainība šodien garantēta, līdz ar to nebēdā, ja tev vispār nav konkrētu plānu.

Horoskops lauvai

Pārāk nesaceries un nepaļaujies uz rožainiem nākotnes solījumiem. Pragmatisms robežosies ar romantiskām atkāpēm no pieņemtā. Nelieli eksperimenti radošā vai emocionālā sfērā, atvieglos bēdīgu ziņu saņemšanas gadījumā.

Horoskops jaunavai

Lielos un atbildīgos darbus mēģini nobīdīt līdz pusdienlaikam. Ja lolo kādus oriģinālus un tālejošus plānus, rēķinies, ka uzradīsies kādi šķēršļi vai mūdži, kas to visu vēlēsies sabojāt. Nevienam nestāsti par saviem nodomiem.

Horoskops svariem

Šodien piedzīvosi sajūtu, ka grūtākais jau aiz muguras un lielā krīze jau pārdzīvota. Gaidot uz kādu atbildi vai lēmumu kādā lietā, centies sevi nodarbināt kaut vai sadzīviskā līmenī.

Horoskops skorpionam

Nesūdzies un nepārdzīvo par galīgi nebūtiskām lietām kā arī nepārdzīvo par citu cilvēku nevadāmajiem noskaņojumiem un mainīgajām prioritātēm. Gan profesionālā, gan personīgā partnerība šodien tāda uzbudināta un adataina.

Horoskops strēlniekam

Šodien nesadali savus spēkus un nepievērs uzmanību citu problēmām, izņemot gadījumus, ja palīdzība vajadzīga pašiem tuvākajiem. Nepiever acis uz saviem trūkumiem, bet centies ar tiem kaut kā tikt galā.

Horoskops mežāzim

Šodien atkal sajutīsi nepieciešamību pēc jaunas dzīves stratēģijas. Profesionālā reputācija, personīgais vai ģimenes bizness, attiecības atkal kļūs par svarīgu motivāciju, lai kaut ko jaunu uzsāktu.

Horoskops ūdensvīram

Tava apņēmība šodien nebūs ilgtspējīga un ļoti ātri zaudēsi interesi par uzsākto. Pie apvāršņa parādīsies cilvēki, kuri var likt tev pārskatīt personīgās dzīves notikumus.

Horoskops zivīm

Ja tiešām vēlies pavadīt efektīva darba piesātinātu dienu, neķeries pie darbiem, kuru veikšanas metodika un principi ir galīgi neskaidri. Tur arī iestrēgsi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kārlis (5 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija un logopēda nodarbības

Kārlis ir draudzīgs un foršs zēns. Kārlim ir autiskā spektra traucējumi, līdz ar to viņa ikdiena norit pēc konkrēta režīma, kura ievērošana ir ļoti svarīga. Viņš jau divarpus gadus apmeklē arī bērnudārzu, un bērni labprāt ar viņu draudzējas un palīdz.

Kārlim ļoti patīk bērnudārzā, taču viņš nerunā, tādēļ viņam ļoti nepieciešamas logopēda nodarbības, kā arī ABA terapija, kas palīdzēs attīstīt socializēšanos un pašaprūpes iemaņas.

Kārlis

Marta (5 gadi)

Nepieciešamība: Jaunas ortozes

Martai ļoti vajadzīgas jaunas ortozes, kas palīdzēs pilnvērtīgi augt un attīstīties. Meitenītes fizioterapeite ikdienas darbībās redz un ir pārliecināta, ka Martai ir milzīgs potenciāls. Marta strauji aug, līdz ar to viņai nepieciešamas jaunas ortozes, kas būtu piemērotas meitenes specifikācijai un ļautu pilnvērtīgi dzīvot.

Marta

Marija (11 gadi)

Nepieciešamība: Operācija Vācijā (uzturēšanās un ceļa izdevumu segšana)

Marija ir dzimusi ar smagu iedzimtu muguras smadzeņu anomāliju. Kopš savas dzimšanas Marija ir pārdzīvojusi jau vairāk nekā 20 operācijas, bet nepadodas un enerģijas pilnas cenšas dzīvot tālāk.

Lai saglabātu pašreizējo veselības stāvokli Marijai reizi pusgadā ir nepieciešamas operācijas Vācijā, jo Latvijas medicīna tehniski nevar nodrošināt šāda veida operācijas. Operācijas izmaksas tiek segtas no valsts līdzekļiem, taču uzturēšanās un ceļa izdevumi tiek segti no Bērnu slimnīcas fonda līdzekļiem. Uzturēšanās Vācijā parasti ir no piecām dienām līdz divām nedēļām.

Marija

Artūrs (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija

Artūrs ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs bērns. Zēna ģimene dzīvo Bauskā un puisītis apmeklē specializēto bērnudārzu. Artūram ir autiskā spektra traucējumi. Pateicoties līdz šim saņemtajai rehabilitācijai, bērna attīstība pakāpeniski virzās uz priekšu, viņš jau sāk mācīties veidot dialogu, ir spējīgs paprasīt vajadzīgo. Diemžēl zēna vārdu krājums ir ļoti skops, tomēr ar katru nākamo nodarbību vērojama attīstība, tādēļ būtiski turpināt nodarbības pie speciālista.

Artūrs