Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Kārlis (5 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija un logopēda nodarbības

Kārlis ir draudzīgs un foršs zēns. Kārlim ir autiskā spektra traucējumi, līdz ar to viņa ikdiena norit pēc konkrēta režīma, kura ievērošana ir ļoti svarīga. Viņš jau divarpus gadus apmeklē arī bērnudārzu, un bērni labprāt ar viņu draudzējas un palīdz.

Kārlim ļoti patīk bērnudārzā, taču viņš nerunā, tādēļ viņam ļoti nepieciešamas logopēda nodarbības, kā arī ABA terapija, kas palīdzēs attīstīt socializēšanos un pašaprūpes iemaņas.

Kārlis

Marta (5 gadi)

Nepieciešamība: Jaunas ortozes

Martai ļoti vajadzīgas jaunas ortozes, kas palīdzēs pilnvērtīgi augt un attīstīties. Meitenītes fizioterapeite ikdienas darbībās redz un ir pārliecināta, ka Martai ir milzīgs potenciāls. Marta strauji aug, līdz ar to viņai nepieciešamas jaunas ortozes, kas būtu piemērotas meitenes specifikācijai un ļautu pilnvērtīgi dzīvot.

Marta

Marija (11 gadi)

Nepieciešamība: Operācija Vācijā (uzturēšanās un ceļa izdevumu segšana)

Marija ir dzimusi ar smagu iedzimtu muguras smadzeņu anomāliju. Kopš savas dzimšanas Marija ir pārdzīvojusi jau vairāk nekā 20 operācijas, bet nepadodas un enerģijas pilnas cenšas dzīvot tālāk.

Lai saglabātu pašreizējo veselības stāvokli Marijai reizi pusgadā ir nepieciešamas operācijas Vācijā, jo Latvijas medicīna tehniski nevar nodrošināt šāda veida operācijas. Operācijas izmaksas tiek segtas no valsts līdzekļiem, taču uzturēšanās un ceļa izdevumi tiek segti no Bērnu slimnīcas fonda līdzekļiem. Uzturēšanās Vācijā parasti ir no piecām dienām līdz divām nedēļām.

Marija

Artūrs (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija

Artūrs ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs bērns. Zēna ģimene dzīvo Bauskā un puisītis apmeklē specializēto bērnudārzu. Artūram ir autiskā spektra traucējumi. Pateicoties līdz šim saņemtajai rehabilitācijai, bērna attīstība pakāpeniski virzās uz priekšu, viņš jau sāk mācīties veidot dialogu, ir spējīgs paprasīt vajadzīgo. Diemžēl zēna vārdu krājums ir ļoti skops, tomēr ar katru nākamo nodarbību vērojama attīstība, tādēļ būtiski turpināt nodarbības pie speciālista.

Artūrs