Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops vērsim

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops dvīņiem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops vēzim

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops lauvai

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops jaunavai

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops svariem

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops skorpionam

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops strēlniekam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops mežāzim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops ūdensvīram

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops zivīm

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kārlis (5 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija un logopēda nodarbības

Kārlis ir draudzīgs un foršs zēns. Kārlim ir autiskā spektra traucējumi, līdz ar to viņa ikdiena norit pēc konkrēta režīma, kura ievērošana ir ļoti svarīga. Viņš jau divarpus gadus apmeklē arī bērnudārzu, un bērni labprāt ar viņu draudzējas un palīdz.

Kārlim ļoti patīk bērnudārzā, taču viņš nerunā, tādēļ viņam ļoti nepieciešamas logopēda nodarbības, kā arī ABA terapija, kas palīdzēs attīstīt socializēšanos un pašaprūpes iemaņas.

Kārlis

Marta (5 gadi)

Nepieciešamība: Jaunas ortozes

Martai ļoti vajadzīgas jaunas ortozes, kas palīdzēs pilnvērtīgi augt un attīstīties. Meitenītes fizioterapeite ikdienas darbībās redz un ir pārliecināta, ka Martai ir milzīgs potenciāls. Marta strauji aug, līdz ar to viņai nepieciešamas jaunas ortozes, kas būtu piemērotas meitenes specifikācijai un ļautu pilnvērtīgi dzīvot.

Marta

Marija (11 gadi)

Nepieciešamība: Operācija Vācijā (uzturēšanās un ceļa izdevumu segšana)

Marija ir dzimusi ar smagu iedzimtu muguras smadzeņu anomāliju. Kopš savas dzimšanas Marija ir pārdzīvojusi jau vairāk nekā 20 operācijas, bet nepadodas un enerģijas pilnas cenšas dzīvot tālāk.

Lai saglabātu pašreizējo veselības stāvokli Marijai reizi pusgadā ir nepieciešamas operācijas Vācijā, jo Latvijas medicīna tehniski nevar nodrošināt šāda veida operācijas. Operācijas izmaksas tiek segtas no valsts līdzekļiem, taču uzturēšanās un ceļa izdevumi tiek segti no Bērnu slimnīcas fonda līdzekļiem. Uzturēšanās Vācijā parasti ir no piecām dienām līdz divām nedēļām.

Marija

Artūrs (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija

Artūrs ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs bērns. Zēna ģimene dzīvo Bauskā un puisītis apmeklē specializēto bērnudārzu. Artūram ir autiskā spektra traucējumi. Pateicoties līdz šim saņemtajai rehabilitācijai, bērna attīstība pakāpeniski virzās uz priekšu, viņš jau sāk mācīties veidot dialogu, ir spējīgs paprasīt vajadzīgo. Diemžēl zēna vārdu krājums ir ļoti skops, tomēr ar katru nākamo nodarbību vērojama attīstība, tādēļ būtiski turpināt nodarbības pie speciālista.

Artūrs