Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Labas gribas uzņēmējs

Balso par LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS 2017!

Strauji tuvojas konkursa LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS 2017 fināls, kad kopā noteiksim uzvarētāju,taču tagad ir īstais brīdis, kad sākt atbalstīt savus konkursa favorītus – nobalsojot par savu iemīļotu sociālu uzņēmēju, kas strādā Latvijas bērnu labā.

Katram uzņēmējam ir ideja par to, kā padarīt bērnību bezrūpīgāku un dzīvespriecīgāku. Viņi tic tam,ka Latvijā mītošu bērnu un jauniešu dzīves var padarīt labākas un, katru dienu strādājot ar bērniem, dara visu iespējamo, lai šo sapni īstenotu.

Tagad tieši JŪS varat ietekmēt konkursa gaitu! Šobrīd visiem aatoņiem dalībniekiem katra balss ir no svara, jo tikai Jūs noteiksiet, kuri seši konkursa dalībnieki iekļūs lielajā finālā, kur savas idejas prezentēs ekpertu komisijai un bērnu žūrijai.

24. janvārī apkoposim balsis un tad arī noskaidrosim, kuri ir tie seši veiksminieki, bet tikmēr, balsojiet un atbalstiet visas idejas. Par katru uzņēmēju balsot var tikai vienu reizi no saviem Facebook un Draugiem.lv kontiem līdz 24. janvāra plkst. 12:00.

LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS 2017 saņems 15 000 eiro atbalstu no TV3 Latvia savas iniciatīvas realizēšanai, profesionālu apmācību un pieredzējušu mentoru palīdzību. Šogad pateicoties sadarbībai ar SEB banku tiks piešķirti arī 5 000 eiro naudas balva. Šīs balvas īpašnieku noteiks bērnu žūrijas komisija.

Baiba Blomniece Jurāne - SIA "Barboleta" 193

Baiba Blomniece Jurāne - SIA "Barboleta"

193 balsis

Balsot

Latvijā līdz 60 000 bērnu ir mācīšanās grūtības zema mācību motivācija, vāja uzmanība, atmiņa, lasīšanas vai rēķināšanas grūtības. Ja skolēns saņem pieaugušo atbalstu un iespēju mācīties ar prieku, nākotnē iegūstam bērnu, kas vēlas iepazīt pasauli un mācīties. Mūsu attīstības speciālisti konsultācijās saskatīja bērnu stiprās un vājās puses, kā rezultātā radīja inovatīvu produktu – līdzsvara platformu intelektuālo un mācīšanās spēju attīstībai ar ķermeņa kustības palīdzību. Šis unikālais produkts dod iespēju mācīties ar prieku un attīstīt augstākas uzmanības un atmiņas spējas. Atbalsti mūs, lai mēs ātrāk varētu virzīt savu produktu Latvijas tirgū. Plašāku informāciju par attīstības speciālistu platformu var iegūt: www.baibasjuranesprakse.lv/macos-macities_specialisti-berna-attistibai/ www.facebook.com/attistibasspecialisti/

Rihards Krūmiņš – biedrība „Jauniešu Kustībai” 296

Rihards Krūmiņš – biedrība „Jauniešu Kustībai”

296 balsis

Balsot

2016.gada 15.novembrī, tika nodibināta biedrība “Jauniešu Kustībai”, kuras mērķis ir palīdzēt skolēniem/studentiem iegūt praktisku pieredzi darba tirgū. Mēs izmantojam neformālo izglītību un rodam iespēju iegūt jauniešiem pirmo darba pieredzi kādā uzņēmumā strādājot vai praktizējoties. Palīdzam iedrošināt jauniešus, lai pēc tam viņi lepni varētu teikt- ES VARU! ES GRIBU! ES NEBAIDOS! ES DARU! Vairāk Jūs uzzināsiet šeit - jauniesukustibai.lv/

Linda Lielbriede un Daniils Vladimirovs – „skolēns.lv” 75

Linda Lielbriede un Daniils Vladimirovs – „skolēns.lv”

75 balsis

Balsot

Mums rūp vienaudžu izglītība un komunikācija ne vien nākotnē, bet arī šobrīd,tāpēc esam izveidojuši interneta platformu – skolens.lv. Platformā skolēni, vecāki, skolotāji un izglītības entuziasti reģistrējas, piedāvājot palīdzību mācībās, veido blogu un dalās ar jaunumiem vai savu viedokli. Uzlabosim mācību sasniegumus kopā ar mācību platformu – skolens.lv . Vairāk informācijas par portālu un to autoriem ir iespējams atrast projekta interneta vietnē www.skolens.lv, kā arī apmeklējot projekta Facebook lapu www.fb.com/skolens.lv.

Mārtiņš Gulbis - Zinātnes skola “Laboratorium” 224

Mārtiņš Gulbis - Zinātnes skola “Laboratorium”

224 balsis

Balsot

Latvijā ļoti maz jauniešu izvēlas profesijas, kuras ir saistītas ar dabaszinātnēm – ķīmiju un fiziku. Viens no rādītājiem ir tas, ka centralizēto eksāmenu ķīmijā kārto mazāk nekā 4% un fizikā – mazāk nekā 8% no visiem vidusskolas skolēniem. Lai risinātu šo problēmu ir izveidota zinātnes skola „Laboratorium”. Katrā Zinātnes skolas nodarbībā ir eksperimenti, kurus veic paši dalībnieki un ar kuru palīdzību izzina un labāk izprot dažādas ķīmijas un fizikas likumsakarības. Zinātnes skolas nodarbību vadītāju aizrautība un degsme nereti bērnos rada motivāciju patstāvīgi pētīt fiziku un ķīmiju un apgūto ienest savās klasēs un skolā.Zinātnes skolas nodarbību mērķis ir ne tikai radīt bērniem un jauniešiem pozitīvu priekšstatu par zinātni un stingrus zināšanu pamatus fizikā un ķīmijā, bet arī radīt motivāciju saistīt savu nākotnes profesiju ar fiziku un ķīmiju. Par mūsu nodarbībām var vairāk uzzināt mājaslapā www.laboratorium.lv/lv/programms/skola, kā arī sociālajos tiklos Facebook www.facebook.com/groups/1541098372855082/

Diāna Mekša – Dienas centrs „Solis augšup” 147

Diāna Mekša – Dienas centrs „Solis augšup”

147 balsis

Balsot

“Solis augšup” ir Dienas centrs bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem. Es, Diāna, pārstāvu mūsu centra komandu, kurā ir apvienojušies speciālisti, vecāki un brīvprātīgie. Bērni un jaunieši, kuriem ir autiskā spektra traucējumi, bieži jūtas atstumti un nesaprasti, jo smadzeņu darbības īpatnības viņiem liedz pilnvērtīgi komunicēt un uztvert pasauli vienotā veselumā. Šiem bērniem ir nepieciešama atbalstoša vide, lai ne tikai attīstītu ikdienā nepieciešamās prasmes, bet arī atklātu un pielietotu savas īpašās spējas. Tādēļ mēs centrā veidojam specializētās darbnīcas, kurās jauniešiem ar autismu vienuviet būs iespēja saņemt individuāli izstrādātu sociālo rehabilitāciju, pilnveidoties un īstenot savus sapņus, kā arī iegūt draugus. Tikai kopā mums izdosies solis augšup!

Lāsma Sanda Belova – jauniešu līdzdalības programma „Taurētājs” 393

Lāsma Sanda Belova – jauniešu līdzdalības programma „Taurētājs”

393 balsis

Balsot

Man ir pārliecība- viena cilvēka izstumšana no kopējās labklājības apdraud kopienu, tautu, valsti un pasauli! Visvairāk vēlos, lai jaunieši, uzsākot patstāvīgu dzīvi, atrastu pamatu labklājībai dzimtajā vietā. Rosinot bērnus pēc iespējas agrāk pielietot prasmes un pieredzi, ir izveidota Jauniešu līdzdalības programma „Taurētājs”. Jaunieši, bezdarbnieki un brīvprātīgie, kļūst par atbalsta personām bērniem, kuri konkurences un salīdzināšanas apstākļos cieš no atstumšanas vai baidās tikt atstumti. Kopīgi viņi rada konkurētspējīgas vērtības: rokdarbus, priekšnesumus, pasākumus. Neliels ieguldījums ir novērtēts un atšķirības ārējā izskatā, domāšanā vai rīcībā nav iemesls atstumšanai.

Iveta Ziemele – biedrība „BērnuDraugi” 214

Iveta Ziemele – biedrība „BērnuDraugi”

214 balsis

Balsot

Galvenā problēma, kuru mēs vēlamies risināt ir bērnu namu bērnu izstumšana no kopējās sabiedrības. Mūs rīcības plāns ir motivēt, iesaistīt bērnus mūsu organizētās radošās, izglītojošāss un sporiskās aktivitātēs, kā izzinošas nometnes ar mērķi nostiprināt ģimeniskās vērtības, izglītības nozīmi un būt sociāli aktīviem. Vairāk informācija par mūsu darbību - www.facebook.com/BernuDraugi/

Līga Štāla – projekts „Ronjas skola” 196

Līga Štāla – projekts „Ronjas skola”

196 balsis

Balsot

Bērni par maz laika pavada brīvā dabā, dzīvo steigā, visa veida ekrānos pazaudējot bērnības piedzīvojumu un brīvības garšu pārāk agri! Mēs zaudējam saikni ne vien ar dabu, bet galvenokārt ar saviem bērniem un līdzcilvēkiem. Mēs zaudējam spēju pamanīt un ieklausīties. Sistēma prasa būt izcilam visās jomās un samaksa ir skarba, ja tu esi citādāks. Esot dabā mazinās stresa un trauksmes līmenis, palielinās koncentrēšanās spējas un uzmanības noturība, nostiprinās imunitāte un uzlabojas veselība. Cilvēks kopumā jūtas laimīgāks un apmierināts ar dzīvi. Tāpēc, Líga izveidos pirmo brīvdabas bērnudārzu mazajiem un vēlāk arī skolu lielajiem, kur katrs varēs atrast savu vietu, laiku un veidu, kā būt saskaņā ar sevi apgūstot visu dzīvei nepieciešamo.

Konkursa partneri:

Informatīvais atbalsts: