Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par konkursu LABĀ ROKA BIZNESĀ

Ir laiks cildināt mūsu “labās rokas” - cilvēkus, kas mūsu ikdienu padara krāsaināku, smaidīgāku un, viennozīmīgi, vieglāku. Šis ir aicinājums tieši Tev! Ja Tu esi administrators, asistents, sekretārs vai palīgs, šī ir lieliska iespēja parādīt, ka neapjūc stresa situācijās, spēj rast labāko risinājumu un ar savu profesionalitāti un mieru iedvesmo darbiem arī citus. Piedalies pats vai iedrošini savu kolēģi, draugu vai paziņu pieteikties un parādīt, ka tieši viņš ir LABĀ ROKA BIZNESĀ.

Kas Tev jādara?

 • Reģistrējies (no 20.02.2019. – 04.03.2019.)
 • Aicini kolēģus un draugus atbalstīt Tevi ar balsojumu (no 04.03.2019. – 11.03.2019.)
 • Esi viens no balsotāju TOP 16 un veiksmīgi izpildi žūrijas uzdotos uzdevumus (no 11.03.2019. - 15.03.2019.)
 • Sacenties ar vēl 7 dalībniekiem finālā (22.03.2019)
 • Un tituls LABĀ ROKA BIZNESĀ 2019 ir Tavs!

Dalībnieku TOP 8

Dana Vanaga

Es esmu klientu administratore uzņēmumā SIA "Scania...

Madara Kļaviņa

Printeris niķojas? Dators neklausa? Video izveidot?...

Zane Matuļone

Šaudās apkārt kā dzīvsudrabs! Uztur rūpi par...

Zane Tripka

360 grādi ap savu asi, tas ir par mani, labā roka,...

Laura Skujiņa

Lietvedības pārzine, kura mīl savu darbu un savus...

Laura Lietauniece

Esmu biroja administratore,uzņēmumā ar superīgu...

Lauma Simona Vēvere

RTU Studentu serviss Administratore, lietvede, apkalpošanas...

Dairis Kravalis

Esmu "Mācību centrs Liepa" ozols - atbalsts kolēģiem,...

Balvas

Žūrija

Kaspars Kotāns

CV.LV personāla atlases nodaļas vadītājs

Elīna Ņesterova

Officeday Latvia vadītāja

Neonila Hackēviča

SIA RSC, 2018. gada konkursa uzvarētāja

Zanda Lazda

Žurnāls Kapitāls, valdes priekšsēdētāja

Draugi un Partneri

Reģistrācija

 • * Obligāti aizpildāmie lauki

 • Izvēlies
  (horizontāla bilde, ieteicamais izmērs 800x500)

Konkursa “Labā roka biznesā 2019” noteikumi

1. PAR KONKURSU

SIA “Officeday Latvia” un SIA “All Media Latvia” organizē konkursu “Labā roka biznesā 2019”.

 • 1.1. Konkursa norises vieta: mājas lapa www.skaties.lv/labaroka
 • 1.2. Konkursa būtība: Organizatori aicina konkursā pieteikties administratores, administratorus, sekretāres, sekretārus, vadītāja asistentes, asistentus, referentes, referentus, iepirkumu speciālistus, palīgus, kā arī jebkurus darbiniekus, kuri uzņēmumā izpilda iepriekšminēto amatu funkcijas. Konkursa dalībniekiem būs jāizpilda dažādi uzdevumi. Rezultātā tiks noskaidroti 8 finālisti un galvenais uzvarētājs, kas saņems balvas.

2. KĀ PIEDALĪTIES KONKURSĀ

 • 2.1. Konkursā drīkst piedalīties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.
 • 2.2. Konkursā var piedalīties biroja administratore, administrators, sekretāre, sekretārs, vadītāja asistente, asistents, referente, referents, iepirkumu speciālists, palīgs kā arī jebkurš darbinieks, kurš uzņēmumā izpilda iepriekšminēto amatu funkcijas. Ieteikt kolēģim pieteikties konkursam var vadītājs, kolēģi, ģimenes locekļi, draugi, paziņas utt.
 • 2.3. Reģistrēt dalību konkursā iespējams tikai un vienīgi pašam dalībniekam apstiprinot to ar piekrišanu noteikumiem un aizpildot reģistrācijas formu. Reģistrācijas forma atrodama mājas lapā www.skaties.lv/labaroka.
 • 2.4. Dalībniekam jāaizpilda informācija par sevi un jāapstiprina dalība konkursā.
 • 2.5 Reģistrācija noris no 20.02.2019. līdz 04.03.2019. Ja rodas kādi jautājumi, tos var uzdot, rakstot uz “Officeday Latvia” Facebook lapu vai e-pastu pasts@officeday.lv.
 • 2.6. Reģistrācija, kas tiks veikta pirms un pēc norādītā laika, tiks uzskatīta par nederīgu un dalībnieks nepiedalīsies konkursā.
 • 2.7. Ja konkursa reģistrācijas anketas aizpildīšana kāda iemesla dēļ tiek pārtraukta (interneta pieslēguma traucējumi, pārlūka vai ierīces tehniskās problēmas, dalībnieks konkursa laikā aiziet uz citu lapu, konkursa laikā tiek saņemts zvans viedtālrunī, u.c. iemesli) dalībniekam konkursa reģistrācijas anketa jāaizpilda no jauna.
 • 2.8. Konkursa organizatori neuzņemas atbildību par 2.7. punktā minētajiem konkursa pārtraukšanas apstākļiem.
 • 2.9. Katrs konkursa dalībnieks apņemas godīgā veidā piedalīties konkursā un neietekmēt aktivitātes rezultātu ar specializētām programmatūrām vai kādā citādā krāpnieciskā veidā.
 • 2.10. Katrs dalībnieks apņemas sniegt tikai patiesu informāciju par sevi, atbildēm jāatbilst morāles, ētikas un pieklājības normām. Nepiemērots saturs anketā netiks publicēts bez jebkādu paskaidrojumu sniegšanas dalībniekam.
 • 2.11. Piedaloties šajā konkursā, Jūs piekrītat, ka Jūsu sniegtā informācija var tikt izmantota komunikācijā par konkursu ar SIA “Officeday Latvia”, SIA “All Media Latvia” un “Skaties.lv”.
 • 2.12. SIA “Officeday Latvia” un SIA “All Media Latvia” patur tiesības mainīt konkursa noteikumus un izslēgt no aktivitātes negodprātīgus dalībniekus.
 • 2.13. Ja SIA “Officeday Latvia” un SIA “All Media Latvia” konstatē apzinātas negodīgas metodes, aktivitātes, konkursa organizatoriem ir tiesības izslēgt dalībnieku no turpmākas dalības konkursā bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem.

3. KONKURSA KĀRTAS

 • 3.1. PIRMĀ KĀRTA - Reģistrācija. Reģistrācija noris no 20.02.2019. līdz 04.03.2019. Reģistrēties var ikviens dalībnieks, kas atbilst 2.1. punktā un 2.2. punktā minētajam. Reģistrācijas forma atrodama mājas lapā www.skaties.lv/labaroka. Ja rodas kādi jautājumi, tos var uzdot, rakstot uz “Officeday Latvia” Facebook lapu vai e-pastu pasts@officeday.lv.
 • 3.2. OTRĀ KĀRTA - Balsošana. Balsošana noris no 04.03.2019. līdz 11.03.2019. Balsot par profilu var vienu reizi stundā, balsošanas perioda ietvaros. Ikvienam, kuram ir profils sociālajā tīklā Facebook.com var balsot par konkursa dalībniekiem. Balsošanas noslēdzas 11.03.2019. plkst.13:00.
 • 3.3. TOP 16 PAZIŅOŠANA. 11.03.2019 tiks paziņoti TOP 16 pusfinālisti - 16 dalībnieki ar visaugstāko balsu skaitu. Punkti sastāda rezultātu no balsojuma.
 • 3.4. TOP 8 PAZIŅOŠANA. 18.03.2019 tiks paziņoti TOP 8 finālisti no 16 pusfinālistiem - 4 dalībnieki ar visaugstāko punktu skaitu un 4 žūrijas izvēlēti dalībnieki no pusfināla dalībniekiem.
 • 3.5. FINĀLS. Fināls norisināsies klātienes pasākumā 22.03.2019. plkst. 16:00 VEF Kamerzālē. Fināla laikā TOP 8 dalībniekiem tiks uzdoti žūrijas sagatavoti uzdevumi. Fināla klātienes pasākumā visiem TOP 8 dalībniekiem balsošana sāksies no 0 vērtējuma. Visi punkti, kas tiks iegūti online uzdevumos netiks ņemti vērā.

4. BALVAS

 • 4.1. Uzvarētāji tiks paziņoti “Officeday Latvia” Facebook lapā un portālā “Skaties.lv”. 8 finālisti tiks apbalvoti fināla pasākumā. Ar dalībniekiem, kuri būs iekļuvuši finālā konkursa organizatori sazināsies personīgi. Ja kāds no 8 finālistiem nevarēs piedalīties fināla pārbaudījumos, tiks izvēlēts nākamais dalībnieks, skatoties pēc punktu skaita un žūrijas vērtējuma.
 • 4.2. Ar dalībniekiem un finālistiem konkursa organizatori sazināsies pa norādīto kontaktinformāciju.
 • 4.3. Balvu vērtību nav iespējams saņemt naudas izteiksmē.
 • 4.4. Konkursa balvu Brančs 10 personām ANNAS DĀRZĀ iespējams izņemt līdz 31.07.2019 iepriekš sazinoties ar restorānu pa tālruni +371 28822608 vai rezervāciju veicot annas.darzs@gmail.com, līdzi ņemot un uzrādot dāvanu karti.
 • 4.5. Attēliem un balvām, kuras tiek atspoguļotas konkursa mājaslapā ir ilustratīva nozīme, tās var atšķirties no finālā pasniegtajām.
 • 4.6. Balvu piešķiršanu un izsniegšanu nodrošina SIA “Officeday Latvia”. Sīkāka informācija par balvu saņemšanu ir iespējams saņemt zvanot pa tālruni 67032222, vai rakstot uz e-pastu pasts@officeday.lv.

5. PERSONAS DATU APSTRĀDES NOTEIKUMI

 • 5.1. Aizpildot reģistrācijas formu, dalībnieks piekrīt, ka organizatori izmanto viņa/-s fotoattēlu, vārdu, uzvārdu, darba devēju, īsu aprakstu, atbildes uz žūrijas jautājumiem un uzdevumiem, telefonu un e-pastu, lai nodrošinātu veiksmīgu saziņu ar Jums nepieciešamības gadījumā.
 • 5.2. Nepieciešams aizpildīt visus reģistrācijas laukus. Konkursa organizatori pilnībā respektē personas tiesības uz privātumu, bez personas piekrišanas netiek veikta papildus personas datu apstrāde. Publiski būs pieejama tikai šāda informācija – vārds, uzvārds, fotogrāfija, uzņēmums, kurā strādā, īss apraksts par sevi.
 • 5.3. Visi dalībnieku dati tiek izmantoti šādiem mērķiem:
  • 5.3.1. ar konkursu saistītās informācijas nodrošināšana, pārvaldīšana un apstrāde;
  • 5.3.2. konkursa organizēšana;
  • 5.3.3. konkurences kvalitātes nodrošināšana un uzlabošana;
  • 5.3.4. problēmas ar konkursa izpildi;
  • 5.3.5. statistikas un tiešā mārketinga nolūkos;
  • 5.3.6. citi likumīgi mērķi, kas saistīti ar konkursa izpildi.
 • 5.4. Reģistrētajam dalībniekam ir tiesības atcelt savu dalību konkursā, rakstot uz pasts@officeday.lv.
 • 5.5. Reģistrētā dalībnieka dati konkursa lapā saglabājas 3 mēnešus, kopš reģistrācijas formas aizpildīšanas.
 • 5.6. Piedaloties šajā aktivitātē, dalībnieki ir informēti un sniedz piekrišanu, ka viņu datus uz sniegtās piekrišanas pamata apstrādā gan SIA “All Media Latvia”, reģistrācijas numurs 40103065880, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021, gan SIA „Officeday Latvia”. reģistrācijas numurs LV40003249449, juridiskā adrese: Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111, un piekrīt, ka viņu sniegtā informācija var tikt izmantota saziņā ar SIA “All Media Latvia”, SIA “Officeday Latvia” un “Skaties.lv”.
 • 5.7. Datu apstrādes nolūks – konkursa gaitā sazināties par veicamajiem uzdevumiem, kā arī aicināt uz konkursa fināla kārtu.
 • 5.8. Personas datu saņēmējs ir SIA “All Media Latvia”.
 • 5.9. Personu datus nav paredzēts nosūtīt uz trešajām valstīm.
 • 5.10. Konkursa organizēšanas nolūkos, personu dati tiks nodoti trešajām personām: SIA „Officeday Latvia”. reģistrācijas numurs LV40003249449, juridiskā adrese: Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111, t. 67032222, e-pasts pasts@officeday.lv. Datu nodošanas nolūks – saziņa ar konkursa dalībniekiem.
 • 5.11. Dalībniekam ir tiesības atsaukt savu dalību aktivitātē un savu piekrišanu datu apstrādei jebkurā laikā, informējot par to SIA “All Media Latvia”, rakstot uz e-pastu: dati@skaties.lv.
 • 5.12. Dalībniekam ir tiesības lūgt labot savus datus, ja tie ir neprecīzi, kā arī tos dzēst, ja datu apstrādei nepastāv cits tiesisks pamats. Dalībniekam ir tiesības vērsties pie SIA “All Media Latvia”, rakstot uz šajos noteikumos norādīto e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju par savu datu apstrādi un izmantotu savas tiesības uz datu pārnesamību.
 • 5.13. Jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi, Dalībniekam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā.
 • 5.14. SIA “All Media Latvia” uzglabās aktivitātes dalībnieku datus līdz 31.04.2019., pēc kā dati tiks dzēsti.
 • 5.15. Konkursa balvas saņēmēja dati tiks uzglabāti līdz 31.05.2019. pēc kā dati tiks dzēsti.

6. PAPILDUS INFORMĀCIJA

 • 6.1. Konkursa organizatori patur tiesības mainīt konkursa noteikumus jebkurā brīdī. Paziņojums par izmaiņām tiks publicēts “Officeday Latvia” Facebook profilā.
 • 6.2. Konkursā tiek liegts reģistrēties SIA „Officeday Latvia“ darbiniekiem un to ģimenes locekļiem.
 • 6.3 Konkursa organizators nespēj ietekmēt žūrijas lēmumus un nav tiesīgs publiski publicēt žūrijas vērtējumu.
 • 6.4. Papildus informāciju varat iegūt sazinoties pa tālruni 67032222, e-pastu pasts@officeday.lv , vai rakstot Facebook „Officeday Latvia“.