Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. novembris

Kaija, Kornēlija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena ir saistīta ar tavu spēju intelektuāli atvērties cilvēkiem, dibinot ilglaicīgas attiecības balstītas kopīgās interesēs. Īpaši profesionālas. Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies, ja atzīsi problēmas un necentīsies slēpt reālo situāciju.

Horoskops vērsim

Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz nokaunināts vai aizvainots. Tas labi un liecina par to, ka viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs. Šodien cilvēki novērtēs tavu atklāto un tiešo valodu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, bet būtiskākais saprast cilvēku ķermeņu valoda. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops vēzim

Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un ētiskie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, sanervozēsies, sakreņķēsies, nakts mieru iztraucēsi.

Horoskops lauvai

Romantisko attiecību aspekti ar iespējamajiem pavērsieniem tajās, dēļ emocionālās atvērtības, šūpos tevi no vienas galējības otrā. Tikmēr tikšanās ar draugiem būs sirsnīgas un iedvesmojošas.

Horoskops jaunavai

Nonāksi aci pret aci ar faktu vai situāciju, kuru līdz šim vieglprātīgi ignorēji. Ja spēsi atklāti uzlūkot notiekošo, apzināsies un atzīsi savas kļūdas, tad izeju atradīsi. Pat vairākas.

Horoskops svariem

Senās attiecības – maģiskas, neatvairāmas, atkal tevi var ievilkt, pat pret tavu gribu. Demonstrē gribu un kontrolē savas jūtas. Vari atļauties brīvdomību un brīvības mīlestību.

Horoskops skorpionam

Šodien spēsi ātri un atjautīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā bedrē, mazliet saslapināsi kājas un tad viegli atradīsi pareizāko izeju, pa kuru atgriezties drošībā.

Horoskops strēlniekam

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops mežāzim

Galīgos lēmumus nepieņem un visas garumzīmes atvadu vēstulē arī necenties salikt. Cik nu tavos spēkos, izmanto sev ne pārāk raksturīgo diplomātijas mākslu. Nenoniecini otra viedokli, bet novērtē atklātību.

Horoskops ūdensvīram

Drošība pirmajā vietā - tā ir šīs dienas dominante. Ja kāds no taviem līdzcilvēkiem ir noslēdzies un nelaiž tevi klāt, esi apķērīgs un meklē spraudziņas pa kurām piekļūt viņa sirdij vai prātam, vai abiem.

Horoskops zivīm

Savas baudas turi grožos. Bet daba liks maņām bangot, tāpēc padomā par visiem drošības pasākumiem šajā kontekstā. Savus pretiniekus vari pārvērst par saviem draugiem. Pārliecināšanas prasmēs būsi līmenī.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Otrdiena, 12. novembris

Ko neredzējām iepriekš?

13:00

Atkārtojums

Tie esam mēs

2. sezona, 7. sērija. 2017. g.