Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Horoskops aunam

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt ledus puķes. Ledus puķes parasti veidojas, ja attiecību temperatūra ir zem nulles.

Horoskops vērsim

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, vinnesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Horoskops jaunavai

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops svariem

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai, dēļ agrāk neizrunātām lietām.

Horoskops mežāzim

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Horoskops ūdensvīram

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Horoskops zivīm

Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Piektdiena, 16. februāris

22:25

Akustiskā Greisa

Grace Unplugged

ASV muzikāla drāma, 2013. g. / 12+

Bijušās rokzvaigznes meita, kura baznīcā dzied kristīgās dziesmas, aizbēg uz Losandželosu un ar tēva bijušā producenta palīdzību cenšas piepildīt sapni par slavu. 2013

Akustiskā Greisa

Greisa ir daiļa, ārkārtīgi talantīga un nemiera pilna dziedātāja, kuras skatuve līdz šim ir bijusi baznīca, kur viņa katru svētdienu uzstājas kopā ar savu apdāvināto tēvu Džoniju, Alabamas mazpilsētas Brīvības kopienas baznīcas diriģentu. Reiz Džonijs Trejs bija rokzvaigzne, kura dziesma pirms 20 gadiem iekaroja „Billboard" topa virsotni. Kad veiksme novērsās no viņa, Džonijs kļuva par vienas dziesmas slavenību, tāpēc atklāja sev Jēzu Kristu un kopā ar ģimeni sāka jaunu dzīvi tālu no Holivudas pakalniem. Kādu dienu, nebrīdinot nevienu, Greisa dodas uz Losandželosu. Pateicoties Džonija cietsirdīgajam bijušajam menedžerim un producentam Frenkam „Mosijam" Mostinam, meitene ir noslēgusi līgumu ar ierakstu kompāniju. Mosijs uzskata, ka Greisai ir izredzes kļūt par Keitijai Perijai līdzvērtīgu popmūzikas superzvaigzni. Meitene ir sarāvusi saikni ar vecākiem un šķiet gatava novērsties no savas kristīgās ticības, lai īstenotu sen loloto sapni par superzvaigznes dzīvi Holivudā. Vai piedzīvotie notikumi liks viņai atteikties no ticības, vai arī ļaus atklāt to no jauna?