Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 25. novembris

Katrīna, Kate, Kadrija, Trīne, Katrīne

Horoskops aunam

Tava sirds pačukstēs priekšā, kuru no piedāvājumiem šodien izraudzīties. Bet nelāgākajā no variantiem vari palikt tukšā, jo būsi pārāk aizdomīgs un saskatīsi nelāgo jebkurā pasākumā.

Horoskops vērsim

Šodien sajutīsies emocionāli pacilāts un jaunu sapņu pārņemts, kuri šķietami paplašinās tavus apvāršņus un perspektīvas. Veiksme un citi labklājības komponenti būs tavā pusē.

Horoskops dvīņiem

Šodien noskaņojies uz atpūtu – emocionālu un fizisku relaksāciju. Mierīgs prāts un saprotoši līdzcilvēki un nekādas vajadzības pēc steigas un pūļa. Tās būs labākās zāles – upeņu balzams miesai un dvēselei.

Horoskops vēzim

Šodien tu galvenokārt izpaudīsies caur divām noskaņām – sapņainību un aizmāršību, tāpēc īslaicīga pabūšana vienatnē vai intīma divvientulība būs tie labākie novembra izskaņas pavadīšanas veidi.

Horoskops lauvai

Šodien lūkosi rast emocionālu kontaktu ar saviem tālumā mītošajiem mīļajiem un īpaši nenovērtējami palīgi saskarsmes nodrošināšanā var izrādīties elektroniskie sakari. Virtuālajā realitātē jutīsies īpaši radošs un atvērts.

Horoskops jaunavai

Neslēpies no pasaules un izrādi interesi par citiem cilvēkiem. Tava māka atrast pareizos vārdus īstajā brīdī, padarīs tevi par iejūtīgu un uzmanīgu sarunas biedru tuvinieku un draugu lokā.

Horoskops svariem

Mīlestības sfērā varbūt negaidītas pārmaiņas, kas dos skaidrību šajā jautājumā. Tavs prāts būs nodarbināts ar vēlēšanos atklāt savas simpātijas. Šodien empātijas spējas pieaugs proporcionāli tavai pārliecībai, ka rīkojies pareizi.

Horoskops skorpionam

Šodien tava vēlme baudīt materiālos un taustāmos labumus būs milzīga gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem un, galvenais, nejuzdams vajadzību kādam jel ko paskaidrot, tērēsi savu naudiņu un neatteiksies arī no partnera labās gribas žestiem.

Horoskops strēlniekam

Nepaļaujies uz citu cilvēku augstsirdību. Šodien piestrādā pie spējām atpazīt un nolasīt citus, atšifrēt viņu maskētos nolūkus un sataustīt zemūdens straumes jebkurā saskarsmē.

Horoskops mežāzim

Intuitīvie receptori šodien kalpos par drošu katalizatoru, bet visas darbības, kurām nepieciešama īpaša uzmanība un spēja fokusēties, cietīs sakāvi. Secinājums – liec pie malas pienākumus, kuros vajadzīga uzmanība un loģika un... dodies iepirkties.

Horoskops ūdensvīram

Ja vēlies nodemonstrēt savu rakstura stingrību un nepiekāpību, izvēlies tam citu dienu. Drīzāk izvēlies romantiski juteklisko pieeju un visiem no tā kļūs siltāk ap sirdi, īpaši jau tev pašam.

Horoskops zivīm

Pavadi šo dienu apziņā, ka citi ir jāpieņem ar visiem viņu trūkumiem un untumiem. Ja izvēlēsies pamācošo un kritizējošo taktiku, vakarpusē vari piedzīvot nu ļoti emocionālu atgriezenisko saiti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Sestdiena, 25. novembris

Ko neredzējām iepriekš?

08:00

Mūsdienu Latvijas garša

Latvijas izklaidējoši izzinošs televīzijas šovs par mūsdienu Latvijas garšas meklējumiem, 2012. g.

08:35

Mūsdienu Latvijas garša

Latvijas izklaidējoši izzinošs televīzijas šovs par mūsdienu Latvijas garšas meklējumiem, 2012. g.

11:00

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

800 vārdi 2

2. sezona, 1. sērija. Austrālijas seriāls, 2016. g.

12:00

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

800 vārdi 2

2. sezona, 2. sērija. Austrālijas seriāls, 2016. g.

17:30

Skaties TVPlay!

Paisums 2

2. sezona, 12. sērija. Turcijas seriāls, 2014. g.